Caute,
planujem si cez leto zjazdit[b] Malu fatru zo Ziliny a potom Strazovske vrchy - zaujima ma ale ci je tam vhodny teren. Ide mi len o to ci to nebude skalnate az tak ze by sme biky museli nosit,
Inac narocnejsi teren je vitany len ci je zjazdny :)
diky
13.12.2017 - 08:31:43
00
Hreben MF Zilina-Klak ? Spat budete na Fackovskom ?
13.12.2017 - 08:49:42
00
presne tak, to spanie este doladene nemam ale je to ten hreben jak hovoris. Da sa to zjazdit?
13.12.2017 - 09:27:42
00
Da, je tam zopar narocnych tlaceni, ale nosit az tak moc netreba. Usek Zilina-Martinske hole som jazdil vzdy opacne (okrem kusku), tak to neviem posudit, asi to nie je problem , usek Martinske Hole-zlta z Vricka je prakticky vsetko jazditelne a slapatelne a moc pekne, ked vyjde pocasie, sem tam treba potlacit, s vynimkou Hnilickej Kycery, to je pekna tlacenica a dole tiez treba poriadny plast, obist sa to mozno da /dole konci aj daky singel/, ale zhora je pekny vyhlad :) No a potom na Ostru Skalu a Klak okrem par usekov je vsetko tlacenie/nosenie /ale skaly tam su minimalne, nie je to problem nosit/. Na Ostru je to tlacenie fakt ostre :D Z Klaku potom dole je vacsina zjazdna, az teda na ten rovinaky usek , kde su same skaly, tam je to problematicke. Ale tiez otazka je, co planujes pouzit za bajk, napr. z Veterneho az po sedlo Majbikova to nie je uplne idealny teren pre XC bajk :lol: .. ale je to vyslapane, vyhladene pomerne dost, len by to bolo narocnejsie. Viac info daju aj napr. kvakob /domaci/, MageZ /spolupartak z Klaku/.
13.12.2017 - 09:48:25
00
ja som sa zatial na martinske hole nejak nedostal, no na buduci rok planujem zjazdit aj tie s moznostou prespatia, bych to potiahol az niekam pri tatry
13.12.2017 - 13:08:16
00
Ito diky za odpovede, asi mi to staci :) cez leto to dame a uvidim sam...pozeral som nejake videa z tych tras a docela sa to zhoduje s tvojim popisom...obca skaly obcas nosit ale inak velmi pekne :) takze dik
21.12.2017 - 13:21:16
00
keyboard_arrow_up