Lefevre by mal ísť do dôchodku, ale ešte pred tým by mal vyhodiť všetkých športových riaditeľov. Keby jazdci vypli vysielačky, tak by skončili lepšie.
27.03.2017 - 20:14:16
00
Inak, samozrejme, je to sport a kazdy je individualny, ako aj jeho danosti a pristup! Podla mna, by sa nemal na to Sagan hnevat! Ako aj pocasie nie je idealne, raz fuka vietor, raz prsi, tak aj jazdci maju svoje dni. Mozno Sagan cakal, ze ho podporia, ale nie vzdy sa nieco take ocakavat. Hlavne clovek ma byt sam sebou a jazdit sam za seba!
27.03.2017 - 20:28:06
00
Chcel by som vidiet vás na jeho mieste, mne stačí vidiet, ako sa vedia ludia hádať na slovenskych dedinských pretekoch :)
27.03.2017 - 21:03:15
01
Ale preboha, co teraz si mysli Sagan, ze ho na rukach budu nosit?! Je to sport! Je to pekny sport, ale ma svoje uskalia!
27.03.2017 - 21:09:50
01
Nemyslim si, ze Sagan caka ze ho niekto podpori, ale caka, ze ked je niekto v uniku z ktoreho sa bude bojovat o vitazstvo, tak odvedie svoj kus roboty a nenecha tahat jeho s Avermaetom...ci Terpstra nechce vyhrat? Len sa tam vozit a brzdit? Ked uz je jasne ze ten unik peloton nestiahne...
27.03.2017 - 21:16:07
04
No Terpstra asi chcel vyhrat, ale tým štýlom, že nechá utahat ostatných a on si napr. čo ja viem 2-8 km pred cielom nastupi dufajuc, že ho nikdo nebude schopný/ochotný stahovat...sa mi vidí, že tak vyhral aj P-R...
27.03.2017 - 21:44:41
00
Príliš to tu riešite:
1. Nechcel striedať, tak ho *****, ale nepomohlo
2. Tak ho skúsil urvať, no nevyšlo
3. Povedal, čo si o tom myslí a to je všetko.

Tak ako Lance svojho času, tak každý majster sveta, tak každý v zltom sú nepísané autority v pelotóne a ich nazor sa vždy rešpektoval a užívali úctu ostatných. Ale autorita už nie je to, čo v minulosti. Pozrite sa okolo seba, žiaci si dovoľujú na učiteľov, deti na rodičov, civili na policajtov v službe, atď atď ...
27.03.2017 - 21:50:28
020
Na Slovensku bol pred rokmi jeden pretekár (meno viem - nepoviem). Volali ho hákový jazdec. Keď mu to niekto vyčítal, že sa len vozí v háku, tak mu odpovedal. Nepáči sa ti, že sa ti vozím v háku? Tak ma odpoj! Nevieš ma utrhnúť? Tak si nezaslúžiš vyhrať!

A platí to furt. Sagan si dotiahol pred cieľ súperov, ktorí nepotrebovali striedať. Keby striedali a ťahali poctivé špice, tak by si s nimi na páske vytrel riť. Ale oni mali vzadu šprintérov, ktorí by si so Saganom poradili.

To isté bolo včera. Terpstra nepotreboval striedať, vzadu mal rýchlejších parťákov (Gaviria, Boonen), ktorým by to pred cieľ odmakali druhí. Na šprint nemal, skončil by štvrtý. Asi, lebo Andersen mal tak prasknuté, že sa ledva držal v háku, toho by kilometer pred cielom odpojili. Takže sa ho pokúsil odpojiť. Nevyšlo, lídrov si nedokázal doskočiť, navyše Terpstra si ho dorazil.

Len ma mrzí, že Terpstra neskončil ako Andersen - 20 m pred páskou ho neskočil balík. Ak by balík skočil aj Terpstru, to by Lídlaci utreli nos.
27.03.2017 - 22:49:52
015
JoKo presne tak
28.03.2017 - 07:01:35
00
Joko, v podstate OK, ale Etix mal aj druhu variantu s Terpstrom na zaver, kedze spoliehat sa na spurt je neiste. Keby isli cisto len na Gaviriu, tak Terpstra vycuva do baliku a pomaha stahovat unik. Ale on chcel len posetrit na ukor ostatnych na posledne km...
28.03.2017 - 09:22:56
01
JoKo napísal:
To isté bolo včera. Terpstra nepotreboval striedať, vzadu mal rýchlejších parťákov (Gaviria, Boonen), ktorým by to pred cieľ odmakali druhí.


ked terpstrov sportovy riaditel povedal ze to terpstra dodrbal tak to asi naozaj dodrbal. jedine ze by joko povedal inak.


Naposledy upravil stax dňa 28.03.2017 - 09:26:45, celkovo upravené 1 krát.

28.03.2017 - 09:25:53
07
Peťovi taktická jazda moc nehovorí.. ide na to tak detsky, naloží tomu plné gule a to čaká to aj od ostatných, poďme všetci plné pecky a uvidíme kto z nás je najlepší..
28.03.2017 - 09:26:17
02
no ved to je najviac fer, len co uz ked v dnesnom svete malo kto chce byt fer ked vie ze sa to da *****
28.03.2017 - 09:28:38
00
no taktickou jazdou asi ťažko nastúpiš z balíka...
28.03.2017 - 09:33:52
01
to už je tu dobrá krčma táto diskusia.. niektorým by nezaškodilo absolvovať aspoň nejaký slovenský hnoják aby zistili o čom je nástup, aké to je keď sú v skupinke len hákoví jazdci atď...
keď som došiel v nedeľu z tréningu a otvoril som si to tu, že to bude najrýchlejšia cesta ako sa dozviem výsledok, tak som nadobudol dojem, že sagan ani nedošiel do cieľa, pritom bol na pódiu... naozaj v dnešnej modernej cyklistike nemožno očakávať, že jeden jazdec vyhrá všetko kde nastúpi... veď aj tak má najlepšiu bilanciu zo všetkých.. ak sa nemýlim tak okrem SB, z ktorého odstúpil bol na všetkých klasikách na pódiu... jasné v cyklistike sa prevažne počítajú len víťazstvá, ale už toľko nefrflite čoby bolo keby...
28.03.2017 - 10:19:22
015

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up