menit po 60k tycky,stabilizatory,brzdovku= to je nejaky suvix srot,nie?
10.08.2016 - 09:58:05
00
3 door hatch je stale uzitocne auto, je tam 4-5 miest na sedenie a velky kufor, coupe moze byt male cistokrvne 2 miestne alebo velke 4 miestne odvodene zo sedanu ako napr 6G civic coupe takze to treba upresnit co vlastne preferuje inak sa tu moze nalinkovat tretina produkcie japonskych znaciek :)
wako7 inak ta Mazda 2 s 2l motorom, mas link na nejake detaily? do 2 sa davali max 1.6 motory, alebo si myslel na Mazdu 3?

edit. cistokrvne japonske kupatko je aj tak mimo budgetu, koli dostupnosti a "legend" statusu takze to nema zmysel riesit


Naposledy upravil robo96 dňa 10.08.2016 - 10:04:16, celkovo upravené 1 krát.

10.08.2016 - 10:01:15
00
robo96 napísal:
hmm cukrikova 6g za 2k asi az tak moc cukrikova nebude, ani vtec to nebude a ak ano tak slabsi D series motor :) 7g s B16 vtecom za 4k si tiez moc neviem predstavit. Ked som pozeral v zime tak 5g a 6g s 1.6 vtecom isli za tolko a vyzsie
zalezi aj ci chces auto ako hobby, ci sa v nom chces vrtat, ci budes jazdit pre radost alebo to chces len ako premiestnovadlo z bodu A do bodu B (a hlavne ake uzitocne ma byt.. kolko sedadiel a velkost kufra) :D


2k som myslel na 1.5 Vtec ak by to bolo VTi (stale si držia solídnu cenu) tak by ma určite zlomilo a možno by som aj navýšil budget. Ešte nemám na 100% stanovenu cenu no nechcem stale navyšovat lebo to skonči zase v inej kategorii :D ako písal chalan pod tebou bicykle vozit neplanojem sem-tam nejaký nakup nič viac ani v zadu nikhoho vozit nebudem viac menej nudzovka ked tak. A samozrejme chcem do auta aj po kupe niečo investovať tj. žiadne dokým ide dovtedy je dobre chcem sa mu samozrejme venovať.
10.08.2016 - 10:01:23
00
Axel napísal:
Ved pisal, ze chce zive nekoncernove auticko - 3 dvere hatch alebo kupe. Tam asi moc na prakticku stranku nehladi...

no čo ja viem, ja som svojho času bral 3dv hatch focus, a šiel by som do neho znova nemať už rodinu.. pre 2 ludí+prípadne bike úplná paráda.. predné dvere väčšie takže sa lahšie nastupuje, kufor ako iný hatch..
nevidím výhodu 5 dverového hatch. vs 3 dverového ak sa vozíš sám alebo vo dvojici..
10.08.2016 - 10:07:20
00
Jazdil som aj 3dv Focusa a prave tie velke dvere boli mor v meste. A tyzden som si zvykal, ze pas mam tahat az zdakade z kufra, lebo stlpik je posunuty.
Nehovoriac o tom, ze aerodynamika sposobovala, ze pri otvorenom okne mi lietal bezpecnostny pas a buchal o stlpik. Na 5dv som ten problem nemal, zjavne ine prudenie vduchu.
Povysavat to vzadu znamenalo akrobaticky vykon a otvorit si kufor aby bolo trochu svetla (lebo folie). Nie nie, za mna nie. Ale kazdemu podla chuti.
10.08.2016 - 10:40:45
01
hm tazko poradit, auto pre radost to je citova zalezitost, este ked preferujes Japoncov. Toyota MR2 2g je fajn vozenie, Mazda MX-5 tiez vodicsky super auto, cista motokaraa jednoducha na udrzbu, alebo RX8 tam dost ludi odradza wankel, alebo klasiky ako S chassi od Nissanu a nejaponec BMW 3er coupe... - zadokolky. Okolo 4k uz kupis aj stareho scoobyho Imprezu. a potom uz tie predohraby ak by si trochu navysil, mohla by sa podarit Integra ale v tej cene ktovie v akom stave... Honda Prelude uz moc nevidat a tiez ma Vtec pod kapotou a riadenie 4 kolies, to by mohla byt tiez zaujmava volba a tie klasiky Civic alebo Celica, Swift Sport, Mini Cooper S vraj tiez celkom dobre jazdia..
10.08.2016 - 11:40:10
00
Forda by som vylučil neviem nemam nejaku sympatiu celkovo k nemeckým autám.
robo96 čoraz viac mi vrta hlavou ta MX-5 len ja sa potrebujem dostat autom aj cez zimu čož asi nebude možne a bola by ju asi škoda trapit v snehu, čo sa týka MR2 a nebodaj Integre ktoru je neskutočne ťažke zohnat a ceny su pri zachovalých kuskoch niekde inde. Impreza je topka tajný sen :) len taktiež zohnať niečo neotuzingovane je umenie. Ono keby sa objavý zajmava Preluda 2.2 Vtec tak by som siel do nej ta 2.0 mi dojde dost malo na taku kravu :) A Swift a Mini su už jedny stých novších navyše Mini tuším patri pod BMW tam to bude cenovo na diely asi horšie uvidím ešet mam trocha času na rozhodovanie budem snajpiť.
10.08.2016 - 12:35:53
00
Forda by som vylučil neviem nemam nejaku sympatiu celkovo k nemeckým autám.
robo96 čoraz viac mi vrta hlavou ta MX-5 len ja sa potrebujem dostat autom aj cez zimu čož asi nebude možne a bola by ju asi škoda trapit v snehu, čo sa týka MR2 a nebodaj Integre ktoru je neskutočne ťažke zohnat a ceny su pri zachovalých kuskoch niekde inde. Impreza je topka tajný sen :) len taktiež zohnať niečo neotuzingovane je umenie. Ono keby sa objavý zajmava Preluda 2.2 Vtec tak by som siel do nej ta 2.0 mi dojde dost malo na taku kravu :) A Swift a Mini su už jedny stých novších navyše Mini tuším patri pod BMW tam to bude cenovo na diely asi horšie uvidím ešet mam trocha času na rozhodovanie budem snajpiť.


Nedalo mi :D

Poradiť ti neporadím ale keď kúpiš tak sa tu pochvál, celkom ma zaujíma čo si v tej cenovej kategórii vyberieš.
10.08.2016 - 12:53:02
02
no niektori chalani na MXkach jazdia aj v zime, ale vrece piesku do kufra :D. ja to riskovat a asi ani skusat nebudem, nemam ani zimne obutie.
ono ten Civic nieje zly, zla je len povest vdaka tunerom s fart can, podla mna je 5 a 6G najkrajsia generacia hatchov ever... 3 a 4gen ma tiez svoje caro a pritom su to papierove vahy a s par upravami je z toho skvele vozenie, tiez taka motokara... vykuchany sa pohybuje niekde okolo 900kg, v nemecku kupit za par eur a dat to dokopy na slalomy alebo tak..
10.08.2016 - 13:01:45
00
co si myslite o citroene c2 1.6? alebo 1.4vtr? r.v.2006.. som lajik tak preto sa pytam abslutne tomu nerozumiem len sa mi to auto paci a pacia sa mi aj vykonovo tieto 2 typy 1.1 asi nie
27.08.2016 - 21:03:53
00
Mali sme 1.6 v C3 a bolo to krásne živé s dobrou spotrebou. Keď sme ju kupovali, tak nás od 1.4 odhovárali, že je lenivá
27.08.2016 - 21:59:07
00
Nejake know how ako opravit nefunkcne otvaranie zadnych dveri na grande punto? Nejdu otvorit zvonku. Mal som to dnes rozobrane. Tiahlo aj klucka funguje. Problem sa javi len v mechanizme zamku. Akoby sa tam nieco nevracalo..
27.08.2016 - 22:23:54
00
petrik napísal:
co si myslite o citroene c2 1.6? alebo 1.4vtr? r.v.2006.. som lajik tak preto sa pytam abslutne tomu nerozumiem len sa mi to auto paci a pacia sa mi aj vykonovo tieto 2 typy 1.1 asi nie



skusal som C2 1.6 vts, pocitovo lenivsie ako saxo 1.6 ...ale kvoli bezpecnosti by som ju bral radsej :) ta rychlost tam proste nabieha, ale necitit to tak...spolahlivost, tak ako kazdy francuz pozor na elektriku a napravy tiez toho moc nevydrzia...kazdopadne za malo penazi dost zabavy ;)
27.08.2016 - 23:25:17
00
Moje "Gran Turismo" v Čiernej Hore. Priateľka by zaň síce nedala vraj ani 1000 €, ale ona sa nevyzná. :-)

Prílohy:

S16.JPG
S16.JPG 186.85 KiB thumb_up7thumb_down


Naposledy upravil tmax dňa 29.08.2016 - 20:08:54, celkovo upravené 1 krát.

29.08.2016 - 20:07:04
07
na to ze to je peugeot vyzera dost dobre.. myslim oproti tym novym.. co to je za typ? kolko ta rocne stoji jazdenie?
30.08.2016 - 10:30:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up