Zalezi na vahe dietata - moj maly je velky a tazky a ta pruzina mu fungovala. Este som kvoli tomu tocil video, aby som ti to pozrel. Ale nejake lahke dieta by nemalo sancu
06.09.2017 - 10:47:27
00
matko001 napísal:
A preco nie hotrock 20"? Ked sa pacia sedi v 16" verzii


neviem to sa mi az tak nepaci
pride mi taky nemoderny oproti inym/geometria
ja som povodne uvazoval nad niecim okolo 8kg vahy a 1 bike len s 1 bikom nevieme pokryt pumpu/park a aj trail
tak som sa rozhodol ze mu kupim bmx+nieco na trail,hradza dlhsie vyjazdy
06.09.2017 - 10:52:04
00
peddro napísal:
36 pila nie je to až tak tragické, mne to jazdili obidvaja chlapci a nebol problém, jazdili CUBE 200 KID cca 10kg na pevnej vidle ale vzadu mali do 34z, teraz by som išiel asi do toho saracena 8.2kg je super, na tom ramones je XCT - pruzina - zbytočne ťažká a o funkčnosti a nutnosti pre tak malé dieťa by sa dalo polemizovať. Druha vec je keď ju tam chceš :)
Toto je so vzduchovou vidlou vaha 9.5kg.


Sorry zabudol som uviest ze som mu ochotny dat 400€ za tento bike,lebo dalsich 250€ dam za bmx.
06.09.2017 - 10:55:13
00
peddro napísal:
36 pila nie je to až tak tragické, mne to jazdili obidvaja chlapci a nebol problém, jazdili CUBE 200 KID cca 10kg na pevnej vidle ale vzadu mali do 34z, teraz by som išiel asi do toho saracena 8.2kg je super, na tom ramones je XCT - pruzina - zbytočne ťažká a o funkčnosti a nutnosti pre tak malé dieťa by sa dalo polemizovať. Druha vec je keď ju tam chceš :)
Toto je so vzduchovou vidlou vaha 9.5kg.


tak na tom RAmonesovi som pozeral video na youtube a bolo vidiet ze ta vidla celkom pekne pracuje,asi to tam nedavaju len tak aby to malo vahu
DAlsia vec,viem ze to je tazsie od pevnej ale co je lepsie?menej vahy,alebo decko usetris toho ze ked pojde dole schody tak mu vytrasie dusu
Teraz ked ide ca 5 schodov na pevnej tak to s nim riadne trasie
06.09.2017 - 11:08:04
00
Máš pravdu, na schody je to lepšie. Však len ty vieš čo bude junior jazdiť a ako. Toto sú len naše všeobecné rady :)
06.09.2017 - 11:22:10
00
A kupit nieco jazdene a doskladat podla potreby?

Kamos vcera isiel pozerat 24" celoodpruzenu meridu za nejakych 120eur, takze by ti ostalo 280 na preskladanie a to by uz mohlo byt na mieru.
06.09.2017 - 11:27:05
00
matko001 napísal:
A kupit nieco jazdene a doskladat podla potreby?

Kamos vcera isiel pozerat 24" celoodpruzenu meridu za nejakych 120eur, takze by ti ostalo 280 na preskladanie a to by uz mohlo byt na mieru.


chcem novy bike/zo skladaciek nemam dobre skusenosti a ani na to cas
ale ked mas typ na full 24 daj,kamarat uvazuje nad fullom pre syna
06.09.2017 - 11:33:02
00
On bral toto, ale pre mna by to bolo na preskladanie. Prenho je to na cestu do skoly.
http://eshop.merida.sk/ninety-six-junior-624-sus-bie-cier-zel-_d14578.html

Tiez zalezi aky mas rozpocet a co s tym chces jazdit.

A zatial pre syna nechcem fulla - nech sa este nauci ako prekonavat prekazky a nie, ze tlmic zozerie. To si moze uzivat ked bude velky.
06.09.2017 - 12:01:07
00
paci sa mi pani a teraz sa nikoho nechcem dotknut, ako chcete mat lahky 8 kg bicykel s odpruzenou vzduchovou vidlicou a top komponentami a perfektnou vyladenou geometriou za 300 eur. Kludne sa do toho pustite a ak sa do toho rozpoctu zmestite, tak mi dajte vediet :). Nejake 1-2 TORPy 20" budu este na predaj neskor, ale zatial nechcem davat von info.
06.09.2017 - 12:10:42
00
k fullom na 24, len ta cenovka ide hore, napr.:
https://www.propain-bikes.com/Yuma
https://www.commencal-store.co.uk/supreme-24-yellow-2017-c2x19924923
06.09.2017 - 12:13:57
01
mondzo napísal:
paci sa mi pani a teraz sa nikoho nechcem dotknut, ako chcete mat lahky 8 kg bicykel s odpruzenou vzduchovou vidlicou a top komponentami a perfektnou vyladenou geometriou za 300 eur. Kludne sa do toho pustite a ak sa do toho rozpoctu zmestite, tak mi dajte vediet :). Nejake 1-2 TORPy 20" budu este na predaj neskor, ale zatial nechcem davat von info.


co sa tyka mna ja viem ze to vsetko nejde do tej ceny spravit
ja som to sem dal preto aby som zistil nazory ludi
viem ze bud budem mat lahky bike s pevnou alebo tazsi s odpruzenou
06.09.2017 - 12:18:16
00
samozrejme vsetko zavisi na tom, co na tom budete jazdit... ked ides na sliezsky dom s detmi tak chcem vidiet ako budu na 36z pile sa vytesovat... na pumptrack alebo do bikeparku ale moze byt v pohode...:)
07.09.2017 - 09:04:06
00
petho napísal:
samozrejme vsetko zavisi na tom, co na tom budete jazdit... ked ides na sliezsky dom s detmi tak chcem vidiet ako budu na 36z pile sa vytesovat... na pumptrack alebo do bikeparku ale moze byt v pohode...:)


pumpu a park neriesim na to kupim bmx a aj teraz ma hotrocka na tom vyvadza veci
co sa tyka pili,to ja neviem posudit necham si poradit ale to je najmenej
ide o to ze do coho ist?radsej mensia vaha a pevna vidlica,alebo vacsia vaha a odprizena vidlica,ten riprock ma napr. aj kotucove brzdy co by som aj tak vymenil za mineralne ako mechanicke
ide mi o vase nazory do coho by ste isli vy
07.09.2017 - 09:07:45
00
cveko1 napísal:
pumpu a park neriesim na to kupim bmx a aj teraz ma hotrocka na tom vyvadza veci
co sa tyka pili,to ja neviem posudit necham si poradit ale to je najmenej
ide o to ze do coho ist?radsej mensia vaha a pevna vidlica,alebo vacsia vaha a odprizena vidlica,ten riprock ma napr. aj kotucove brzdy co by som aj tak vymenil za mineralne ako mechanicke
ide mi o vase nazory do coho by ste isli vy


toto si musíš zodpovedať sám, čo je pre teba priorita:

1. nižšia_váha (pevná_vidlica) = lepšia akcelerácia a menši komfort v danej cene
2. vyššia_váha (pruzina_vidlica) = horšia akcelerácia a lepší komfort v danej cene
3. nižšia_váha (vzduch_vidlica) = lepšia akcelerácia a lepší komfort ale viac dukátov
07.09.2017 - 10:47:43
00
peddro napísal:
toto si musíš zodpovedať sám, čo je pre teba priorita:

1. nižšia_váha (pevná_vidlica) = lepšia akcelerácia a menši komfort v danej cene
2. vyššia_váha (pruzina_vidlica) = horšia akcelerácia a lepší komfort v danej cene
3. nižšia_váha (vzduch_vidlica) = lepšia akcelerácia a lepší komfort ale viac dukátov


a co tak Rammones + prehodit tam vidlicu za vzduchovu + zadna hydra
ale zase to pozeram ze to na ten Rammones ram neuchytim
07.09.2017 - 10:51:49
00
keyboard_arrow_up