nj, mbank inetbanking je fakt fail, lowcost, kde sa vo velkom setri aj na IT a aj to tak vyzera, ale bola by skoda keby odisli z trhu...
Raiffeisen v SR narobila poriadne vela blbosti. Dnes je problem najst slusneho zamestnanca na akukolvek pracu, menezerske pozicie su na tom minimalne rovnako zle. Takze netreba sa cudovat... :D
04.10.2016 - 20:40:37
01
Al nejaka banka dlhodobo ponuka vsetko zadarmo, niekto (matka, akcionari) to platit musia. Rataju s tym, ze vybuduju slusny zakaznicky kmen, ktory v case postupne naucia pouzivat aj nejake produkty generujuce zisk. Alebo se aspon budu robit vela transakcii na svojom ucte/karte a prinesu aspon takto prijmy. Ale ludia uz chcu zadarmo vsetko a robia iba par transakcii, lebo ved ten ucet je zadarmo ;-)

A k tomu ze banky maju nase prachy a zarabaju na nich... Klasicke depozita (ci uz terminovane alebo aj nie) prinasaju v dobe, kedy sa centralne banky snazia peniaze pomaly rozdavat, skoro viac problemov nez uzitku :-)
04.10.2016 - 21:34:54
00
Nemáte niekto skúsenosť s takýmto nejakým obalom? Je šanca že zime pôjdem nejakých 3000km po diaľnici s bikom na nosiči za autom a riešim ako ho ochrániť pred soľou.
Našiel som niečo takéto aj v lacnejšej verzii pre karavany, ale netuším ako to bude fungovať.

Prípadne ak máte niekto nejaký iný nápad alebo skúsenosti, tam dajte vedieť

http://likecool.com/BikeParka_Bicycle_Cover--Bike--Gear.html
04.10.2016 - 23:14:11
00
matko001 napísal:
Nemáte niekto skúsenosť s takýmto nejakým obalom? Je šanca že zime pôjdem nejakých 3000km po diaľnici s bikom na nosiči za autom a riešim ako ho ochrániť pred soľou.
Našiel som niečo takéto aj v lacnejšej verzii pre karavany, ale netuším ako to bude fungovať.

Prípadne ak máte niekto nejaký iný nápad alebo skúsenosti, tam dajte vedieť

http://likecool.com/BikeParka_Bicycle_Cover--Bike--Gear.html


Stretch folia za 5€ - sice sa trosku vyhras pri baleni, ale za tu cenu...
05.10.2016 - 00:07:39
00
Dagger napísal:
roky mam len jednu trvalu platbu .

toto som ošulil tak že som žene posielal každý mesiac 1 cent ;) takýchto trvalých príkazov vieš spraviť X
05.10.2016 - 06:37:22
01
niektori mate bajky hodne auta a sa tu dotahujete ako usetrit rocne na par eurach....to neznamena,ze mna to netrapi
05.10.2016 - 08:28:33
02
ceruzka napísal:
To je pravda. Podobne dopadne aj mBank. Síce to ešte držia zubami nechtami, ale je to iba otázkou času.


Pises hluposti, pozri si financne vysledky tej banky su v pluse. To zubami nechtami si si dobre vymyslel. mBank ma pobocky vo viacerych krajinach, neni to mala slovenska banka bez jedinej kamenej pobocky.

Tak mi prosim ta prezrad odkial cerpas zdroje, ze mBank konci (otazka casu)
05.10.2016 - 08:44:51
00
Myslíš, že ich nepoznám? :tmi: V tom mojom komente nie je nikde napísané, že je to malá slovenská banka bez pobočky a že pôjde preč aj z ostatných trhov. Nemyslím, že potrebuješ vedieť odpoveď a vôbec nie zdroj. Lebo si si odpovedal prvými dvomi slovami - píšem hlúposti :) Všetko z mojej strany na túto tému.
05.10.2016 - 09:13:33
00
z FB mbank :D
Pod náš dáždnik sa v pohode zmestí 266 tisíc (zu)nových klientov a rozhodne ho neplánujeme zavrieť. Tiež máte medzi sebou niekoho, koho by ste pozvali do našej mRodiny? :)
05.10.2016 - 09:25:27
00
ceruzka napísal:
Myslíš, že ich nepoznám? :tmi: V tom mojom komente nie je nikde napísané, že je to malá slovenská banka bez pobočky a že pôjde preč aj z ostatných trhov. Nemyslím, že potrebuješ vedieť odpoveď a vôbec nie zdroj. Lebo si si odpovedal prvými dvomi slovami - píšem hlúposti :) Všetko z mojej strany na túto tému.
tliachas 2 na 3 mojko, tie tvoje zdroje by som chcel vediet aj ja :lol: melies hnede tocene odkedy si sa sem prihlasil
05.10.2016 - 09:44:35
01
Nie som mojko. To píš svojej žene :)
Jasné, tvoje hnedé točené ukazuješ už dávno. Všade bol, všetko videl, všetko vie. Samozvaná etablovaná múdrosť tohto fóra :lol: Po MUDr. si aj inžinier ekonómie a podnikového manažmentu. Fíha. To je Dobre vedieť ;) Do telky s tebou.
05.10.2016 - 10:14:39
01
www.pokec.sk
05.10.2016 - 12:07:33
05
Hack3r lol

BTW:
nevie niekto nahodou....totiz takto, sa mi zda, ze som kdesi davno cital alebo pocul, ze od istej verzie CorelDRAW sa do PC nainstaluje iba nejaka zakladna cast/core a zvysok podpory nastrojov pre samotnu pracu (grafiku) online stahujes z nejakeho cloudu ? aby sa vraj zamedzilo nelegalnemu sireniu tohoto sw...
cosi sa mi mari, ze taketo nieco som cital....
05.10.2016 - 12:29:41
00
bubulak napísal:
Caute, vedeli by ste mi poradit ohladom obchodneho zakonnika? Mama si vcera kupila tovar v kamennej predajni. Dnes ho chcela vratit (neposkodeny tovar, origo visacka, pokladnicny blok). V predajni ju odbili s tym, ze oni peniaze za tovar nevracaju, tovar je mozne vymenit iba za iny kus. Ze vsade po pradajni maju napisane, ze peniaze za tovar nevracaju a tym padom nema pravo na peniaze. Nie je to v rozpore s obchodnym zakonnikom? Nevyplyva z neho nahodou, ze do 7 pracovnych dni musi predajca za neposkodeny tovar vratit peniaze? Ako nasledne postupovat?


toto iste mi povedali v SCONTO nabytok v predajni...ze peniaze nevracaju...Tvrdili mi, ze na nich sa vztahuju ine podmienky ako na eshopy.....divneee
05.10.2016 - 13:49:38
00
Ono to je o ochrane spotrebitela s pripade ze si tovar nemozes pozriet / vyskusat a nazivo je iny ako posobil z fotky.

Ale tieto veci v kamennom obchode urobit vies, takze tento problem nemas.
05.10.2016 - 13:53:47
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up