ach jaj, tak sa vratim k mojmu poslednemu humoru na tuto temu, robil som si z teba srandu, ze plast sa nasadzuje tymi stuplikmi smerom von a nie dnu smerom do duse... myslel som doslova naruby, nie len opacnym smerom... (ved to kopa bajkerov ani netusi, ze su smerove plaste), takze trochu chapem, preco si sa nechcela priznat k nam...ja uz si z teba srandu robit nebudem, slubujem... :twisted:

kokso, ja som taka nechapava - mne to fakt nedoslo - o kolko humoru sa takto ukratim - jejda.. a v pohode, sranda predsa musi byt a chorobou urazania sa netrpim.. pockaj, ja sa len teraz hanbim, ze mi to s tou dusou nezaplo.. heh, ale ked si ja zacnem robit srandu..

ee, lagonda, tja este si vyslapem zopar kopeckov a zopar si ich zidem, bo je to so mnou bieda, ale uz sa tesim na "Grupen bajkovacku".. :oops:

quasko, mne sa nieco podobne (odopinanie tretry v nulovej rychlosti) tiez raz zadarilo, bohuzial som sa nemohla vyhovorit na spuchnuty bolavy clenok, len si priznat svoju nemotornost.. ale pekne sa liec :wink:
a pozeram, ze nie som sama, koho pritahuju spatne zrkadla :wink: :oops:
25.02.2008 - 15:43:09
00
o kolko humoru sa takto ukratim - jejda..

mozno to je dovod, preco baby neletia na bajkerov, pre ten ich trapny suchy "bajk-humor" a este aj v divnom slangu, ktoremu aj tak nikto iny nerozumie... :roll:
25.02.2008 - 15:51:03
00
missy, predpokladam, ze policajti maju vozidlo poistene a skodu bude vymahat ich poistovna. Nechaj si potom vycislit skutocnu skodu. V tomto pripade sa to asi bude rovnat nakladom na vymenu zrkadla ale pre istotu. Vsak dostanu nove zrkadlo za ich stare :D
25.02.2008 - 19:20:37
00
Určite ho mali prilepené, napríklad sopľom, a keď si prešla okolo v bezpečnej a dostatočnej vzdialenosti, tak odpadlo... Okrem toho, bolo tam povolené zastaviť a stáť? A čo tam vôbec robili? Prečo boli prekážkou v cestnej premávke? Použili pri zastavení ukazovateľ smeru? A fúkali? Neboli náhodou prikúrení?
A vôbec, hoď sem ich ev. číslo, keď náhodou pôjdu okolo, tak im skúsim odraziť aj druhé - z dôvodu symetrie vozidla...


Naposledy upravil JoKo dňa 25.02.2008 - 20:13:44, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2008 - 20:08:04
00
Hlavne by som chcel vedieť, či jej dali pokutu priamo zúčastnení príslušníci. Ako aktéri nehody mali podľa mňa zavolať kolegov nehodovkárov a až tí by jej naparili ten litrík.
25.02.2008 - 20:13:29
00
Hlavne by som chcel vedieť, či jej dali pokutu priamo zúčastnení príslušníci. Ako aktéri nehody mali podľa mňa zavolať kolegov nehodovkárov a až tí by jej naparili ten litrík.

mas uplnu pravdu nehodovkari tam mali byt špákari mozu davat akurat tak papuce a az nehodovkar by to poriesil ako malu nehodu a policajti aspon statny maju vlastne poistky na skodu sposobenu pri vykone povolania a keby aj tak sa to da vykryt cez tu poistku
missy a keby chceli vela tak povedz ze ked je to kvalifikovane ako nehoda tak tam mal byt nehodovkar aj ked ide o malu skodu ani od teba nemali tahat peniaze
JoKo to zo zakazom zastavenia a statia z tym by si nic nedokazal pretoze oni si mozu udelit vynimku a vedia si to obhajit.
25.02.2008 - 22:45:13
00
To máš pravdu, ale zároveň nemôžu ohrozovať iných účastníkov cestnej premávky... A to je na pekné hádanie, tak ako ostatné témy, čo som nadhodil.
25.02.2008 - 23:40:12
00
no len jedna vec je ohrozenie a druha obmedzenie
to bolo urcite len obmedzenie lebo neviem ako by mohli ohrozovat ak stali na mieste
26.02.2008 - 00:02:15
00
postav sa do stredu dialnice a zistíš...:D
26.02.2008 - 08:48:05
00
no, chlapci, nehodovka prisla, a od nich som vyfasovala pokutu, aj sme pekne fukali (este ze pivo nepijem).. to by bolo trochu kompikovane vysvetlit co sa vlastne stalo, ale tak v skratke by som povedala, ze sli moc pomaly.. heh, a na nehodovku sme cakali viac ako hodinu - skoro som umrela - hore na Bielom krizi som vypila posledne glgy vody - ze ved za chvilku budem doma.. a nebola som..
26.02.2008 - 08:56:02
00
No tak to mu sa fakt povie ked sa dari tak sa dari. :lol: Osobne som raz tiez napalila do prave znicoho nic zastavujuceho taxika (smerovku samozrejme nepouzival ved naco), nastastie to nebolo az v takej rychlosti a chlapik si to zrejme ani nevsimol a ja som rychlo palila prec :lol:
26.02.2008 - 10:11:07
00
no takze missy mala si to podla zakonnych dovodov nieje co riesit iba cakat kolko ti pride zaplatit no dufam ze nie vela ved co moze stat to zrkadlo na tej ubohej fabke
26.02.2008 - 10:57:08
00
no takze missy mala si to podla zakonnych dovodov nieje co riesit iba cakat kolko ti pride zaplatit no dufam ze nie vela ved co moze stat to zrkadlo na tej ubohej fabke

Ak bolo elektricke, tak do 10k by sa to mohlo zmestit.
26.02.2008 - 11:41:31
00
jj, mam viac stastia ako rozumu - chlapik bol zlaty - mi zavolal, ze to je v pohode, ze to nebolo moc drahe (pravdepodobne bolo len rozbite sklo), tak si s tym nemam robit hlavu :wink: takze som nakoniec dost dobre dopadla 8) tesim tesim
27.02.2008 - 15:43:04
00
missy: super, peniaze môžeš prepiť :P
27.02.2008 - 15:50:27
00
keyboard_arrow_up