Hosť napísal:
Ak si myslite, ze dokazete vychovavat vodicov......

na zaciatok staci ak kazdy vychova sam seba.
20.09.2016 - 09:23:25
05
bombtrack napísal:
Ak niekto pozna tu krizovatku, tak mi to vysvetli:-)
Preco sa nikto nikdy nepostavi do toho laveho pruhu a je volny?

nooooo ak su to ludia ktori cez tu krizovatku chodia pravidelne a pokracuju na most apollo / k eurovei tak sa mozno boja ze z toho laveho by sa uz (za tych 300m?) nepreradili do jazdneho ktory pred apollom neodbocuje na pristavny most - jedine poloracionalne vysvetlenie, inak pekna ukazka chybajuceho sedliackeho rozumu...
20.09.2016 - 11:25:23
00
andrej25 napísal:
na zaciatok staci ak kazdy vychova sam seba.

Ak si myslel mňa, tak ťa poprosim len o jedno. Pokiaľ sa nevoláš morálka alebo spravodlivosť prípadne česť, tak nepoučuj. Skúsenosti a prax hovoria, že pod lampou je najväčšia tma.
20.09.2016 - 16:31:17
01
Hosť napísal:
nooooo ak su to ludia ktori cez tu krizovatku chodia pravidelne a pokracuju na most apollo / k eurovei tak sa mozno boja ze z toho laveho by sa uz (za tych 300m?) nepreradili do jazdneho ktory pred apollom neodbocuje na pristavny most - jedine poloracionalne vysvetlenie, inak pekna ukazka chybajuceho sedliackeho rozumu...

Skor tam mam skusenost, ze auta sa zaradia vpravo a idu rovno ;)
20.09.2016 - 19:53:11
00
The Simple Solution to Traffic thumb_up0thumb_down
21.09.2016 - 15:50:57
01
Presne o autoriadiacich autach som mal semestralku minuly semester. A riesi to okrem krizovatiek aj parkovanie, lebo neriesis kde auto zaparkuje, proste vystupis a ono nech si hlada flek. A milion dalsich veci
21.09.2016 - 17:59:14
00
Jo..presne to vidiet v simulatore (linkoval som ho asi 2x, teraz dam novu verziu http://www.traffic-simulation.de/ , pripadne komplexnejsiu hracku http://volkhin.com/RoadTrafficSimulator/ :D). Ostatne je jasne - to je dovod, preco ludia nemozu riadit, kedze pocitac to robi efektivnejsie.
Presne to vidiet aj napr na Trnevaskej ceste od Tomasikovej smerom na Bajkalsku. Ked sa tam z Tomasikovej dostanem, tak idem cca 40 km/h a vtedy krasne mi na Bajkalskej pekne skoci zelena. Kopec soferov samozrejme je nervoznych a musia ma predbehnut, kedze idem hrooozne pomaly. Zial im nikdy nedozvakne, ze oni tam brzdit, stat a rozbiehat sa a plynuly prechod je efektivnejsi :))
21.09.2016 - 22:34:50
01
Asi pred pol hodkou som bol svedkom merania cicin na D1 v petrzalke az na pristavny. Najprv okolo mna preletela strieborna Bora(mala cicina cislo 1), jak keby ju soferoval samotny satan. Jasne, ze musel dupat na brzdy kedze pred nim uz kolonka aut. Fabia, na ktoru sa lepil, jak pubertak na prvu frajerku, sa radsej rychlo uhla. Dalsi v poradi bol uz, ale kombik Mercedes(mala cicina cislo 2). A mohlo sa zacat meranie, vybrzdovanie, vytlacanie. Obaja chceli dokazat, ze maju vacsiu cicinu. Dokazovali si to az tak, ze na pristavnom museli 3 auta flekovat, uz som si bol isty, ze bola buracka. A to len koli dvom zakomplexovancom :(
22.09.2016 - 07:27:56
02
Takže budúci stvrtok mam konecne sud..na schvalenie o dohode a treste.. je tam napisane, ze s nárokom na nahradu skody sa mám obratit na obcianskosudne konanie...mne poistovna vyplatila škodu aj bolestne..takže toto sa mna uz netýka...či?
22.09.2016 - 12:46:33
00
todam napísal:
Asi pred pol hodkou som bol svedkom merania cicin na D1 v petrzalke az na pristavny. Najprv okolo mna preletela strieborna Bora(mala cicina cislo 1), jak keby ju soferoval samotny satan. Jasne, ze musel dupat na brzdy kedze pred nim uz kolonka aut. Fabia, na ktoru sa lepil, jak pubertak na prvu frajerku, sa radsej rychlo uhla. Dalsi v poradi bol uz, ale kombik Mercedes(mala cicina cislo 2). A mohlo sa zacat meranie, vybrzdovanie, vytlacanie. Obaja chceli dokazat, ze maju vacsiu cicinu. Dokazovali si to az tak, ze na pristavnom museli 3 auta flekovat, uz som si bol isty, ze bola buracka. A to len koli dvom zakomplexovancom :(

No neviem neviem ci to neboli ti isti, co som tiez dnes na D1 videl ako mysickovali v smere z TT do BA na vsetkych 3 pruhoch. Ale take mysickovanie natesno, ze som gulal bulvami. Tito neskoncia dobre.
22.09.2016 - 13:46:07
00
Treba zacat nahlasovat taketo pripady.
22.09.2016 - 13:48:52
00
Rano v dopravnom servise hlasili havarku na pristavnom a kolony... Tak asi domysickovali
22.09.2016 - 16:48:40
00
FEDERER napísal:
Takže budúci stvrtok mam konecne sud..na schvalenie o dohode a treste.. je tam napisane, ze s nárokom na nahradu skody sa mám obratit na obcianskosudne konanie...mne poistovna vyplatila škodu aj bolestne..takže toto sa mna uz netýka...či?

Poistovna (PZP vinnika) ti vyplatila skodu este pred rozhodnutim sudu o vine?
Diskutovali sme o tom tu:
kluby-legislativa-cyklodoprava/odsodnenie-cyklistu-pri-dopravnej-nehode-t29182.html
22.09.2016 - 19:49:28
00
Áno dostal
22.09.2016 - 20:41:00
00
ale nie poistovna vinnika, ale tvoja poistovna predpokladam ...
22.09.2016 - 20:43:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up