BELIANSKO – PIENINSKÝ MTB maratón

06.08.2017
MTB maratón
Bachledová dolina (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Foto
Registrovaných bikerov (105)
obor napísal:
No za 18E na mieste a nie je tombola ani sprchy /ani jedno ani druhe v drvivej vetsine nevyuzivam/, trat v podstate kratka, je trosku divne oproti 10E za MTB v Hornom Srni, nemyslis?

Preboha, chlapci skúste sa zúčastniť organizácie podobného podujatia. Nazrite do rozpočtu. Potom prestanete porovnávať štartovné jednotlivých podujatí a čo za to.
07.08.2017 - 08:19:41
01
+ Dobre značená trať
+ Krásne prostredie
+ Bezpečné zjazdy, bez nutnosti zaváhania čí ísť alebo nie

- Mapa v propozíciách a tak isto aj výškový profil sa nezhodoval s realitou
- Trať bola skrátená
- Výšľap po zjazdovke na 30km (mohli ste radšej trať natiahnuť a to prevýšenie rozložiť do viac km, ktoré nám nakoniec chýbali)

Hromadný štart 20km a 40km hodnotím dobre, nakoľko rýchlejší jazdci na 20km neboli spomalený pomalšími na 40km. Jediné čo bolo pri tomto zlé, bola informovanosť o spoločnom štarte. Toto rozhodnutie malo padnúť aspoň pár dní pred pretekom.
07.08.2017 - 09:02:38
00
Zábavné bolo vyjadrenie speakera po vyhlásení výsledkov, keď sa rozčarované juniorky (klasifikované boli 4) pýtali , prečo ich kategória nebola samostatne vyhodnotená, pričom vo výsledkovej listine na mieste aj na webe (samozrejme aj v propozíciách) kategória junioriek bola. Odpoveď: Priradili sme Vás k juniorom a vyhodnotili sme Vás spolu :o . Keby ešte k ženám, tak by som to ako tak pochopil. To ako keby povedali Janke Keseg-Števkovej, že na 40 km trati boli klasifikované až dve a tým pádom ju preradili vo výsledkovej listine k mužom :D . Ako ju poznám, tá by ich hnala ...
07.08.2017 - 10:10:33
06
Na trati fotili na viacerých miestach. Kde by som ich našiel ?
07.08.2017 - 12:17:26
00
O takomto čase hádam už aj v robote
07.08.2017 - 12:42:21
07
po nultom rocniku som napisal toto:
post987303.html#p987303
na prvom som nebol a vcera na druhom rocniku som bol milo prekvapeny ake to bolo cele super. nechcem si fandit ze by to zlepsenie prislo po mojom komentari tu na fore ale neozaj som mal pocit akoby sa odskrtali vsetky body z checklistu mojich vyhrad (doporuceni). niektore az nadpriemerne precizne.

zhrnutie: super zvladnuty pretek v paradnom prostredi od ktoreho by si nejake ine akcie mohli brat priklad. hlavne je to ze organizatori neboli jesitaci ktori sa postazuju svetu ake to je tazke zorganizovat ked to robia vo svojom volnom case a ze oni to uz teda robit nebudu. ale ze vstrebali vsetky podnety a zlepsili co sa dalo. VYBORNE. len tak dalej!

ak niekto chce organizovat prvy maraton a nevie ako tak kludne skocte do bachledky po "rozumy". tam uz to vedia :)
07.08.2017 - 13:40:41
03
milsu napísal:
Preboha, chlapci skúste sa zúčastniť organizácie podobného podujatia. Nazrite do rozpočtu. Potom prestanete porovnávať štartovné jednotlivých podujatí a čo za to.


Sam by som to nenapisal lepsie... niekedy ked vidim ze sa ide niekto povozit len tak a da si po ceste pivo a pizzu a neviem co este a "*****" takto 20e a nie je mu to luto ale 15 alebo 20e za startovne, zabezpecenu trat, obcerstvenie, casomieru, zazitky a paradne straveny den je uz vela... a to nehovorim o snahe a case stravenom od usporiadatelov a dobrovolnikov ktor z toho maju "hovno" a starosti a su okomentovany stylom ze chcu zarabat...
07.08.2017 - 14:47:02
01
SLR napísal:
Sam by som to nenapisal lepsie... niekedy ked vidim ze sa ide niekto povozit len tak a da si po ceste pivo a pizzu a neviem co este a "*****" takto 20e a nie je mu to luto ale 15 alebo 20e za startovne, zabezpecenu trat, obcerstvenie, casomieru, zazitky a paradne straveny den je uz vela... a to nehovorim o snahe a case stravenom od usporiadatelov a dobrovolnikov ktor z toho maju "hovno" a starosti a su okomentovany stylom ze chcu zarabat...

ja si nemyslim ze prispevok obor-a smeroval k tomu co pises ...
skor si myslim ze narazal na to ze clovek sa prihlasil a zaplatil startovne (ktore je uplne v pohode a OK) za sluzby, v ktorych boli zahrnute okrem veci ktore pises, aj 40km trat ... a dostal 33km trat ... ci podla teba by bolo v pohode aj keby z roznych pricin organizator skratil trat na 5 km ? lebo "si vyhradzuje pravo na zmenu" ? jasne ze nejaka tolerancia je akceptovatelna, ale -17% dlzky a -30% vyskovych je pre mna podvod na zucastnenych
07.08.2017 - 16:52:43
00
Ale no. Ziadny podvod sa nekonal. Ak Ti tych 7 km a par vyskovych tak velmi chyba, tak si o ne navys najblizsi trening a vybavene.

P.S. Asi je lepsie takyto pocit krivdy vybicyklovat nez to prehanat s emotivnymi vyjadreniami na fore. :)
07.08.2017 - 16:57:17
03
vlastoch napísal:
ja si nemyslim ze prispevok obor-a smeroval k tomu co pises ...
skor si myslim ze narazal na to ze clovek sa prihlasil a zaplatil startovne (ktore je uplne v pohode a OK) za sluzby, v ktorych boli zahrnute okrem veci ktore pises, aj 40km trat ... a dostal 33km trat ... ci podla teba by bolo v pohode aj keby z roznych pricin organizator skratil trat na 5 km ? lebo "si vyhradzuje pravo na zmenu" ? jasne ze nejaka tolerancia je akceptovatelna, ale -17% dlzky a -30% vyskovych je pre mna podvod na zucastnenych


V ziadnom pripade som ten prispevok nesmeroval voci obrovi... len som poznamenal co neraz okolo seba vidim a pocujem a co sa mi nepozdava...
07.08.2017 - 17:00:50
00
milsu napísal:
Preboha, chlapci skúste sa zúčastniť organizácie podobného podujatia. Nazrite do rozpočtu. Potom prestanete porovnávať štartovné jednotlivých podujatí a čo za to.

Mozno by ani neporovnavali, keby za standardne ceny dostali aj ocakavane standardne sluzby :)
= trasa sa +/- zhoduje s popisom a v cieli sa da osprchovat...
07.08.2017 - 18:07:46
00
No ved mohol by sa vyjadrit organizator k tej skratenej trati. skibachledova?
07.08.2017 - 18:29:49
00
Palo TT napísal:
Mozno by ani neporovnavali, keby za standardne ceny dostali aj ocakavane standardne sluzby :)
= trasa sa +/- zhoduje s popisom a v cieli sa da osprchovat...

Čo je to "štardandná cena" a "štandardná služba"?
Ver, že každý organizátor to má rozdielne. Niečo vieš zabezpečiť, niečo menej. Taktiež každý neplatí za to isté a už vôbec nie tie isté ceny.
07.08.2017 - 20:42:28
01
Standardna sluzba je to co bolo slubene pred uzavretim zmluvy-prihlasky, that simple
07.08.2017 - 21:25:35
01
Ktovie, či by bolo toľko nespokojnosti, ak by mala dlhá trať o 4 km a 200 výškových navyše oproti propozíciám. Lebo už aj takéto situácie boli na maratónoch a ľudia frflali. Buďte spokojní, vyšlo vám super počasie, prišli ste suchí do cieľa a videli ste Tatry. :) Výsledky sú niekde zverejnené, zatiaľ som sa k nim nedopátral.
08.08.2017 - 06:43:32
02
keyboard_arrow_up