Ahojte,

chcem Vas poprosit o radu o cross bicykel idealne v cene pod 1000 EUR, aj ked podla mojej specifikacie mozno bude stacit aj za 500 :)

Som stale bicyklova lama, vazim nad 100kg, za rok som najazdil mozno 1000km (ak vobec), Ako chlapa ma vzdy nadchnu technicke vychytavky, ale je otazne, ci tej bike na moje pouzivane musi byt spickovo vybaveny. Bavi ma jazdenie po cestach, kde tu polna cesticka a spolocne bickyklove vylety s frajerkou.

Dakujem za rady.
30.04.2017 - 08:31:31
00
Otec s presne rovnakými požiadavkami kúpil pred 6 rokmi kellys s úplne základnou výbavou a hydraulickými brzdami. Má na tom nabehaných cca 10 000km a nemenil by.

Rada za mňa:
určite musí mať kotúčové brzdy,
odpruženú vidlicu ktorá ale v porovnaní s horskými vidlicami nebude až tak super nastaviteľná, ale zase blbuvzdorná
Sada shimano altus a vyššia (čiže hocijaká bežná použiteľná sada a nie nejaký čínsky zázrak)
Ahead hlavové zloženie aby si vidlici jednoducho mohol vymeniť keby si chcel lepšiu
A veľmi dôležité je mať dobrý nosič a dobrú odnímateľnú tašku.

Keďže to je na výlety s priateľkou, tak ťa veci ako váha zase až tak netrápia - hlavne ide o pohodlie

No a samozrejme sedlo ktoré ti bude sediet.

Otcova priateľka kúpila tento rok za tuším 800€ ghost v kamennom obchode a je spokojná
30.04.2017 - 08:51:22
00
Ahoj. Pokiaľ hľadaš stale bike tak skús si pozriet značku 4EVER...Jeto český výrobca a ja mam konkretne 4EVER CREDIT.. kupoval som ho v insportline.sk a co sa tyka vybavy som max.spokojný..ja mam model 2016 a ked si porovnas s bike zn.KELLYS tak ma lepsiu vybavu je lacnejsi a zaruka 3roky ... ja sa ozaj nemam dôvod stazovat na tuto znacku.. jazdim pole lesne cesty a aj asfalt...
24.05.2017 - 07:42:47
00
LEN nezabudni poriadne nahustit pneu aby si nedopadol tak ako ja... za 2 dni 3x prerazeny plast a 1xzniceny uplne plast... teraz dohustujem pneu da sa povedat na max.dovoleny tlak...??
24.05.2017 - 07:45:00
00
keyboard_arrow_up