Turbi napísal:
Jezus Prosím vás nie je možné zamedziť istým užívateľom/ovi prístup na STATUS? Bolo by to veľmi prospešné pre blaho viacerých.

Naopak, prospešné by hlavne bolo, keby niektorí prispievatelia nemali neovládateľnú potrebu za každú cenu reagovať a navyše aj vtipne (čo sa nie vždy podarí) na každý FEDERER-ov príspevok. Reagujte na jeho otázky vecne a keď nemáte čo napísať, radšej nepíšte nič, ako pravidelné rýpanie, štípanie, provokovanie !
Nechajte FEDERER-a žiť svoj život a bude aj v STATUS-e pokoj. Nie je za všetkým a vždy na vine FEDERER !
09.08.2016 - 10:41:44
05
Neviem prečo dávate Fedovi nepaciky... Nahláste príspevok ako urážlivý , znevažujuci iného člena fóra a bude vymazaný ... A možno aj po opakovaných atakoch aj zabanovany . Od istého času to tak robím a mam pokoj
09.08.2016 - 10:43:02
00
dal som vymenit na cestnych kolach orech a kazetu z campy na shimano, teraz mi volal servisak, ze sa to neda vyladit, lebo asi nie je radenie kompatibilne s hazkou, ale tie som nemenil, bolo to tam takto stale a na starych kolach to slo v pohode , hmm
09.08.2016 - 10:46:50
00
od toho ten nepáčik je.. vyjadríš k príspevku názor rýchlo a elegantne bez potreby ďalšej diskusie..
09.08.2016 - 10:49:12
01
Vybavene. Chcel som temu premazat uz vcera, ale z tohto mobilu bez Chrome je to prilis komplikovane. A zial vzdy sa najde niekto, kto nanho znovu a znovu reaguje. :( Ale uz stacilo. 7 dnovy ban zatial za urazky. A najradsej by som dal ban kazdemu, kto s nim este diskutuje na akukolvek temu, lebo tym padom je aj on spolutvorcom tychto offtopic depresivnych sraciek. Takze prosim kazdeho trochu triezvo uvazujuceho a aspon priemerne inteligentneho cloveka chapuceho suvislosti, aby takychto ludi nepodporoval tym, ze s nimi hude viest nikam neveducu diskusiu. Oni sem chodia len putat na seba pozornost, lebo v realnom zivote po nich ani pes nestekne.

P.S. Forum je obrazom spoluposobenia vsetkych diskutujucich, takze je zbytocne sa stazovat na jedno individuum, ked desiati ho podporuju tym, ze nanho reaguju. Staci si spomenut na Nicky a adopa - nebyt pozornosti, ktoru ste im venovali, tak by to tak daleko nikdy nezaslo. Pamätajte na to ked skonci ten docasny ban...
09.08.2016 - 10:53:48
014
mamator napísal:
dal som vymenit na cestnych kolach orech a kazetu z campy na shimano, teraz mi volal servisak, ze sa to neda vyladit, lebo asi nie je radenie kompatibilne s hazkou, ale tie som nemenil, bolo to tam takto stale a na starych kolach to slo v pohode , hmm

radenie a prehadz ti ostali campa?
kazety shimano a campa maju ine rozostupy medzi pastorkami

Campagnolo
9-speed 4.55 mm
Shimano
9-speed 4.34 mm

Campagnolo
10-speed Variable (note)
Shimano
10-speed 3.95 mm

Variable spacing

Sprocket spacing varies across Campagnolo 10- and 11-speed cassettes to improve shifting in the midrange. 11-speed spacing also varies over the top 3 sprockets according to the actual ratios for better shifting with the most recent 11-speed rear derailleur.
09.08.2016 - 10:58:18
00
Nie nie,ja som bol komplet shimano len som kupil kola s campou, teraz som to riesil, lebo to spolu fakt nefungovalo dobre, len nechapem preco by zrazu nemali byt paky kompat. s prehadzovackou , ked pred tym to fungovalo
09.08.2016 - 11:15:20
00
tak napis aspon jake su to paky a prehadzovacka a kazeta ale skor to znie na neschopnost mechanika :)
09.08.2016 - 11:19:20
00
Jezus napísal:
...7 dnovy ban zatial za urazky...

Nevšimol som si, že by FEDERER v predchádzajúcich príspevkoch niekoho urážal. A ten jeden "urážlivý" bol bohužiaľ len reakciou na netaktnú a zlomyseľnú poznámku, ktorá ho vyprovokovala...
Tým neobhajujem, že FEDERER-ova reakcia bola adekvátna, ale bez akcie by nebola reakcia...
Ako som už uviedol vyššie, asi je to o tom, písať za každú cenu...
09.08.2016 - 11:27:52
08
105 vsetko 10 rychlostma sada dual st5700 a hazka 5701 ak som ho dobre rozumel

EDIT : tak je to vyriesene, nakoniec boli skrizene bowdeny vo vnitri ramu a pri zaradeni velkej pily to robilo sarapatu
09.08.2016 - 11:28:42
01
Kdesi v nejakom obchode v Nemecku som vyhrabal xs ženský čierny rám!! Teraz to celé vytelefonovať a malý na vianoce bude mať bike!

(Teda ešte nájsť a naštudovať geometriu a podobné drobnosti)
09.08.2016 - 12:31:40
00
ludi jak na vaclavaku, celkom problem cvaknut tabulku bez ludi :D

Prílohy:

WP_20160809_12_30_23_Pro.jpg
WP_20160809_12_30_23_Pro.jpg 224.96 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2016 - 13:40:19
00
Prvý krát v histórii mi telefonický predajca komodít a akcií na burze zložil telefón!
Z toho vyplýva, že som sa stal silnejším a presvedčivejším ako sú títo tajtrlovia. :)
09.08.2016 - 13:59:19
014
ach jaj. dal som si dorucit cez parcel shop a ono to este nemali funkcne.. takze zasielku mi nemoze ani predat kurier a odosielatel to musi zmenit na novu adresu a z potom mi to mozu dorucit..
09.08.2016 - 14:03:48
00
Roggi napísal:
Nevšimol som si, že by FEDERER v predchádzajúcich príspevkoch niekoho urážal. A ten jeden "urážlivý" bol bohužiaľ len reakciou na netaktnú a zlomyseľnú poznámku, ktorá ho vyprovokovala...
Tým neobhajujem, že FEDERER-ova reakcia bola adekvátna, ale bez akcie by nebola reakcia...
Ako som už uviedol vyššie, asi je to o tom, písať za každú cenu...

Neviem síce, čo tam bolo, ale za nadávky dostať ban je adekvátny postih. No tu chýba prevencia - riešiť problémy v zárodku, nie iba keď vzniknú a neignorovať ich, ako navrhujú tí najvyšší. Beriem si od nich príklad a ignorujem MTBiker shop. Veď prečo nie s takými radami, keď konkurencia je široká :) Môj starý otec niekedy povedal krásnu vetu: "Postav capa ku kapuste a stane sa z neho moderátor". Vtedy ešte netušil, že televízia a internet budú mať toľko spoločného :) Dávam ti moje štvrté páčitko.
09.08.2016 - 14:10:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up