Hosť napísal:
Nepochopil si pointu.
Ked ta sicka bude zarabat 2500€ tak logicky tie gate budu stat 2000 eur a nie 200.
Je to praca s minimalnou pridanou hodnotou, preto bude vzdy mizerne platena. Ta hodnota oblecenia vznika totiz pri navrhu strihu, vybere materialu, farby, testovani a samozrejme marketingu a logu. Zosit par kusov latky dokopy dokaze kazdy, preto tato nakladova polozka nepridava dokopy ziadnu hodnotu k vyslednemu produktu. Aj ked tebe sa moze zdat ze ved vsetko spravila ta sicka...


No tak mi usi nejake nohavice...haha
A keby prestali vsetci sit, behal by si nahý, lebo vsak to dokáže každý..

A ja nemozem aj keby som chcel minut tretinu vyplaty na jedny nohavice..
15.11.2016 - 05:10:17
00
Pridana hodnota v marketingu nohavic .. LOL, jasne :lol: .... a to ostatne, doteraz toto vsetko robievala jedna osoba, volala sa , ze krajcir/krajcirka. Mimochodom .. za to navrhovanie /castokrat ti dizajneri v zivote nohavice na sebe nemali/ by zasluzili zasit prsty. Z mojho pohladu je lahsie navrhnut nohavice, ako ich usit .. rad sa pozriem, ako PhilJ sije nohavice :). Ale v kontexte tejto debaty by som to videl tak, ze ja to navrhem, PhilJ usije a Federer ich bude nosit :)
15.11.2016 - 07:33:46
00
nie že by som podceňoval krajčírky ale ušiť nohavice fakt nie je tak ťažké, ale to okolo je ešte ľahšie.. strihy sú dávno vymyslené a rokmi overené takže návrhár je zbytočný.. v podstate jediné čo je potreba je kvalitný materiál, aspoň trochu svedomitá šička.. akurát teda vtedy to určite prelezie 20€
15.11.2016 - 08:12:27
00
tu urcite.... ale v Cine stoji vyroba napr. rifli od 2,5 - 4 euro vratane vsetkych znackovych !!!!...... je o tom nemecky dokument
15.11.2016 - 08:14:39
01
FEDERER: normalne tam chod, povedz co je vo veci a pokial sa spravas normalne, tak ti vyjdu v ustrety. V C&A som dokazal vratit veci s blokom po 4 mesiacoch, aj ked nepouzivane, ale narovinu sme povedali, ze co sa stalo a nebol najmensi problem.
15.11.2016 - 08:17:17
00
CraObs napísal:
akurát teda vtedy to určite prelezie 20€

No to pekne pridaj, celkove usitie nohavic stoji cca 50-80 eur, rifle viac.
A vobec nie je sitie jednoduché, to by boli krajcirstva na kazdom rohu a kazdy druhy by sa tym zivil. Strihy su, ale nie kazdy je konfekcnej postavy, vzdy to musis na kazdom jednom dopasovat.
A nakoniec zistis, ze to si si mohol ist kupit do napr. C&A a este by ostalo aj na retaz.
A potom krajcirky nemaju co "zrat"
15.11.2016 - 08:36:31
00
lto napísal:
Pridana hodnota v marketingu nohavic .. LOL, jasne :lol: .... a to ostatne, doteraz toto vsetko robievala jedna osoba, volala sa , ze krajcir/krajcirka. Mimochodom .. za to navrhovanie /castokrat ti dizajneri v zivote nohavice na sebe nemali/ by zasluzili zasit prsty. Z mojho pohladu je lahsie navrhnut nohavice, ako ich usit .. rad sa pozriem, ako PhilJ sije nohavice :). Ale v kontexte tejto debaty by som to videl tak, ze ja to navrhem, PhilJ usije a Federer ich bude nosit :)


aky mas nazor na nohavice znacky Gore bike wear a aky mas nazor na nohavice znacky Crivit ?
Aj to je marketing. Firmy investuju miliony len do toho, aby si ich logo mal stale na ociach a aby si nezabudol ze existuju - aj to je pridana hodnota ich produktov. Asi sa na pridanu hodnotu pozeras z pohladu spotrebitela a nie vyrobcu ktory tu sicku plati - a o ktorom je rec.
Ked kupujes oblecenie s blbym strihom, tak to uz je tvoj problem :)
Stale vznikaju nove produkty z novych materialov, ktore treba nanovo navrhovat, ale postupne sa upravuju aj ustalene produkty napr. outdoorove veci ktore sa predavaju pod tym istym nazvom uz desiatky rokov prechadzaju stale drobnymi zmenami. A koniec koncov aj tie farby musi navrhnut dizajner, lebo v opacnom pripade to potom dopadne ako Tilak :lol:
15.11.2016 - 08:38:51
00
martinapb napísal:
to by boli krajcirstva na kazdom rohu a kazdy druhy by sa tym zivil.

veď by sa aj živil, len keby bol dopyt.. málokto si dá ušiť dačo na mieru keď to stojí 5-8x toľko ako podobný "spotrebný" tovar z číny či polska :)
ja som minule kúpil v C&A rifle za 9€ vo výpredaji na záhradu a roboty okolo domu :lol: za to ani meter látky normálne človek nekúpi..

aky mas nazor na nohavice znacky Gore bike wear a aky mas nazor na nohavice znacky Crivit ?

že kvalita práce je veľmi podobná (aj keď nie u všetkých výrobkov Crivit), kvalita materiálu zodpovedá cene.. bundu či nohavice za 100-200€ by v Lidli nikto nekúpil nech to má kvalitný materiál aký chce, takže reťazec ide podľa dopytu zákazníkov.. mal som a mám z Lidlu už kadečo, hlavne na hrubé roboty či venčenie..
15.11.2016 - 08:53:17
00
idem na :beer:
15.11.2016 - 18:44:16
04
:party:
Dear Mr xy,

this message is about your order nnnnn placed on 14/11/2016 at 22:25.

NEW STATUS : Shipped
15.11.2016 - 20:19:45
01
dufam ze nieco, z coho odpadneme ked to skoncilo v statuse :-)
15.11.2016 - 21:11:03
00
Vsak kde inde to malo skoncit, ked je v tom texte "status"? :)
15.11.2016 - 21:12:05
00
snezik sa nam chumeli, skoncila mi sichta :-D
15.11.2016 - 22:03:28
02
Srsen napísal:
zombi
mal by si sa k tomu vyjadriť :)


mozno mal, ale nechce sa mi!:P
15.11.2016 - 23:21:57
01
Dnes nočný fatbiking na snehu ... som už nadržany :lol:
16.11.2016 - 10:04:51
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up