cervo napísal:
Daval som to otazku o par prispevkov vyssie, nikto okrem mareceja neodpovedal. Ked sme to riesili velmi, velmi davno tak konsenzus bol ze ukazeme aj neregistrovanym aby inzerent neprisiel o potencialneho zakaznika, co nie je registrovany. Asi to ale musime spravit tak, ze tam dame k inzeratu moznost upravit kto moze vidiet kontaktne udaje a bude...


V pohode,adresu som napísal len preto,ak je viac takých ktorým písal a váhajú ;) ja som aj tak zástanca toho, že ak niečo naozaj chcem tak v prvom rade mám nato peniaze a potom si zavolám a dohodnem stretnutie :) a nie 10 mailov a plytvanie časom ako sa s tým väčšinou stretávam...jaaj
21.12.2016 - 19:54:48
00
Prave spustene - pri kazdom inzerate si mozete zadat kto moze vidiet kontaktne udaje - vsetci, registrovani, priatelia (tzn. ludia na vasom zozname priatelov tu na MTBIKERi) alebo nikto. V pripade poslednej moznosti to znamena, ze ste kontaktovatelni len cez sukromne spravy (za predpokladu ze kontaktne udaje mate skryte aj v profile).

Prosim vyskusat a dajte vediet keby to nefungovalo ako ma.
03.01.2017 - 18:01:51
010
dnes už šli o level vyššie ;) prišla mi sms odosielateľ GMX "ete je na predaj? fernadome778@gmail.com "
27.01.2017 - 20:21:00
00
Chcem upozornit na dalsieho "neprebrala" pod nikom stefanus, objednal si balik po 2 tyzdnoch statia balika na poste som ho kontaktoval naco som dostal odpoved, ze nedostal avizo do schranky. Nadiktovalsom mu cislo zasielky, na priek tomu balik neprevzal a vratil sa mi spat. Na otazku, preco sa uz viac neozval. Balik si dal poslat na Jarmila Kollarova, Sportova 2, Rimavska Sobota.
17.05.2017 - 17:31:58
00
roman_petrovic - brzdy ktoré mali byť funkčné prišli úplne *****. Zadná tečie cez páku, to už nedá dokopy asi nikto... samozrejme už neodpovedá...
19.05.2017 - 13:03:08
00
ho treba spomenut, aby mu prisla notifikacia
roman_petrovic
19.05.2017 - 14:37:16
00
Pridavam na BLACKLIST dalsieho nekorektneho: TOMAS POLA , komunikuje cez mail: eshoptomaspola@seznam.cz[/tag]
je strata casu a penazi nieco mu posielat, NEPREVEZME ZASIELKU
Objednal si u mna kluky, ktore staly v cechach na poste 19 dni a idu mi spat. Prestal komunikovat po tom ako mu boli odoslane.

Dal si ich poslat na adresu: Tomas Pola, Zlín-malenovice, tř. Svobody 893, psc 76302, Česká republika
23.05.2017 - 10:11:46
02
k tomuto odporucam aspon takto, po vlastnej skusenosti ...
pri podavani zasielky treba zadat tete na poste bud "zasielku neukladat" ,pripadne sa da dat skratena doba 3 dni 5 kolko date...az to zbytocne niekde nelezi ,dopise sa to na balik a ten sa potom vracia skor...
30.05.2017 - 09:24:31
00
Ja odporucam dopredu si vypytat zaslanie sumy za postovne na ucet. Seriozny zaujemca o kupu s tym problem nema, pripadne predavajuci by tymto podvodom vela neziskal.
30.05.2017 - 12:00:12
010
i tak še da ;)
30.05.2017 - 15:02:47
00
Caute

Predavam bike a prisla mi velmi podozriva SMS ohladom zaujmu o bike,SMS prisla nie z cisla ale z konta GMX a nasledne mi prisiel aj mail
Mail bol v anglictine, odpisal som a prisla mi takato odpoved :

Okay I'm satisfied with the condition and Agree with the price ? i will like to pay from my paypal account to your bank account I need to let you know that i have a shipping company coming for the pick up as soon as the payment has been complete and approved by me from my paypal account to your bank account and the shipping agent will be the ones to help me handle all other necessary details to complete the deal when they get to your home address for the pick up,so i'll be buying it without seeing it, i'll arrange the pick-up of it with a Private Courier Service as soon as you get your payment,so i need you to provide the following details so that i can proceed with the Payment...

Name:
Swift code:
IBAN:
Total price of item:
Phone number:
Country:

OR

Your PayPal e-Mail Address :
Your Full Name:
Your Mobile Number :
Total cost of the same:
Home Address:

Soon as i make the payment and you get the funds, the Courier Service will come for the pick up at your home at your convenient time.

Have a nice day.


Myslim ze takato kupa je velmi podozriva, kto by kupoval bike za 450 eur zo zahranicia to nedava zmysel.....
Podla mna tu ide o podvodnika ktory chce ziskat OSOBNE UDAJE
Pouzivat pise z gmailu :maylaurie7@gmail.com
a pod menom Janie may

prikladam foto s gmailu

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 174.58 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2017 - 10:41:49
00
Po milionty a prvy raz, Andrej: Je to podvod.
Je o tom vsade popisaneho dost. Scenar je vzdy podobny...ci niekto predava auto, bike, gitaru,... cokolvek.
31.07.2017 - 10:53:07
02
odpíš mu, že ak je spokojný s podmienkami a súhlasí s cenou, nech ti odovzdá peniaze kuriér, ktorý si príde pre bajk. Uvidíš, už sa neozve. :) prekvapuje ma. že to ešte stále skúšajú,ale asi sa stále nájde niekto, kto naletí
31.07.2017 - 14:40:44
00
edited: uz nic


Naposledy upravil YvanD dňa 29.09.2017 - 11:57:52, celkovo upravené 1 krát.

26.08.2017 - 12:08:29
00
andrejseko...nejde o žiadne osobné údaje, tie čo žiada by mu boli nanič. Tento chronicky známy scenár ma ešte druhé dejstvo, kde by už chcel peniaze (najčastejšie na dopravu) on. Nereaguj, alebo mu odpis niečo ako "go f..k yourself"
27.08.2017 - 08:03:49
00
keyboard_arrow_up