09.12.2017 - 08:42:12
01
IceQUEEN - nahodou ja Ta obdivujem. Sam mam vitiligo a tak sa dokazem vzit do Tvojej koze. Uz minule som si Ta vsimol na nejakej akcii, tak drzim palce v cyklistike. Sutaz/nesutaz.
09.12.2017 - 09:08:58
01
Tak a co teraz? Prvy raz tu asi niekto takto nastavil zrkadlo z realneho sveta. Mam to vymazat cele od Bikejoringovho postu? Alebo mam vymazat len to "hrdinske" marpovo vyjadrenie? Je to internetova diskusia a tak to treba brat. Verim, ze to nikto nepisal s umyslom ublizit cielene tym dievcatam. Nikto z nich asi necakal, ze si to niektore z nich precita. Keby ano, tak si myslim, ze by sa krotili. Virtualny svet umozni uletiet niekedy az prilis...

Pacik = vymazanie, nepacik = ponechanie.
09.12.2017 - 09:09:15
03
Ja som za ponechanie, nech aj do budúcna vieme na čom sme
09.12.2017 - 09:13:28
01
Vsetci ste uz vyspaty tak si to skuste po sebe teraz v sobotu rano precitat. Ja som tiez chlap, ale taky koko* ako ste tu poniektory som veru neni ani zdaaaleka. Je mi z vas na grc. Pisete o tych dievcatach ako o nejakych obludach s tuberkulozou...nemam slov.
09.12.2017 - 09:13:31
016
ponechat ako poucenie
aj ked niektore hrdinske prispevky uz zmizli
09.12.2017 - 09:16:39
00
Hlavne vitiligo nieje choroba ktorej by sa mal clovek bat.... Ano je vizualne odlisna no a co? Nieje to prenosne, nijako to neubera na jej inteligencii alebo sportovom vykone...nema lepru.ani nic podobne... Len jej koza v niektorych mistach nema pigment no boze to je naozaj "hroza"

Ale gratulujem marp....tie tvoje drble slovka len tak.niekto neprekona....

:(
09.12.2017 - 09:18:06
01
To je slovo do bitky ŠTBikera!
“mam to vymazat cele” :puke:
09.12.2017 - 09:20:37
00
Farizejstvo level max
09.12.2017 - 09:20:54
00
Tak a co teraz?
Napriklad to, ze budes robit to, co mas uvedene pod nickom. Teda moderovat a nie robit presny opak.
09.12.2017 - 09:32:55
01
Jezus napísal:
Tak a co teraz? Prvy raz tu asi niekto takto nastavil zrkadlo z realneho sveta. Mam to vymazat cele od Bikejoringovho postu? Alebo mam vymazat len to "hrdinske" marpovo vyjadrenie? Je to internetova diskusia a tak to treba brat. Verim, ze to nikto nepisal s umyslom ublizit cielene tym dievcatam. Nikto z nich asi necakal, ze si to niektore z nich precita. Keby ano, tak si myslim, ze by sa krotili. Virtualny svet umozni uletiet niekedy az prilis...

Pacik = vymazanie, nepacik = ponechanie.


Pozdě Bycha honiti...

Pokús sa vžiť do situácie, keď je niekto citlivá povaha a prečíta si o sebe drsné vyjadrenia, to mu/jej pokazí viac ako jeden deň. Ak s tým niekto zápasí dlhší čas, taký incident môže mať nedozierne následky. Dozeraj na 1. pravidlo fóra dôslednejšie, to je pre moderátora najdôležitejšia úloha (z lat. moderare = brániť, presadzovať zdržanlivosť).

A odkaz ostatným - ak by si niečo nepovedal do očí, nehovor to ani za jeho chrbtom. Vzhľadom na to, že na internetovej debate nikto nemá spätnú väzbu (nevidíme do tváre), písaný text by mal byť ešte zdržanlivejší, ako osobná debata.

Peknú sobotu želám všetkým.

PS: dievčatám odkazujem, že sa im v mene celej komunity ospravedlňujeme. Považujem ich za sympatické a obzrel by som sa za nimi aj keby ma neofúkli na bicykli.
09.12.2017 - 09:38:08
06
Ja nemam zaujem tu robit policajta. Kazdy sa prezentuje sam tym co pise. Takze mazat striktne kazdy naznak ineho nazoru nez mainstreamoveho bude musiet niekto iny. Takato situacia tu doteraz nenastala a ako som pisal, väcsina by asi reagovala inak, keby si uvedomovali, ze si to bude citat niektore z tych dievcat. Toto je bezny internetovy jav. Ale po bitke je tu zrazu kazdy general, pritom do vyjadrenia IceQueen sa okrem dvoch ludi nikto neozval. Takze asi tolko k tomu za mna.

Je to velke poucenie do buducna pre vsetkych a je na kazdom, ci a co si z toho odnesie. Takze nemazem a nechavam ako memento.
09.12.2017 - 09:54:18
010
Ja som si musel vyguglit, co to ten vitiligo je /Jezus, inak uz je cez 1600 hlasov .. zrejme nahanaci nieco nahnali :lol:/ a zmazane hrdinske prispevky som necital. Marp ale doplatil na to, ze v klude za klavesnicou internetoveho sveta neocakaval, ze sa objekt jeho kritiky realne ozve a teda nie je len anonymna fotka /ako pise Jezus/. Problem je ale v tom, ze sa takto chova vela ludi .. staci zajst do temy vysnivana zenska, ak by sa sem dotycne zaregistrovali a precitali tie komenty, to by bolo faciek :D Jedna vec je to co napisal, druha vec, ze kolki, ktori sa tak znechutene oborili na dotycneho /ale az po reakcii dievcata/, mate v sebe podobne odsudzovanie, ked aj nie kvoli tomu, ale kvoli inemu, podobnemu .. hmmm ?
09.12.2017 - 10:13:48
00
Jezus Pri všetkej úcte, ak si moderátor, tak si zodpovedný za nápravu stavu, kedy niekto prekročí stanovené hranice. Nikto nechce cenzora “nesprávnych názorov”. Ale každý by si mal želať moderátora, ktorý nedovolí ad hominem príspevky a takých tu vídam požehnane.

Toto by si mal riešiť. A nebál by som sa dať niekomu týždenný ban ako sprievodné opatrenie, keď bolo treba niekomu zmazať príspevok. Neučiniť tak je podobný prehrešok, ako keď sa policajt zdráha použiť zbraň, keď na ulici nejaký násilník mláti babičku.

Ak niekto dostal moc, má ju používať.
09.12.2017 - 10:17:18
03
Mňa mazu a vyhadzujú jedna radosť...
09.12.2017 - 10:19:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up