Ja mám čaptavú nohu (volá sa to vysoká klenba, vysoký nárt a okrem toho hodne širokú) - určite by som nekupoval tretry cez net. A nie Sidi - sú trochu užšie, nepadnú každému, najmä nie mne. Škoda. Treba skúšať...

Jasne treba skusat. Inak myslim ze Sidi pre takych ako ty Joko urobila nejaky zvlastny rad, nepamatam sa ako sa vola, ale je to nieco ako ze "modelovaRadaPreTychSCaptavouNohouAVysokouKlenbou" alebo tak nejako... :wink:
Ale vazne, maju take len neviem ako sa to vola...
12.02.2008 - 22:36:28
00
vola sa to Mega
12.02.2008 - 22:39:59
00
Pred pár rokmi som po dlhom skúšaní narazil na Shimaná, ktoré mi sadli, zobral som, nemudroval a som spokojný. Keď ich zoderiem, alebo sa začnú rozpadávať, opäť budem hľadať a možno si spomeniem na vašu radu. Ďakujem.

V tom čase, keď som hľadal, som videl voziť Zabela také pekné široké čaptavé Adidasky - v TV sa zdalo, že akurát na moju nohu. Avšak ani v predajni Adidas nevedeli o ničom takom, v dovezených katalógoch boli hŕby kopačiek, bežeckých a ešte bohvieakých botičiek - ale žiadne cyklotretry. Nakoniec som bol celkom rád, najmä keď som si predstavil tú cenu... Len predstavil... Zlaté Shimaná. Hoci tiež neboli odpoly zadarmo.
12.02.2008 - 23:02:16
00
to JoKo: sak treba skusit pri najhorsom mi vratia peniaze
13.02.2008 - 22:50:09
00
to deadliner pocuj ale vies to postovne je mizerne a potom ked mi nebudu dobre vies posielat na spat je to dialka
13.02.2008 - 22:51:44
00
to deadliner pocuj ale vies to postovne je mizerne a potom ked mi nebudu dobre vies posielat na spat je to dialka
topanky sa nikdy nekupuju cez e-shopy, iba ak by si kupoval take iste tretry, ktore ti odisli...
13.02.2008 - 23:02:48
00
keyboard_arrow_up