Cyklo-Maratón Horné Srnie

05.08.2017
3. kolo - Považsko-Strážovský pohár
XC preteky
Horné Srnie (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (43)
Alexiusalfismizany1biker09bimjeamBranus6catcherxxDK22dobi235durmieyeskillerlbFilip_95gacopetergrznmaHary13JakubTjames9jelo520johny29julo93Karolikkoimi12LostLuboSRHCmarekvidlarmaro211111matko001matto88oborOlgojpatrikdepelikanlPeto661PETOM23rado11RANDALsebutwSesulakSimonSvksiso33srankitominokUrsuszbynekpap
eyeskillerlb
RANDAL
- vdaka ;) , podrobnejšie asi až večer :)
05.08.2017 - 17:56:42
00
Velmi podareny maraton. Chvalim znacenie specialne, minimum regulovcikov a aj tak bez sance zabludit.
Len si prosim upravte v propoziciach tie vyskove na dlhsej. Mne dnes garmin neukazal ani 1200m.
05.08.2017 - 17:57:12
04
Tiez chvalim. Uz som aj ohodnotil akciu za 5*. Znacenie vyborne, 25km trat super. Ja som si to uzil a to je podstatne.
05.08.2017 - 19:04:01
04
Veľká spokojnosť s maratónom a jeho veľkým zlepšením voči minulému roku.
05.08.2017 - 21:08:17
03
matto88 napísal:
patrikde- písal som ti už správu. Ale ešte raz takto verejne. Škoda, že si sa neozval hned po zverejnení výsledkov, teraz sa ťažko niečo rieši, keď už je časomiera zbalená. To, že Ti neberieme tel. resp. neodpovieme na mail, musíš pochopiť, že pár minút po maratóne nás ešte čaká milionpäťsto vecí. Musíš nám dať skrátka trochu času. Isto to preveríme, a ak sa potvrdí, že sa stala chyba u nás, výsledky aj bodovanie sa upraví. Takisto ceny Ti dodatočne zašleme. A ešte taká maličkosť, pošli mi do správy tvoje celé meno a trať akú su šiel ;)


Testosteron po zavode. :)
05.08.2017 - 21:10:29
00
Fotky od Janka Melichera, ďakujeme ;)
https://www.facebook.com/jan.melicher.3/media_set?set=a.10213793763106650.1073741934.1484028471&type=3
06.08.2017 - 11:54:58
04
Zaujimava a dobre znacena trat, maraton po organizacnej stranke celkom dobre zvladnuty.

Ale mam voci organizatorom jednu vaznu vyhradu, pretoze urobili kamaratke nechutny podraz. Bola prihlasena na 45 km (aj zaplatene) a v piatok vecer jej oznamili, ze pre maly pocet prihlasenych zien rusia zenske kategorie na 45-km trati. Jedine ak chce ze moze ist na kratku trat, na co sa im pochopitelne vykaslala.

Pokladam za vrcholne neseriozne zo strany organizatorov, aby tesne pred startom rusili kategorie a prihlasenych ucastnikov svojvolne preradovali na inu trat.

Ako pozitivny priklad uvediem tohorocny maraton v Rajeckych Tepliciach. Kamarat tam bol prihlaseny do kategorie elektrobicyklov a tuto kategoriu vyhral, bol na bedni a dostal 1. cenu. A nikto neriesil, ze bol v kategorii elektrobicyklov jediny ucastnik.
06.08.2017 - 12:04:14
00
Moai - nechutným podrazom by som to nenazýval ! ... my sme sa do poslednej chvíle spoliehali, že sa na mieste na dlhú trať prihlásia ďalšie ženy. Nestalo sa tak. A asi pochopíš, že vyhlásiť ju ako prvú, hoci by nemala žiadnu súperku by bolo trochu zvláštne :^) .... Neviem prečo sa vykašlala na krátku trať, kedže žien tam bolo dosť, a mohla si schuti zapretekať. Asi toľko... mňa to mrzí, nebol som pri registrácii, takže nepoznám úplne detaily, ospravedlňujem sa vám obom ;)
06.08.2017 - 12:20:21
03
Milý Moai, verím že kamarátka zvládne napísať sama a bol by som rád keby sa teda ozve na mail kde sa registrovala. Štartovné jej z radosťou pošleme späť s takýmito ľudmi chceme mať pokoj... Bola informovaná deň vopred že je jediná v kategórií a teda kategória sa ruší... mohla sa ozvať, že teda nepríde a štartovné by sa jej poslalo späť.
Ja pokladám priam až za úbohé teraz to ru rozpisovať kedže ste neboli schopný sa vyjadriť vopred, naviac ešte píšete za inú osobu a ani sa nepodpíšte...
To že bol nejaký váš kamarát niekde v Rajeckých Tepliciach a dali m tam cenu i keď bol jediný je pekné, ale s naším maratónom to nijako nesúvisí... bol som na x pretekoch kde porušili kategórie aj keď tam boli 3 ludia, normálny človek to pochopí...
Budem rád ak mi na email kde sa vopred registrovala napíšete a platbu jej vrátime. Nech to môžme uzavrieť.
ďakujem
Jakub Trška
06.08.2017 - 14:28:39
03
Jakub, na to mozem odpovedat len to, co som uz napisal Matovi v hodnoteniach:
Samozrejme je to vas maraton (inak celkom dobre zorganizovany) a vasa vec, ci si stanovite minimalny pocet ucastnikov v kategorii. Sice som sa s tym zatial nikde nestretol (v R.Tepliciach to bol maraton velmi podobneho formatu ako ten vas a nemali s tym problem), ale ked uz ste sa tak rozhodli, tak by ste mali mat uvedene v propoziciach, ze minimalny pocet ucastnikov v kategorii je XY a pokial nebude naplneny, tak kategoria sa rusi a prihlasenym ucastnikom nebude umoznene startovat na danej trati.
Iste, chapem ze pri milione inych veci na ktore ste pri organizacii museli mysliet sa na taketo nieco lahko pozabudlo. V tom pripade by ale bolo seriozne uz to nechat tak a ked sa do nejakej kategorie prihlasil hoci len jediny clovek, uz ho nechat ist. Kamaratka sa na maraton tesila a preto sa nemozete cudovat, ze taketo znemoznenie startu oznamene vecer pred maratonom (uz bola prihlasena a mala zaplatene startovne) vnimam ako podraz a neserioznost, aj ked z vasej strany sa jednalo proste len o chybu.
OK, nikto nie je dokonaly, vsetci robime chyby. Dolezite je, ako sa clovek k chybe postavi. Spravny chlap si ju prizna a snazi sa ju napravit, blbec sa bude donekonecna tvarit ze ziadnu chybu neurobil a vykrucat sa z nej. Preto dufam, ze sa zachovate ako spravni chlapi a pridete sa kamaratke ospravedlnit s peknou kyticou kvetov, snad vam potom odpusti :-)
06.08.2017 - 22:05:30
00
Moai - tebe aj dotknutej kamoške som už odpovedal v hodnoteniach, nebudem to tu už rozpisovať :)
06.08.2017 - 22:21:02
00
Vám všetkým ostatným, vrátane Moai-a chcem hlavne srdečne poďakovať za účasť ;) ... tým ludom čo mali problém s časom sa ešte raz ospravedlniť a zároveň poďakovať za pochopenie ;) ... a taktiež jedno veľké Ďakujem pre všetkých ktorý nám pomohli, všetkým kamarátom a kamaratkam, ktorý nám zadarmo pomohly na občerstvačkách, resp. regulovčíkom, chalanom zo štvorkolkami. OHZ Horné Srnie za riadenie dopravy a obrovská vďaka aj naším velmi štedrým sponzorom, niekoľko sa nám ich dokonca ozvalo tesne pred pretekom.
A pozdravujeme Ivana, ktorý žiaľ skončil v nemocnici, drž sa kamarát :muscle:

- nedostatkov sme si vedomí, ďakujeme sa spätnú väzbu a tak ako aj po min. roku budeme sa ich snažiť napraviť ;) ( pokiaľ sa dáme znova nahovoriť na organizáciu) :^)

- budeme sa snažiť postupne pridávať ďalšie fotky a hned ako budú upravené výsledkové listiny tak aj tie
06.08.2017 - 22:31:30
016
Matej, bolo by skoda nechat to co ste doteraz vytvorili zakapat. To, ze to nie je perfektne, nevadi. Vidiet, ze mate snahu to tlacit a zlepsovat. Za mna Vam budem urcite drzat palce aj do dalsich rocnikov.
06.08.2017 - 23:03:27
06
http://www.bikerizpuchova.sk/images/mtb/2017-08-05-hsrnie-vysledky.pdf
07.08.2017 - 12:26:02
01
Moai k Vám a Vašej údajnej kamarátke(údajnej preto lebo sa stále žiadna žena neozvala)
Chýb sme mali veľa, ponaučenie do budúcna máme... Vy tu píšete že blbec
si chybu neprizná... My sme si najviac vedomý nedostatkov a veľa vecí by mohlo byť lepšie... Nie všetko je tak ako by sme si my priali.. Skúste si niečo zorganizovať a uvidíte sám koľko ludí Vám bude podlamovať nohy...
K dokonalosti mal náš pretek ďaleko, to vieme aj sami, ale skúste spraviť lepší... Osobne si myslím, že zrovna Vám sa nemáme dôvod ospravedlňovať...
Nám sa žiadna pani neozvala. Keď sa ozve, peniaze jej pošleme späť...
Nechcem sa nikoho dotknúť. Písali ste, že bola tak znechutená že neprišla...Možno neprišla práve preto , že na 25km trati by mala konkurenciu...
V deň preteku som sa osobne bavil s jednou pani, ktorá sa chcela na mieste registrovať na dlhú trať. Povedal som jej že nás to mrzí, ale nevidíme zmysel otvárať kategóriu, keď ešte deň pred pretekom je tam iba jeden človek. Pochopila to a dlhú trať si prešla i tak... kto chce ten proste ide, kto nie hľadá výhovorky... Ak teda tvrdí, že sme jej to znechutili tým , že by tam mala v kategórií i iné pretekárky... čo Vám na to povedať. Vám vlastne nič, lebo Vás sa to netýka a žiadna pani sa nám stále neozvala....
Ak vy vidíte zmysel v preteku kde je len jeden účastník v kategórií tak zjavne máme iné predstavy o preteku...
Viac sa Vám p. Šipka k tomu vyjadrovať nebudem. Keď sa vaša údajná kamarátka ozve peniaze jej pošleme späť, kvety jej ale kupovať isto nebudeme :D
07.08.2017 - 18:25:39
00
keyboard_arrow_up