Novodubnický maratón

27.08.2016
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (60)
albertpbAlexiusalfismizany1anarchistaandrejxcxbaggio79bimjeamBorislavbubakcripoDadycdobi235DyonexenniofabkofeltoFilip_95gacopeterHazardjaroslav_hjelo520jjsanjohny29joziCCJurajMTVLajcy_XClegiLeroyLIGRLostlubo_sulolukas6s8pMajkyFmali6Matho2matto88mihallkomijatmilsuminco87MoaiMort-eoldakpeter22peterpjpetronelaRBprorobo96rominatorSesulaksiso33skeblikskorcakslavomilsolvosrankiStef30te_majjUrsusyankoo
ja som chytil na niektorom tom kamenistom zjazde kameň do zadnej stavby :( ale našťastie je to len lak
Príloha:
DSC_0244.JPG
DSC_0244.JPG 301.43 KiB thumb_up0thumb_down



ennio nejakého bajkera som obchádzal čo sa tam válal v krikoch :lol: ešte som sa pýtal či nepotrebuje pomôcť, to si bol ty?
28.08.2016 - 21:20:37
00
pravdepodobne ano :D
bolo to na vrchu takej ministojky so skalami, resp. kamenmi, na ktorych som stratil rovnovahu, lebo som mal prilis malu rychlost
28.08.2016 - 21:24:27
00
vysledky neviem najst..
28.08.2016 - 21:29:09
00
Ten kolega som bol ja, pomalicky som sa vratil do Dubnice. Koleso sa pocas presunu este kusok zdeformovalo, ale potom uz drzalo. lukas6s8p dakujem za snahu.
Snazil som sa v zjazde dohnat Kristinu, ale zle som si vybral stopu. Koleso chytilo ranu uz na Kralovskom a teraz som ho dorazil.
Cely tyzden som bol nachladnuty a chcel som to prejst v takom skoro vyletnom tempe, nevydalo :-). Btw, z tohoto useku sme v kratkom case vracali dvaja, kolega zo Soblahova tam zlomil sedlovku.
28.08.2016 - 21:29:46
00
http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/1993
28.08.2016 - 21:30:13
00
dakujem!
28.08.2016 - 21:41:51
00
lukas6s8p napísal:
https://www.zonerama.com/6s8p/Photo/1977795/72998784
ja som pri prvom prejazde len tak tak dobrzdil, pri druhom tam stál kolega, že ohol predné koleso, tak som mu ho skúsil trochu vycentrovať, ale hneď prvý hliníkový nipel som pri povoľovaní urval, tak som to nechal tak, že nejako dojde...


hej, to je ono. problem bol, ze to miesto bolo "skryte" za krikom v relativne prehladnom, presvetlenom zjazde, cize na mieste, kde by takuto prekazku malokto cakal.


Naposledy upravil mars dňa 29.08.2016 - 12:47:03, celkovo upravené 1 krát.

29.08.2016 - 07:50:47
00
ako to tu tak citam, musim sa aj ja vyjadrit k maratonu... trat oproti minulemu rocniku omnoho krajsia (bol som HARD-a) jazdivejsia. mal som len jeden problem a to seknutu dusu za Homôlkou. moja chyba :D a mozno tu som stratil bednu... nevadi :) znacenie? nemal som jediny problem, mozno aj preto ze som pol maratonu isiel po pamäti lebo byvam kusok od tej jamy na 25km co ste nicili kolesa a seba. na to ze nebola oznacena poviem len ved je to MTB maraton. kto chce mat oznacene jamy nech jazdi cestu :) jedlo? chutilo, necakal som ani sekundu, co sa mi hadam za tie roky co pretekam este nestalo :D :D :D za mna tohtorocny dubnicak dostava 9 z 10 bodov :) P.S. dokonca aj na lukach sa mi pacilo lebo tam prefukovalo a tie vyhlady... :D
29.08.2016 - 08:25:45
04
Na XC si môžeš okruh pozrieť a technické úseky nacvičiť. Na maratóne túto možnosť nemáš pokiaľ nie si miestny. Preto je potrebné takéto miesta označiť. Na tej foto to nevypadá, ale som prekvapená (pozitívne), že sa tam nestal nejaký vážny úraz. A to si dovolím (neskromne) poznamenať, že som nepatrila v zjazdoch k tým čo by niekoho brzdili. Po zjazde z Baske som dokonca dostala pochvalu od jedného miestneho bajkera :)
29.08.2016 - 08:42:19
00
ked sa niekto kto pozna trat vyjadruje k znaceniu ktore si vobec nevsima, tak je tazko reagovat ;)
ked viem, ze vzivote zjem vsetko co mi nalozia, tak sa nevyjadrujem k jedlu, lebo viem, ze vela ludom to chutit nemuselo ..
A k tomu, ze ked niekto nejde na bednu nejde o nic, skor opak, ovela viacej trpia ti co sa na trati trapia a tlacia kazdy druhy kopec, bolia ich krize, nemaju odslapane tisice kilometrov, nemaju 9 kilove bicykle, u mna maju respekt skor taky :clap: nakolko si tych na bedni moc nevsimam, okrem Hartla :clap: lebo ti na bedni su proste ina liga :talk: a ked spravne chapem maratony tak su aj pre beznych ludi.


Naposledy upravil duggo dňa 29.08.2016 - 08:55:37, celkovo upravené 1 krát.

29.08.2016 - 08:46:23
03
ale aj na inych maratonoch, kde trat nepoznam ako tuto su jamy a vymlete useky po dazdoch a ine nebezpecne miesta... a nestazujem sa prave pre to, ze je to HORSKÁ cyklistika a nie cesta alebo draha :D :D :D stazovanie tipu boli tam kopce a zjazdy a blato a jamy u mna nepochodia. prepacte :D
29.08.2016 - 08:54:12
02
jelo52020 Ide aj o zdravie pretekárov. To, že je to MTB, tak to neznamená, že sa vyserieme na upozornenia a napíšeme do propozícii "pretekár štartuje na vlastné nebezpečenstvo" a tým je to vybavené. Reči typu toto je horská cyklistika a nie cesta mi prídu ako vrcholne trápne... Nepoviem, keď sa niekto sťažuje na hlúposti, ale takéto veci nie sú na smiech...
29.08.2016 - 09:35:59
01
jelo520 napísal:
ale aj na inych maratonoch, kde trat nepoznam ako tuto su jamy a vymlete useky po dazdoch a ine nebezpecne miesta... a nestazujem sa prave pre to, ze je to HORSKÁ cyklistika a nie cesta alebo draha :D :D :D stazovanie tipu boli tam kopce a zjazdy a blato a jamy u mna nepochodia. prepacte :D

Skús toto povedať Patrikovi Kurilovi ...
29.08.2016 - 09:45:05
03
V niecom ma Hazard pravdu. Ked som sa vracal do Dubnice, tak som isiel v protismere ludom z kratsich trati (vzdy som pockal a vsetkych pustil). Pretek je aj pre nich, nemaju najazdene a nejazdia technicke tereny, hlavne na nich treba brat ohlad a oni su ti, ktori urcia ci sa pojde aj buduci rok. Treba, aby tam bola rovnovaha. Ak by nas na pretek prislo 40 na kazdu trat co sa chceme nahanat, tak sa na to organizator moze vykaslat. Z toho mnozstva ludi sa potom, ak to niekoho chyti posuvaju zo skupiny "idem prezit"do skupiny "idem pretekat".
29.08.2016 - 09:50:45
01
Kristina napísal:
Skús toto povedať Patrikovi Kurilovi ...


Toto si pamätám. To sa stalo u nás sa mi vidí na Kremnickej strane, keď ešte Zelená stopa išla na našu stranu od Bystrice...
29.08.2016 - 10:05:46
00
keyboard_arrow_up