Ktory druh cyklistiky je bezpecnejsi?
Horska 80% [ 105 ]
Cestna 20% [ 26 ]
Celkový počet hlasov : 131
A naozaj. Vyhľadať zbačity cez google a zobrazilo mi výsledky pre zošity :tmi: Pod ním malým písmom Namiesto toho hľadať zbačity? Asi má chrípku :lol: Dobre vedieť aj do budúcna.
19.10.2016 - 18:34:09
00
lto napísal:
ceruzka : treba na google davat pozor, lebo on si to slovo prerobi na svoj obraz , alebo sa mu nieco nezda, nenajde nic a namiesto toho hlada nieco ine a to podhodi ako vysledok. Len je tam drobnym pismom, ze ci chces naozaj hladat to co chces. Zbačity by mal najst (ale az ked mu clovek druhyrat klikne, ze naozaj) .. je to rusinsky, ale u nas sa pouziva/lo zbačiť. Vobec v poslednom case google zacina robit znacne haluze, sice to pozorujem uz asi tak 4 roky, ale posledny rok uz enormne. Nehovoriac o tom, ze dava rozne vysledky (alebo teda aspon vysledok zotriedeny podla relevantnosti) podla toho, odkial vyhladavas (IP adresa). O milione irelevantnych somarinach z kdejakych shopoch ani nehovorim. Ale nahrada moc nie je .. mozno yandex (duckduckgo uz nie), alebo este jeden, tusim ixquick


google vratane reklam sa prisposobuje uzivatelovi do takej miery, ze ta vlastne uzatvara do takej bubliny - reklamy dava na stranky a produkty, ktore si uz navstivil a aj v ramci vyhladavania sa prisposobuje tomu, co z hladiska tvojej historie povazuje za tvoje zaujmy
19.10.2016 - 19:33:55
01
Keďže podľa experta lto trepem somariny mimo témy mojím príspevkom a skúsenosťou, ktorú som trochu humorne vyjadril slovami:"Na ceste ma auto zrazilo 2x (našťastie nič vážne).V lese ani raz :o)))" tak sa porúčam. Asi niečo proti mne má, a asi som mojím príspevkom narušil jeho čakru, keďže je tu x ďalších príspevkov mimo. Ale ak mu to dvihne ego, nech sa páči.
Prajem všetkým pekný večer.
19.10.2016 - 20:27:04
00
skus pozriet toto ;)
19.10.2016 - 20:31:47
01
muffin napísal:
google vratane reklam sa prisposobuje uzivatelovi do takej miery, ze ta vlastne uzatvara do takej bubliny - reklamy dava na stranky a produkty, ktore si uz navstivil a aj v ramci vyhladavania sa prisposobuje tomu, co z hladiska tvojej historie povazuje za tvoje zaujmy

Mne to nemusis vraviet :) .. google pouzivam od roku 2001 .. ale on to robi aj bez toho takto, netreba ani historiu a o tom som pisal.
19.10.2016 - 20:33:42
00
SB@RBkebyze mi takto vynada Ramon1 (myslim to do posty), tak to este pochopim :D, ale ze tak jednoduchu narazku na to, co sa deje v teme nedokazes pochopit , ked ako sam pises (mne do posty), tu chodis roky. To mi fakt hlava neberie . Ja som temu nezaspamoval, pieskovisko-status z toho narobilo plnych inych expertov a moderatori tomu mocne napomahaju. Ego tu potrebuju dvihat ini a maju na to aj mobilne telefony :P /preto som napisal, ze si netrafil spravnu temu .. tak sorry :)/
19.10.2016 - 20:37:40
01
Tato tema sa uz vo svojom zarodku zvrhla na offtopic, takze prispevok k veci je vlastne offtopic v mori offtopicu, lebo je na poslednych xy stranach jediny k povodnej teme. Preto tu posobi nepatricne ;)
19.10.2016 - 20:58:18
05
staci uz len temu premenovat na "sracky", "hnoj", alebo "odpadkovy kos", nasmerovat sem vsetky hejty a forum bude ciste. do jari tu bude isto aspon 3000 stran "hnedeho toceneho" (© by canopus)
19.10.2016 - 21:11:32
02
keyboard_arrow_up