Strenki napísal:
Ahojte, mám ešte otázku. Ktorá cesta je najlepšia z Mníchovej Lehoty hore na Považský Inovec?
Zelená EE. Červená vyzerá tiež riadne strmo, dá sa to bajkovať? Zatiaľ mi vychádza táto cesta vyznačená profi zltými šípkami ako najlepšie.
+ je niekde možnosť na obed cestou po hrebeni PI? V okolí Novej/Starej Lehoty ... či až sedlo Havran nad Pieštanmi?



ja som to šiel 2x tou, čo si označil hore a raz červenou dole. hore by som to červenou ja asi nedal. ale isto lepší bajkeri by to dali.
čo sa táka jedla, tak, ak nerátam inoveckú chatu, najbližšie jedlo až na bezovci. A vezmi si dosť vody, my sme boli už úplne bez vody a pred sebou riadny kus cesty, našťastie sme stretli domáceho bajkera a ten nám ukázal prameň, inak by sme v tej horúčave celý hrebeň nedali.
05.06.2017 - 13:02:12
00
pramene su na Jakubovej, pod Prielacinou. Na Bezovci cez prac. tyzden jedine penzion Tematin co sa tyka jedla, cez vikend aj chata bezovec. Od Bezovca pramen uz dalej nie je, Na Havrane mozne obcerstvenie je, ale neda sa nato spoliehat niekedy ma a niekedy nemam otvorene a teraz tam bol nejaky poziar. Inak Strenki poslal som ti gpx ked si nato pytal ako na Inovec ale vidim ze si ani nekuk
05.06.2017 - 13:16:51
00
Cervena je v pohode, pre teba urcite ziadny problem. My sme si to uzili v 2014, podobne ako dvojmetrovu prhlavu pod Marhatom, ked Ito trval na tom ze z cervenej neuhneme ani o milimeter. :rofl:
Isli sme takto: post840392.html#p840392
05.06.2017 - 13:24:16
01
brudy: to bolo vtedy, co kajobiker nasiel sutrak v tom zihlavovom chodniku ? Cervenu som sice vysiel okolo zjazdovky az po odbocku na zelenu, ale tam dalej je tiez brutal stupak, to neviem ci sme vyslapali, naposledy som to siel dole a nezdalo sa mi to slapatelne. A asfaltka ma pekne vyhlady :lol: .. pekny vyjazd to bol :)

Este je studnicka na Izbe(tak sa to vola?) pod Ostrym vrchom.
05.06.2017 - 13:31:01
00
dal by som si mozno PI este raz, my sme boli tusim +/- v takom case ako vy, sme sli z TN do PN a ciastocne s Ursusovym sprievodom :) ale najrv mi musi prist 3l rezervoar, kondicka a analgetika na rit :lol:
05.06.2017 - 13:38:14
00
Ja som nechtiac skúšal aj tú zjazdovku pred dvoma rokmi, až na 20 m sa mi to podarilo
05.06.2017 - 13:44:33
00
No ja mam problem aj stym poslednym km po ceste a nieto este po zjazdovke:) Ale tak každému podla chuti. A marhat treba obíst stale je tam 2metrova prhlava:)
05.06.2017 - 13:49:32
00
v ramci prevencie pred reumou nech skusia :-) a nepridu o technicku vlozku
05.06.2017 - 13:56:04
00
lto: Ak si pamatam tak Vukie to dal cele, mne tam podsmyklo koleso tak som par metrov tlacil kym sa dalo vobec nastupit :) Ty si to dal vraj tiez ale nevidel som lebo si sa motal vzadu :lol:
A po prhlave som sa skraba este tyzden :lol: Ale zas vymyslel som vtedy vela novych nadavok... Pekny vyjazd to bol.
05.06.2017 - 14:03:58
01
lto napísal:
Este je studnicka na Izbe(tak sa to vola?) pod Ostrym vrchom.


je, ale min vikend som z nej dosť odpil, išiel som tade 9x :D
05.06.2017 - 15:03:00
04
lukas6s8p napísal:
je, ale min vikend som z nej dosť odpil, išiel som tade 9x :D

to si ako v ramci testovania stihol vybehnut hore aj dole za tu hodinku? a to pri kazdom biku. Asi si elektro skusal len:)
05.06.2017 - 15:16:39
00
Vidim, ze som tu rozvasnil spomienky, dobre dobre :) Aj tak ste mi teraz poradili dokopy 3 cesty na Inovec. Cervena, Zlta a asfaltka no a ja som tam nikdy nebol ... chcem to najkrajsie :)
2m zihlavu cez Marhat obidem teda :P
Inac v plane mam ist aj pozriet tematin a single Boroviste/Ihelnik. Su pekne oba alebo staci 1 z nich a ten 2. nechat tak? Napiste. Popripadne este iny singlac po ceste, ktory stoji za to?
05.06.2017 - 15:20:28
00
double: obavam sa, ze Lukas to nesiel na ebiku :)
strenki: neobchadzaj to, je to pekny singel, len treba davat pozor na sem tam zakerne trciaci sutrak, zakryty vyhlad zihlavou :)
brudy: ja si pamatam len ten prvy usek, to druhe vobec neviem .. vsak ste ma museli cakat, na 16kg Reignovi sa ide trochu tazsie, takato hrebenovka :lol:

inak po zjazdovke to je ale asi strmsie, cervena ju trosku obchadza , tak ten sklon je miernejsi
05.06.2017 - 15:50:05
00
double napísal:
to si ako v ramci testovania stihol vybehnut hore aj dole za tu hodinku? a to pri kazdom biku. Asi si elektro skusal len:)

4x ebike (3x na až na P. Javorinu, raz mi to skapalo ešte pred Izbou), 4x enduro, 1x XC full + 2 jazdy mimo za 3dni
požičiavali na hodinu a pol, medzi tým polhodina na vybavenie, tak sa to dalo stíhať
05.06.2017 - 16:36:26
02
Vsak to je dohromady asi tak 6000 vyskovych :o, ak nie viac /asi aj hej/, ak si to siel 9x .. si nemal zo sebou fotak, tak ta nic nebrzdilo , ze ? :D
05.06.2017 - 18:04:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up