Ground Control ma podobnu vzorku ako Nobby Nic... ale ovela vacsiu vydrz, vacsina co jazdi NN sa stazuje ze oddrapi zuby a ze plast mizne pred ocami.. ale mne GC vydrzi cca 3000km...
27.02.2017 - 23:14:26
00
Ground control som jazdil asi mesiac,ani som ich nezodral a sli prec.Jak na klzisku som si pripadal.
28.02.2017 - 06:07:03
00
silva nový NobbyNic je úplne iný plášť ako tie staršie verzie,jazdím výlučne verzie SnakeSkin,vzadu Pace Star,vpredu striedam Trail Star(jeseň-zima-jar) je lepivejší-dobre drží,ale aj valivý odpor je citelne vyšší-na hlavnú sezónuaj dopredu nahadzujem Pace Star-kvôli valivému odporu, už som poskúšal všeličo,ale tento nový model je podla mňa super-pekne odvaluje,dobre drží,nie je problém v prípade potreby ťahať po asfalte,ďalšia vec je že bezdušovo funguje bezproblémov,tlak drží bez straty niekolko týždňov,tmel nepresakuje ako u tých starších verzíí cez dezén-môj názor je že na Trail/AM jazdenie je super(na tvrdé Enduro jazdenie alebo kamenistý skalnatý terén už asi nie,tam treba niečo extra odolné)
28.02.2017 - 07:41:16
03
Kaprak podla toho co jazdis... na klzisko to nie je :P.... na traily drzi dostatocne....
28.02.2017 - 11:05:33
00
ktory vzor je novy? vyzeraju ako front a rear pouzitie, ale o tom som pri butcheroch nepocul

Prílohy:

0011-0000 BUTCHER DH.jpg
0011-0000 BUTCHER DH.jpg 34.09 KiB thumb_up0thumb_down

d7949d7aef83aeee4db4b3bcce5839fa.jpg
d7949d7aef83aeee4db4b3bcce5839fa.jpg 119.01 KiB thumb_up0thumb_down

28.02.2017 - 15:39:17
00
Ten prvy je ten co mam,jazdim vpredu
To druhy nepoznam
28.02.2017 - 16:42:26
00
Podelím sa
28.02.2017 - 18:17:19
00
Podelím sa aj ja o svoje skúsenosti,original osadené na biku som mal Nobby Nic Performance,boli trvrde,za mokra to bolo trošku o hubu,ale stále jazditeľne,hranu mali dalej než som si myslel a mokrý a daždivý Inovec ma presvedčil že to nieje až taká katastrofa ako som myslel,blato bolo už nad ich sily,ako som sa presvedčil na Enduro závode na Bikefeste,kde som po traile lietal jak koza na lade,a bál som o holý život,a nehovoriac o tom že za sucha sa mi stávalo že mi predok odskakoval,čo mi vždy zovrelo polky :D A nemusím spomínať že bočne steny išli dosť rýchlo do ............... preč,kamene nemali moc v láske,najprv len odrete až do kordov,neskôr som chytil tak pekne že už trčala duša :D Pri myšlienke na Rychleby ma zhrozilo a musela prísť výmena,lebo bolo viac než isté že ich tam pochovám. Skúsenosti som nemal kedže môj bývali bike bol freeride a tam boli iné plášte, iného dezénu dezénu............... Tak kamarát poradil (je jasné čo človek to iný názor) ,jazdi Enduro preteky Profi a aj DH profi tak som dal na jeho slová a objednal. Na predok som dal Schwalbe Magic Marry,v top verzii bez prívlastku Super Gravity,( tak úplne som ho neposlúchol :) )to už by bolo moc ťažké a predok nieje až tak náchylný na preseknutia .................... No dozadu som dal aj z prívlastkom SG, a to Schwalbe Rocket Razor na leto,a na výmenu na jar a jeseň,a na enduro závody obúvam Schwalbe Hans Dumpf.

Je to neporovnateľne s tými starými,čo nieje až tak šokujúce :) RR drží parádne aj na mokru(blato už nezvláda moc dobre),valivý odpor je parádny,bočne štuple podržia v zákrutách. A zatial drží parádne,nič sa zatial neodtrhlo,neprerezalo ............. MM keď človek pozrie na tie štuple,tak to drži jak pribité už na obrázku,tam nieje čo špekulovať :) HD som ešte nemal možnosť tak moc prevetrať,ale aj to bude :) ALE majú zatial len pol sezóny,tak sa uvidi tento rok,ako dopadnu,ale zatial som spokojný,aj cena nebola zlá 34-38€.

PS: kamarát bol pri mne,absolútny ne-bike človek,a čudoval sa nad NN Performance ako je možne že to má tak tenke boky,však to je jak papier,keď chytil MM,povedal že konečne dačo pevnejšie,normálny plášt :D

PPS: môj najdlhší koment doteraz,snád som vás neunudil :D

Prílohy:

magic-mary.jpg
magic-mary.jpg 93.94 KiB thumb_up0thumb_down

prod152574_IMGSET.jpg
prod152574_IMGSET.jpg 32.1 KiB thumb_up1thumb_down

28.02.2017 - 18:45:20
03
Rumakk napísal:
spesl purgatory neeeeee, ty masochystka :D,,, to som jazdil pol sezony,,, ako keby som valec tlacil.......

ved purgatory ;)
niekto u nich ma zmysel pre humor
28.02.2017 - 22:09:44
00
Hosť napísal:
Ten prvy je ten co mam,jazdim vpredu
To druhy nepoznam


ten druhy ma byt tiez butcher. na stranke kolokram ho maju takyto. mozno je to novy vzor. neviete o tom nieco?
01.03.2017 - 16:46:37
00
Pokiaľ viem tak túto novú vzorku testoval Graves na EWS vo Whistlery, som nevedel že už sa dá kúpiť
EDIT : link https://www.pinkbike.com/news/ews-race-tech-jared-graves-new-specialized-tires.html
01.03.2017 - 18:24:56
00
Viete prečo su wtb vigiliante dobre a ovenčene samím vitaztvom preto lebo dobre držia ako v terene tak aj na asfate nezničia sa a nezoderu sa ako značky maxxis a schwalbe mam skusenosti z použivania.
11.03.2017 - 11:20:05
00
Začínalo to ako vtip a keď som si prečítal maxxis, tak som sa aj zasmial, tiež z vlastnej skúsenosti :-) lepšie plášte som nemal, no netreba to skatulkovat podľa značky, každá má dosť druhov plášťov s rôznymi dezenmi a rôzne zmesi, takže výdrž je záležitosťou viacerých faktorov a určite nielen značkou plášťa :-)
11.03.2017 - 12:24:57
00
Vigilante (Fast Rolling Light) som jazdil minulú sezónu vpredu, na mäkkom podklade držia a hryzú parádne to je pravda ale ako náhle sa vyskytli korene a šutre (nedajbože vlhké) tak to ustreľovalo ako divé, Magic Marry s Pacestar zmesou držala výrazne lepšie, možno High Grip verzia Vigilantu je na tom lepšie
11.03.2017 - 16:00:22
00
Pri jazde po lese kde su kamene a šutre treba sfuknut trochu gumy nech sa pekne zadrapu a potom nieje žiadny problem jazda ide ako po masle.
11.03.2017 - 17:01:34
00
keyboard_arrow_up