Presne tak, za nenosenie prilby by mali davat pokuty. Aj lacny sunt pomoze viac ako nic na hlave...
11.04.2017 - 11:59:54
01
A niektore drahe prilby ani to nie :). Prilba je kazdeho vec, neviem preco by stat mal pokutami toto riesit. Ma sa to riesit skolskou vychodou v ramci dopravnej vychody od malicka, skolenim vodicov (dospelych) , pretoze za chvilu ta nepustia bez 30 povoleni ani na ulicu. Oi. by mali prilbu nosit aj korculiari. V kazdom pripade mi nie je jasne, preco je prikazana mimo mesta a nie v meste, kde je (aj z hladiska statistiky) vacsia pravdepodobnost, ze prilba pomoze (nizsie rychlosti, obrubniky, stlpy poulicneho osvetlenia, volne pohodene auta na chodnikoch, zeleny mimozemstan).
11.04.2017 - 12:16:33
06
oni asi rataju tak ze mimo mesta idu auta 90+ a v meste len 50 a vsade sama krizovatka
ja bez helmy nejdem pomaly ani na zachod, nechcem vediet co by bolo ak by som nemal helmu
11.04.2017 - 12:31:52
00
asi sekretárka pri prepisovaní urobila chybu :lol: , lebo je nezmysel jazdiť v meste bez prilby
11.04.2017 - 13:55:31
01
Tak veru .. raz som si narazil dobre hlavu o otvorene dvierka skrine, ale mal som prilbu takze pohoda. A druhykrat som sedel pri bufete pod tym obrovskym dazdnikom, zafukal vietor, vytiahol to z podstavca, sekundu to poletovalo a padlo to priamo tou tazkou kovovou tycou rovno mne na hlavu (asi to zabudli utiahnut dole). Ale kedze obvykle pri bufetoch nedavam dole prilbu, tak ma to len prekvapilo :D A este jedna vyhoda je byt oprilbovany, mat chranice,batoh a tak, ked cloveka chce bit agresivny vodic :lol:
11.04.2017 - 14:04:03
02
Dnes uplne deň jak hovado... Človek si dáva pozor na novy bicykel chodi s nim po horach aj po bike parkoch nevydrbe sa. A dnes idem už domov a čo mame v meste podchod KDE JE ZAKAZANE CHODIŤ NA BICYKLI tak sa k nemu bližim a naraz vyleti od tial pán na bicykli a aby som ho neprešiel musel som sa ***** o zem. Odniesla to ohnuta pätka a doškrabana prehadzovačka.. Hovorim si že chvala bohu že ram neni doškrabany. A čo sa stalo ? Oprem bicykel pred barakom a za 20 sekund sa ***** a šraf na rame... Takže deň ako sa patrí... Keď ti šťastie sere na hlavu...
14.04.2017 - 20:11:18
00
Ja som dnes len tak vybehol okolie Rybian obzriet a na polnej ceste som letel cez riaditka. Jednu nohu mi vyplo druhu nie, tak bike letel za mnou. Prilbu som mal samozrejme pripnutu na riadidlach. Ale ustal som to celkom. Ani skrabanec nemam, len zapastie chvilku bolelo.
14.04.2017 - 21:54:46
00
filipza napísal:
Prilbu som mal samozrejme pripnutu na riadidlach.

To je ako mat pri sexe prezervatív....vo vrecku v rifliach :tmi:
14.04.2017 - 22:16:35
011
No ved toto. Uz som sa poucil. A to som ju este 20minut predtym mal na hlave. Som si myslel, ze na polnej nic nehrozi.
14.04.2017 - 22:18:55
00
filipza napísal:
Prilbu som mal samozrejme pripnutu na riadidlach.

Na riaditkách Ti menej zavadzia ako na hlave?
Ak Ťa tlačí, či nesedí dobre treba vybrať niečo kvalitnejšie, a dobre je, uviazať si šatku ... potom Ti blembák perfektne sadne - ja bych mohol v helme aj spávať :D
Na zimu používam termo čiapku a v lete:
http://www.rogelli.sk/cyklosatka-rogelli-bandana-biela/
a teraz v prechodnom období obyčajnú bavlnu:
https://www.municak.sk/pokryvky-hlavy/satka-headwrap-desert-3-farby/
Podľa fotky máš dobrý tvar lebene, netreba ďalší tuning :emo:
15.04.2017 - 07:03:35
02
_Adrian_ napísal:
...a čo mame v meste podchod KDE JE ZAKAZANE CHODIŤ NA BICYKLI tak sa k nemu bližim a naraz vyleti od tial pán na bicykli a aby som ho neprešiel musel som sa ***** o zem...

tak to by ma zaujimalo, kto siel na vacsieho hulvata - ci ty, alebo on :)
ked si sa bal, ze ho prejdes ...
15.04.2017 - 15:27:57
00
Aj ja som dnes musel v podchode zastavit :@ stálo ma to 5€
15.04.2017 - 17:22:14
00
Najhorsie je ze sa tam neda zdrhnut.
15.04.2017 - 19:53:15
01
KinDo napísal:
tak to by ma zaujimalo, kto siel na vacsieho hulvata - ci ty, alebo on :)
ked si sa bal, ze ho prejdes ...

Zrejme to len myslel,ze sa zrazia.Lebo u nas su tak podchody postavene,ze nieje moc sanca tam vletiet.Ale vyletiet sa da.
15.04.2017 - 19:55:36
01
KinDo napísal:
tak to by ma zaujimalo, kto siel na vacsieho hulvata - ci ty, alebo on :)
ked si sa bal, ze ho prejdes ...

Tam kde je oranžový fľak tam vždy vystupujem lebo tam záčina podchod a ja som nemal od kial vedieť že tam ide na bicykli... a vyletel od tial jak debil... A RANDAL keď je z DCA tak vie ktory podchod myslim ten pri koľajniciach dole..
A na hulvata som isto neišiel lebo tam možu decka pobehovať ale toto som vážne nečakal..

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 45.11 KiB thumb_up0thumb_down

15.04.2017 - 20:24:32
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up