Teraz som to cele docital do konca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: Sysel ty ne Sysel ty Mantinel :lol: :lol: sorry mi nedalo. A este by som potreboval radu ze ako vylepsit bike ked mam tam dole jak su tie zuby co sa s nimi otaca take tie cierne tycky a by som chcel vymenit za dajake spickove bo som videl aj take strieborne ta by som chcel vediet ci su lepsie ako tie cierne alebo mam kupit hlinikove. A este na nich som videl spickovym jazdcom take jak viazanie na lyzi ci to je dobra vec bo bysom aj chcel take ale neviem ci mi na to budu pasovat lyziarky.
Asi tak a teraz stym celym sup do piesku :lol:
17.02.2008 - 09:44:20
00
tak pardon ze toto forum poznam 2 dni a nemal som odkial nabrat take informacie ako mate vy.
Zamestany niesom, mam len 14 (kazdy z vas mal 14 tak klud), cokoro budem mat 15, a uz mam vybavenu brigadu na leto, a vynesie mi 20k.
Momentalne mam 22k a aj s brigadou budem mat 42 (+sviatky) a az potom to budem riesit.
Pytal som sa teraz, lebo som chcel nieco pozistovat, aby v lete nebolo neskoro.
Tak sa ospravedlnujem za moje neprofesialne vyrazy, ale pochopte ma.
Ale vsetky scotty su tazke (teda MTB)
kazdy z vas bol na zaciatku rovnaka lama ako ja :lol: :oops: a tiez vam trvalo urcitu dobu, kym ste sa to naucili


Naposledy upravil sysel777 dňa 17.02.2008 - 11:11:24, celkovo upravené 1 krát.

17.02.2008 - 11:09:49
00
sysel : never vsetkemu, co ti tvoji kamarati 'odbornici' povedia..
17.02.2008 - 11:11:21
00
No ked mas 22 a zarobis cez leto 20...tak si radsej pockaj a kup si nejaky new dobry bike....potom az budes mat dost bubakov tak sem napis..najdi si nejake na vyber, hod sem link..a my ti ochotne poradime..ok
To bude podla mna najlepsie...a zacni sa aj na nete informovat, a citat clanky o bikoch, komponentoch nech sa do toho fochu, zargonu dostanes...potom si uz s teba nebudu robit srandu... :wink:
17.02.2008 - 11:56:07
00
drotar bodujes :lol:
17.02.2008 - 12:04:34
00
Aj ja ti sysel odporucam radsej pockat bo aj keby das dohromady prachy asi ti to stacit nebude aby si mal komfort pri bikovani.
Aj ja som zacinal na starej 5 000,- sk sunke a kazdy z nas si myslim ze tak zacinal alebo aspon vacsina. Len si pockaj a zdokonaluj sa na svojom starom biku. Co sa pokazi to vymen za nejaku lacnejsiu suciastku, pripadne ak su rodkaci prachaci nalistuj si v katalogu krasny bike a povedz im to chcem.
Nie vsetky Scotty su tazke ale s pravidla plati cim je suciastka drahsia tym lepsia je a lahsia. Tak je to aj s bikami.
17.02.2008 - 12:15:55
00
no ja potrebujem taky mtb ktory ma tu hornu tyc na kostre trochu nizsie .
A prave ze scott je jedina znacka ktora to robi (aspon co som nasiel), lebo merida, kellys a dema robia len tie klasicne horske bicykle.
No a scotty maju tych 14kg a je uz trosku moc. A nechcem bicykel za 50tisic, lebo ved s tym by som sa bal aj po ulici chodit.
Maximalne by som zobral za takych 30 (35tisic) ale neviem kde mam kupovat.
Som z bratislavy ale nepoznam tu take obchody, a na internete su vecsinou len internetove obchody.
Viem ze niekde pri poluse je nejake bike centrum, ale som zabudol nazov ich stranky.
Ja chcem bicykel na to, aby som sa naucil robit tie skoky (preskakovanie zabradlia, jazda na zadnom (prednom) kolese a tak.
Ale ten moj scott je strasne tazky, a niesom az taky silny na to aby som s nim skakal.
ake znacky na taketo veci vhodne ?
http://www.youtube.com/watch?v=-BthaEDjf3o
myslel som toto, teda urcite to nebudem vediet tak dobre, ale aspon trochu
edit: a tiez aj dirt jumping
17.02.2008 - 12:26:50
00
Vsetko uplne vsetko je o treningu a neustalom nacvicovani. Na tomto fore je aj tema o obchodoch tam si to mozes pozriet. Ale postaci ti akykolvek obchod s bikami a ked povies o co ti ide tak ti ukazu tolko bikov ze nebudes vediet ktory si mas vybrat. Skratka su tam odbornici a poradia ti. Ak nechces odbacat od Scottu tak si vyber nieco z toho.
17.02.2008 - 13:16:55
00
neni tu aj nejaka tema zamerana na akrobaticke kusky ? myslim navody a tak .
ja som nenasiel ziadnu, ale je tu toho tak vela ze mi mozno nieco uslo
17.02.2008 - 13:47:24
00
To uz skor asi na specializovanych strankach. Tu su sami bikeri a mozno nejaky cestaci
17.02.2008 - 13:58:44
00
a nebolo by vhodne nahodit na stary bike kotucove brzdy a novy volant a ucit sa na tom ? aby som zbytocne nerozbil novy.
A potom neskor si kupim novy
edit: a vazne treba nove kolesa na kotucove brzdy ?
17.02.2008 - 14:00:26
00
No ja myslim ze ak chces skakat niekde v meste z muriku a pod. tak kotucovky su ti na nic. Keby si ale trval na tom ze ich chces, tak ano potrebujes nove kolesa.
17.02.2008 - 14:31:33
00
jezisi kriste ked ti to tu 10 ludi povie ze ti treba na kotuce nove naboje(to je to onuo sak vies co sa toci :wink: ) tak ti to asi treba lebo na stare nemas ako primontuvat kotuc :wink: weees? :P
17.02.2008 - 14:37:29
00
inak rad by som ti odporucil slovnik bike vyrazov http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=slovnik&slovo=
takze si ho poriadne prestuduj lebo to onuo ma vzdy aj niaky normalny nazov
17.02.2008 - 14:39:07
00
Za 30 litrov si kludne kupis aj
taky mtb ktory ma tu hornu tyc na kostre trochu nizsie

a mozes mi verit ze aj farbu si budes moct vybrat a dokonca aj kolesa :lol: a sa nediv ze si tu z teba robime p...u ale mne to pripada tak ze ty si zacal prvy. Nic v zlom ale Gary Fisher ti dal jasnu odpoved
by som ti odporucil slovnik bike vyrazov
17.02.2008 - 15:32:41
00
keyboard_arrow_up