Ahojte, chcem si zaobstarať wattmeter na bicykel. Mám na to k dispozícii okolo 500€. Reálne som rozmýšľal nad stages. Potom som ale čítal že to sem tam hodí blbé watty. Nevýhoda je tiež že je to ľavá kľuka. Potom ešte 4iii ale to je to isté ale za tie prachy by som to vydržal. Ešte som rozmýšľal nad bepro ale len tú verziu s jedným meraným pedálom. Ak by bol rozdiel merania výrazný, zohnal by som prachy aj na dvojitú verziu. Sú lepšie podľa vás pedále alebo kľuka? Ako je to s odolnosťou? Dosť zvyknem najazdiť a ak mi to vydrží jednu sezónu, bol by som sklamaný. Viete ešte o niečom čo by ma vyšlo v tejto cenovej relácii a je to lepšie? Ak si kúpim pedále, je možné ich prehadzovať z biku na bike kedy sa mi zachce alebo to chce viac času? Ďakujem za vaše názory. Viem že na nete je toho veľa a aj som hľadal ale jednoducho nestíham.
A co rotor inpower ? Rozmyslam s klukami 3d30. Alternatívne FSA Powerbox, ale tam ma odradzuje hmotnosť okolo 925g vďaka tomu power2max pavuku a zdá sa mi že je dlhšia doba dostupnosti
Pravda, za 600 € mam Stages ale len ľavú kľuku k mojim zodraným kľukám. Rotor by ma vysiel 850 € komplet. 4iiii som zavrhol kvôli 4-5 týždňom dopravy v Kanade
ja som zobral nakoniec 4iiii z odkazu tu vyššie (probikekit.co.uk), za týždeň bol doma. Zavážilo, že na fórach písali o slabom ANT+ vysielači Stages a následnom probléme s párovaním cyklopočítača v polohe pred riadítkami. A ak myslíš toho istého predajcu z Pepíkova ako ja, ich nekomunikácia bol 2.dôvod prečo nie Stages - najprv som im mal poslať fotku či je dosť priestoru medzi vidlicou a kľukou a potom sa im neráčilo ani odpovedať..
rotor mi umrel ešte skôr a to je tam AA baterka a malo by to dať 500.. ale asi tam bola nejaké chyba po tom čo som musel odstrojiť rám a mal som ho mesiac v krabici, tak asi nejak ostal bežať alebo čo, lebo po nahodení rovno hlásil vybitú baterku
Tak som pozrel na strave: od 5/2015 do dnes cca 390 hodín a baterku som menil asi pred mesiacom /1.krát/. A so spárovaním som nemal problém nikdy, ani pri vzdialenosti +2 m od biku.
Tak s tym 4iiii uz mam par jazd. Namontovane asi za 5 minut. Mensi problem bol s wahoo elemnt ktory nasiel 2 zariadenia pod nazvami "power" a "precision". Ked som to sparoval s "precision" nechcelo sa to skalibrovat ani za nic. Po sparovani s power to bolo skalibrovane do 5s.... Data vyzeraju byt konzistentne - dvakrat som nameral to iste ftp.
Ale inac to vidim ako super vecicku a oproti HR riadny posun vpred.
Je tam v komentaroch link na originalnu studiu. A je to z Nemecka. Takze asi SRM. No mna by zaujimalo hlavne porovnanie Stages a 4iiii. Skoda, ze 4iiii tam netestovali. Ono plati zlate pravidlo, ktore som cital vo viacerych knihach o powermetroch/treningu. Pokial vas powermeter ukazuje konzistentne udaje napr. na rovnakom kopci pri rovnakej zatazi, rychlosti..., tak je to dobry treningovy nastroj. Ano pouzivam Stages uz cez 2 roky
Zasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie darčekov a možnosti výhodnejšieho nákupuZasielanie Akcie týždňa
Zvoľ si, prosím, o ktoré informácie máš záujem:
Raz za týždeň / mesiac posielame súhrn toho čo pribudlo na MTBIKERi. Nikdy neposielame reklamu ani iný spam.
K narodeninám a meninám posielame menší darček s možnosťami výhodnejšieho nákupu a občas posielame email s akciami na tovar, ktorý Ťa môže zaujímať.
Raz za týždeň posielame súhrn našej Akcie týždňa a občas posielame email o špeciálnych akciách a novinkách v našom e-shope.
Dávam spoločnosti MTBIKER community s.r.o., so sídlom 225, Hrádok 916 33, Slovensko, IČO: 52 770 222, súhlas na zasielanie bezplatných informácií podľa špecifikácie uvedenej vyššie a so spracúvaním mojich osobných údajov na tento účel. Môj súhlas je dobrovoľný a beriem na vedomie, že mám právo ho kedykoľvek odvolať v sekcii Nastavenia e-mailov. Zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) s informáciami v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
check_circle
error
MTBIKER používa cookies
Súbory cookies používame na zabezpečenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu. S Tvojim súhlasom ich budeme používať na meranie užívania webovej stránky, k personalizácii a na zobrazenie relevantných reklám a informácií. Ak nám udelíš súhlas, môžeš ho zrušiť alebo môžeš zmeniť svoje preferencie v sekcii Nastavenia cookies. Ak nesúhlasíš s ukladaním cookies, môžeš ich odmietnuť. Viac o cookies si môžeš prečítať v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
https://www.probikekit.co.uk/cycling-power-meters/4iiii-precision-2.0-3d-power-meter-ultegra-6800/11273319.html
https://www.probikekit.co.uk/cycling-power-meters/4iiii-precision-2.0-3d-power-meter-105-5800-black/11273315.html
Áno,spokojný. Zase ked zrátam 100 h x 30 km/h = 3000 km to nie je zle...
Ale inac to vidim ako super vecicku a oproti HR riadny posun vpred.