iron.hide napísal:
pocas vikendu som videl hned tri dvojice ziletkarov, ako jazdia vedla seba. To preco robite?


Prečo si sa to rovno nespýtal ich ???
05.03.2017 - 22:16:36
00
iron.hide napísal:
ramon - och zle som to napisal. Boli to tri rozne dvojice na troch roznych miestach. A bolo to aj na celkom frekventovanych cestach. Auta ich museli obiehat cez ciaru.
Takato jazda je zakazana, pokial viem.


no nevidel som velmi taku cestu kde by sa zmestil cyklista, 1.5m odstup a este auto do jedneho pruhu... ja by som to dal rovno do zakona, ze pri obiehani musi auto prejst komplet cele do druheho pruhu. lebo uz priliz vela ludi si mysli ze lizanie cyklistov je v poriadku a akonahle by museli vybocit do druheho pruhu tak uz ich ti cyklisti obmedzuju zavadzaju atd, proste ze cyklisti porusuju predpisy
05.03.2017 - 23:47:35
04
iron.hide napísal:
ramon - och zle som to napisal. Boli to tri rozne dvojice na troch roznych miestach. A bolo to aj na celkom frekventovanych cestach. Auta ich museli obiehat cez ciaru.
Takato jazda je zakazana, pokial viem.


auta by mali cyklistov obiehat cez ciaru (tak ako ked obiehaju ine vozidla alebo traktory), a nie ich len tak liznut...
a to aj v pripade, ze ides sam...
06.03.2017 - 06:52:31
01
iron.hide napísal:
ramon - och zle som to napisal. Boli to tri rozne dvojice na troch roznych miestach. A bolo to aj na celkom frekventovanych cestach. Auta ich museli obiehat cez ciaru.
Takato jazda je zakazana, pokial viem.

v rakusku je vyslovene povolena ak to nahodou bolo za hranicou
06.03.2017 - 09:50:19
00
Hmm vcera mi teda islo...myslel som cez ciaru aj pravymi kolesami
06.03.2017 - 10:24:45
00
nevadi :) len dufam ze si popritom nesoferoval :))
a co si pil?:)
06.03.2017 - 13:30:11
00
https://dennikn.sk/blog/dennik-bratislavskeho-cyklistu/?ref=box
Aj ja jazdím do/z práce často na bicykli a manévre polo/vodičov, ktoré popisuje sú úplne bežné. A najhoršími sú z mojich skúseností vodiči MHD, to opakujem stále.
09.03.2017 - 12:43:11
01
astro napísal:
https://dennikn.sk/blog/dennik-bratislavskeho-cyklistu/?ref=box


"Cestou zo stretnutia sa mi stal jeden z tých bizarnejších cyklozážitkov. Blížil som sa k semafóru na Miletičovej, keď som počul zrazu trúbenie a tesne ku mne sa prirazil akýsi van. Uhol som mu teda do snehového záveja. Otriasol som sa, pristúpil k autu a gestom pani vodičke naznačil “Ste normálna?”. Tá ma totiž evidentne videla, keďže trúbila len preto, aby sa predo mňa zaradila na semafóre. Odpoveďou bolo tradičné gesto “Aký problém?”. Tak som sa rozhodol skúsiť niečo nové a tak som jej otvoril pravé dvere. Priamo som sa spýtal, že ako ma môže vedome takto ohroziť? Pomyselné bezpečie a útulnosť vozidla zrazu zmizla a tak nastala histéria, zjapanie a vytiahnutie mobilného telefónu. Tak som sa dozvedel, že budem na Markíze, JOJ a RTVS a všade povie, že som ju napadol. Zavrel som teda dvere, posunul sa na semafór a pri obiehaní ma dotyčná ešte počastovala vetičkou: “Na toto ešte doplatíš!”. Na zadnej strane auta som si potom ešte všimol nápis “Domov sociálnych služieb”."

super tah, pizda si ocividne nasrala do nohaviciek :D
no este ju mohol aj obliat z bidonu
10.03.2017 - 08:46:26
01
OK, pozrem vecer spravy :D Nebola to ta trubka z cisteho dna? :D
10.03.2017 - 08:51:07
00
Myslis tu recitatorku, citajucu slohovu pracu na temu amoralneho spravania sa poslanca k chovankyni? :-D
10.03.2017 - 09:33:28
00
celkom dobrá iniciatíva v ČR, len aby t nezostalo len pri petícii.. http://e-petice.cz/petitions/petice-za-jizdu-cyklistu-vedle-sebe.html
14.03.2017 - 12:20:10
02
V Bratislavae uz zacala Velka Noc..uz postrekuju cyklistov aromatizovanou vodou z osterkovacov. A ked im chcete dat vysluzku, dobehnete ich a zabuchate na strechu auta, tak vytacaju motor, flekuju a snazia sa cim skor ujst. Ved som mu chel dat len po vajciach..to sa na predsa Velku Noc predsa dava ako vysluzka, nie? :D
21.03.2017 - 08:03:37
018
skus im aj vzdy zalomcovat dverami :)
A ak sa nahodou otvoria, nechaj ich otvorene :)


Naposledy upravil iron.hide dňa 21.03.2017 - 08:43:14, celkovo upravené 1 krát.

21.03.2017 - 08:37:53
00
A posteklit zrkadielko ;)
21.03.2017 - 08:38:47
01
Myslim, ze mu stacilo to zabuchanie :) Odbocil potom do garaze, ale uz sa mi nechelo sa ist o tom s nim porozpravat...Ale bavilo ma ho nahanat a ako sa ma nemohol zbavit :D Lebo musel stale spomalovat (kruhac, odbocujuce auto a potom stojace auta).

Ale preco to musel robit nepochopim. Zaradoval som sa medzi auta do cca 10m medzery..auta isli pomaly, takze som mal rovnaku rychlost ako oni a este som si musel pribrzdit. Proste nepochopim toto spravanie. Urcite to nebola nahoda, ze prave vtedy ked prave okolo mna isiel, musel si umyt celne sklo, lebo podla dalsieho spravania som si isty, ze to bolo naschval a chel si tym nieco dokazat.
21.03.2017 - 09:00:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up