zdravim
zajtra idem kupovat novy bike, cely cas som bol rozhodnuty pre Gary Fischer alebo Trek (planoval som si ich vyskusat v predajni) no teraz mi prisla do ponuky aj KONA. Prosim posudte ktory by ste brali vy
Trek 6300 http://trek-bikes.cz/index.php?&show_pa ... duct_id=19 vysiel by ma na 2300
Gary Fischer Tassajara http://www.fisherbikes.com/bike/model/t ... /fullspecs stal by 24500
Kona Caldera http://www.kona.cz/2k7_kolo.php?bikeID=19 konu by som mal za 2300 a bola by tam vidla Marzocchi MZ Race LO 100mm

Pomozte mi prosim :(
05.03.2008 - 22:00:04
00
Takze moje poradie : Gary Fischer (ma z nich najlepsiu vidlicu), potom Kona Caldera a nakoniec ten Trek. Konu mam doma, je to super bike, vybava je OK, akurat o tej Marzocchi vidlici neviem povedat nic, Gary ma Toru a to je vcelku fajn vidlicka. :)
05.03.2008 - 22:47:10
00
tak ako pise tramp ze gary fischer ma z nich naj vidlu...
tej kone teraz nechame na obrazku ma marzocchi a pise ze ma dart tak teraz co ma? :roll:
05.03.2008 - 23:04:17
00
kona ma vidlu marzocchi Marzocchi MZ Race LO 100mm, pisal som to aj vyssie... nema ta kona ja lepsie brzdy?
06.03.2008 - 07:57:27
00
Ja by som sa osobne rozhodol pre KONU, viac sa mi pozdáva zostava komponentov, brzdy má určite lepšie než ostatné, tá vidlica nemusí byť až taká zlá :wink:
06.03.2008 - 08:09:04
00
Noja by som si osobne vybral ten Gary Fisher....pripaden tu Konu... :wink:
06.03.2008 - 08:16:49
00
mne pripada Kona vs Gary tak 1:1, skusil by som na ktorom by som sa citil lepsie a ten by som zobral
06.03.2008 - 08:27:51
00
asi sa teda rozhodnem pre tu konu, je o nieco lacnejsia a pre moje potreby lepsia ako gary, ja nepotrebujem perfektnu vidlu v pohode mi bude stacit aj tato marzocchi
06.03.2008 - 09:22:28
00
asi sa teda rozhodnem pre tu konu, je o nieco lacnejsia a pre moje potreby lepsia ako gary, ja nepotrebujem perfektnu vidlu v pohode mi bude stacit aj tato marzocchi
:shock: :shock: :shock:
06.03.2008 - 09:47:36
00
asi sa teda rozhodnem pre tu konu, je o nieco lacnejsia a pre moje potreby lepsia ako gary, ja nepotrebujem perfektnu vidlu v pohode mi bude stacit aj tato marzocchi
rám a vidlica je základ :!: ale ako som už písal nemala by byť až taká hrozná
06.03.2008 - 09:50:57
00
1. Gary - vidla
2. Trek - pjeknyyyy!!!
3. Kona - hmm...
06.03.2008 - 15:53:27
00
dnes som bol v tom obchode a kupil som Geryho Tassajaru. Mechanik z obchodu mi ukazal pouzivanu vidlu marzocchi a povedal ze marzocchi su shity... a je to tak....urcite v zivote nekupim marzocchi, doteraz sm si myslel ze su to perfektne vidly no po tom co som videl... ked porovnal marzocchi a toru v lockoute tak bolo vidiet ako sa na marzocchi, ked ju zatazil, krivy koleso do strany... proste katastrofa, to iste skusil na tore a naznak ze by sa koleso krivilo do jednej strany nebol ziadny...samozrejme ze nie len kvoli tomuto hodnotim ze marzocchi su shity, ale aj kvoli inym veciam (vyteka z nich lahko olej, rychlo sa kazia, maju zlu konstrukciu,na slovensku je an ne tazke najst nahradne diely....jedine co je na nich dobre je ze maju medzi ludmi spravene dobre meno) . Samozrejme ze neviem ako je to z vidlami v cenovej relacii 30000 a vyssie... kazdopadne marzocchi nikdy :!: ....
06.03.2008 - 19:12:01
00
kazdopadne marzocchi nikdy

Neodsudzuj celu znacku, ked nepoznas vsetky produkty.
06.03.2008 - 20:38:29
00
dnes som bol v tom obchode a kupil som Geryho Tassajaru. Mechanik z obchodu mi ukazal pouzivanu vidlu marzocchi a povedal ze marzocchi su shity... a je to tak....urcite v zivote nekupim marzocchi, doteraz sm si myslel ze su to perfektne vidly no po tom co som videl... ked porovnal marzocchi a toru v lockoute tak bolo vidiet ako sa na marzocchi, ked ju zatazil, krivy koleso do strany... proste katastrofa, to iste skusil na tore a naznak ze by sa koleso krivilo do jednej strany nebol ziadny...samozrejme ze nie len kvoli tomuto hodnotim ze marzocchi su shity, ale aj kvoli inym veciam (vyteka z nich lahko olej, rychlo sa kazia, maju zlu konstrukciu,na slovensku je an ne tazke najst nahradne diely....jedine co je na nich dobre je ze maju medzi ludmi spravene dobre meno) . Samozrejme ze neviem ako je to z vidlami v cenovej relacii 30000 a vyssie... kazdopadne marzocchi nikdy :!: ....

prispevok roka :D
"vidlica je zla lebo sa na nej krivi koleso" porovnavat 28 a 32 mm nohy je tiez super
"vyteka z nich lahko olej, rychlo sa kazia, maju zlu konstrukciu,na slovensku je an ne tazke najst nahradne diely" slovo odbornika.
"Samozrejme ze neviem ako je to z vidlami v cenovej relacii 30000 a vyssie" nj tych modelov nad 30 tisic fakt hrozne vela

este zopar takych prispevkov a mozme ist vsetci do riti s celym forumom

este postreh: dufam ze si na tom garym aj sedel, lebo je dlhy jak svina
06.03.2008 - 20:49:41
00
Jednoznacne najkrajsi ram ma Trek.Kona sa mi moc nepaci a ten Fišer uz vobec.
Inak aj v kaktuse maju po stenach same Koňe povesane..Asi trenuju na dostihy... :lol:
06.03.2008 - 21:13:05
00
keyboard_arrow_up