Chcel by som sa podeliť o skúsenosť s cykloobchodom, resp. servisom v Bikewine v Záhorskej Bystrici (Námestie rodiny). V piatok 8.7. cestou domov sa mi z BA do Stupavy (niekde v Lamači) utrhol špic a koleso začalo pekne hádzať. Rozmýšľal som, kam s tým, a spomenul som si na Bikewine, nikdy som tam nebol, nevedel som čo čakať. Keď som ulomený špic riešil v bajkule, trvalo to pár dní, vo Velocity taktiež. Už som mal nachystané verzie ako sa dostanem domov :). Ale pánko mi povedal, že mi to urobí na počkanie, keď som už v tých tretrách, nech sa odveziem aj domov :D. Tak odložil prácu a začal mi robiť špic a centrovať koleso. Po pol hodine bolo vymaľované a ja som pokračoval. Taktiež mi spravil základnú diagnostiku a hneď ako správny servisák mi povedal, čo mám podľa neho chybné a čo by trebalo opraviť. Mal som vakel na orechu a na stredovom zložení. V sobotu som bike doniesol opäť k nim a v pondelok bol spravený. Za mňa super obchod a hlavne servis (pekne ukázal, povysvetľoval). Vrelo odporúčam.
12.07.2016 - 13:56:43
04
keyboard_arrow_up