matvej11 napísal:
Neviem to bolo asi vcera. Mozno dnes doobeda. Od auta prakticky ziadna brzdna draha muselo ist pomaly a nejake vacsie minimalne dodavka. Akurat v neprehladnej zakrute. Ten biker si to musel dost kalit.
Podla tej brzdnej ciary ziletka? Kroska? Neviem.

zabudol som to sem vcera uz napisat ...isiel som o 4tej tade a prave isli policajti (dopravne nehody) a velke 8*8 sklapacka(zabrala celu cestu), sanitku som uz nevidel.. ale nasledne isli zhora dvaja experti bez heliem po prostiedku tak 50km+
09.06.2017 - 08:29:19
00
Niekto zajtra zo stupavy na pajštun a kozlisko a potom po traili naspäť do stupavy pivko a domou?
09.06.2017 - 09:36:39
00
AdamVandal napísal:
To fakt su na Cerovke diviaky? Uz som tam bol 5 krat za posledny mesiac a nic. Niezeby som sa stazoval :)))



isteze, stretol som tam uz aj pekneho urasteneho jelena. Cez den zver stretnem zvycsjne v oktobri a chladnejsich mesiacoch, v tomto obdobi bud skoro rano, alebo v noci. Co sem pisali zazitky tak vacsinou v noci jazdili po Cerovke.
09.06.2017 - 12:23:30
00
duredure napísal:
Minuly piatok sme volali zachranku pre chalana co si to valil na BlueTrail-i ...v polke za dvojvlnou ktoru skocil ho vynieslo rovno a podla vsetkeho tvarou priamo na skalu.Esteze mal hlasne brzdy, my sme tlacili hore..uz nam zmizol po skoku dvojvlnky z dohladu ale nejak stichlo kvilenie brzd..tak sme utekali dole.Okrem oskreni na rukach,nohach..bruchu..asi zuby prec.


caute, to som ja. moj prvy prispevok tu.

este raz dik, ze vas napadlo sa otocit a ist sa pozriet..
inak zubky sa, aj vsetko relativne ok vlastne, len sanku mam na viac casti..
full helmu aj keby som mal, tak v ten den ju nemam na hlave, lebo som nemal v plane zavodit. mam rad, ked rychlost (ak nejaka) vychadza zo sebaistej techniky a tu sa snazim pilovat odkedy mam full bajk, lebo je to kus ine jazdenie aj kus ine citanie terenu..

realita vsak bola taka, ze na tu dvojku, som asi siel kus rychlejsie ako bolo vhodne.
malo som zatlacil zadne koleso na najazde, tak ma trochu vykopol..
09.06.2017 - 12:28:22
01
..ufff, tak to bola riadna rana priamo na šuter.Každopádne, nech sa dáš čo najskôr dokopy. Ten úsek je podľa mňa dosť nepríjemný ak to niekto preženie..videl som tam už viackrát niekoho vyletieť rovno, hlavne keď je mokro,blato.Možno by bodlo aspoň vyčistiť to od skál a šutrov a ako tak upratať ak to dá zas niekto v rýchlosti priamo.Presne pred rokom sme takto volali záchranku na Pajštún, teraz toto.. fakt "šťastie" keď som spolu s martin15. však Rumakk ? ;)
09.06.2017 - 12:56:05
00
duredure bud ste vy dvaja anjeli a zachranujete bikerov alebo je okolo vas smola a treba sa vam vyhybat :D
09.06.2017 - 13:19:53
03
Ak by sa našiel niekto ochotný prepíliť tento strom, budem mu vďačný. Leží už mesiac (kontrola dnes ráno) na mojom obľúbenom chodníku za chatovou osadou Plánky pri Lamači. GPS súradnice získané z fotografie 48°12'11.5"N, 17°03'09.4"E by mali byť pomerne presné. Posielal som to pred 3 dňami :beer: z ba-lesy.sk, doteraz neodpísal. Ale chápem, že je to v bajkersky bezvýznamnej lokalite. Prikladám aj gpx

Prílohy:

strom.jpg
strom.jpg 374.08 KiB thumb_up0thumb_down

MTB.Planky.gpx [2.81 KiB] Zobraziť na mape

09.06.2017 - 13:38:05
00
Martis napísal:
Jednu slečnu sme už takto riešili na modrej z BK,v zákrute na kamienkoch dostala šmyk a len zmizla v priekope,len ma zamrazilo :( ošetrili sme ju ako tak a isto išla do nemocnice,zošitie rany na lavom lakty,cca 2x2cm až do kosti. A to je myslim lepši prípad. Snád slečna dopadla dobre,ale isto ju to na druhý deň bolelo jak svina,hlavne ten bok,lebo na druhý deň to bolí najlepšie :) .

myslíš tuto ? https://www.facebook.com/groups/296711963861760/permalink/630273793838907/
09.06.2017 - 14:26:17
02
Quinkent napísal:
Ak by sa našiel niekto ochotný prepíliť tento strom, budem mu vďačný. Leží už mesiac (kontrola dnes ráno) na mojom obľúbenom chodníku za chatovou osadou Plánky pri Lamači. GPS súradnice získané z fotografie 48°12'11.5"N, 17°03'09.4"E by mali byť pomerne presné. Posielal som to pred 3 dňami :beer: z ba-lesy.sk, doteraz neodpísal. Ale chápem, že je to v bajkersky bezvýznamnej lokalite. Prikladám aj gpx

Čo tak tam nahádzať kus hliny a urobiť stoho bubon :D
09.06.2017 - 14:34:51
00
Quinkent napísal:
Posielal som to pred 3 dňami :beer: z ba-lesy.sk, doteraz neodpísal. Ale chápem, že je to v bajkersky bezvýznamnej lokalite. Prikladám aj gpx


Obavam sa ze to nie su BA lesy...
09.06.2017 - 14:40:31
00
CamoTao, tiež ma to napadlo. Asi to tak nakoniec aj skončí.
brudy obávam sa, že máš pravdu. ;) Ale :beer: mi to mohol vysvetliť tiež.
09.06.2017 - 15:30:48
01
matvej11 napísal:
Ked som to zbadal nad Krasnanskou horarnou siel som domov polovicnou rychlostou ako obycajne :tmi:

to bol asi tento stryco :(
http://bratislavaden.sk/peknej-ceste-nasli-vazne-zraneneho-cyklistu/?utm_source=jankak&utm_medium=fb-lo&utm_campaign=facebook-lo
09.06.2017 - 16:17:26
00
Ked som dnes isiel po modrej asfaltke z Peknej cesty hore okolo pol stvrtej, tak dvaja reporteri z JOJky stali asi v polovici kopca a robili reportaz. Nezachytil som to uplne cele, ale nieco na styl, ze tadial chodia cyklisti velmi vysokou rychlostou dolu a ohrozuju seba a okolie. A ked skoncili, tak nechali pustenu kameru na cestu a cakali, kto im tadial preleti. Tak sa mozno niekto najdete v spravach :)
09.06.2017 - 20:04:01
00
bolo to dnes v KN cas 14:40
09.06.2017 - 20:09:04
00
mareno17 napísal:
Ked som dnes isiel po modrej asfaltke z Peknej cesty hore okolo pol stvrtej, tak dvaja reporteri z JOJky stali asi v polovici kopca a robili reportaz. Nezachytil som to uplne cele, ale nieco na styl, ze tadial chodia cyklisti velmi vysokou rychlostou dolu a ohrozuju seba a okolie. A ked skoncili, tak nechali pustenu kameru na cestu a cakali, kto im tadial preleti. Tak sa mozno niekto najdete v spravach :)

Keby viem že sú tam tak aj rýchlostný rekord by bol :D
09.06.2017 - 21:43:37
00
keyboard_arrow_up