ako vnimate ked sa za vas niekto zavesi? niekto cudzi, co si chce trosku ulahcit vyslap alebo usetrit trochu sil v protivetre....zazerate? zrychlujete? snazite sa prchnut? navrhnete mu vymenu po case? alebo mu to nezistne doprajete a ked vas obieha tak ho este popostrcite? :) .

..moznost, ze ho strcite pod kamion, ked vas bude obiehat zamerne neuvadzam, tak isto ako to, ze sa od neho odrazite, cim ho spomalite :)
21.03.2006 - 22:33:36
00
snazim sa pridat ... a ked sa nedari ujst, tak sa po chvile necham obehnut a necham sa tahat ja... preco nie...
21.03.2006 - 22:41:07
00
ja si slapkavam svoje tempo. uz sa nesnazim urvat ci je niekto predomnou ci zamnou.
21.03.2006 - 22:49:58
00
rozsirujem otazku aby sa prejavila aj druha stranka veci :) tak teda: zavesite sa obcas prizivnicky za niekoho a potom, ked uz z cirej snahy uprchnut vam nevladze, tak ho nechate v prachu? :)
21.03.2006 - 22:52:24
00
snazim sa pridat ... a ked sa nedari ujst, tak sa po chvile necham obehnut a necham sa tahat ja... preco nie...

Takychto mam najradsej! Co si tym potrebujes dokazat, ked chces niekomu ujst, tak to rob na zavodoch! Ale aspon je sranda, ked vidim ako sa takto predo mnou niekto zo vsetkych sil hrani a moc mu to nepomaha :lol: Tak do toho :!:
21.03.2006 - 22:54:22
00
rozsirujem otazku aby sa prejavila aj druha stranka veci :) tak teda: zavesite sa obcas prizivnicky za niekoho a potom, ked uz z cirej snahy uprchnut vam nevladze, tak ho nechate v prachu? :)
Keby mal rozum a namiesto zbesileho utekania aspon nejakym gestom pozdravil, nemam problem ho tahat aj sto kilakov...
21.03.2006 - 22:56:49
00
Jázda v haku je skvela prilezitost zoznamit sa s nejakym novym kolegom. A samozrejme zavisi aj od nalady a momentalnej unavenosti, ci sa clovek snazi ustvat kolegu, ci si s nim pokeca alebo ci ho necha striedat.

No ale priznajme si, kazdy sa rad pokusi kolegu znicit. Nie zeby nedoprial novemu kamosovi jazdu v haku, ale len tak pre potesenie, ze zas dnes niekoho pekne rozbil... :lol: :?
21.03.2006 - 23:10:19
00
Jázda v haku je skvela prilezitost zoznamit sa s nejakym novym kolegom. A samozrejme zavisi aj od nalady a momentalnej unavenosti, ci sa clovek snazi ustvat kolegu, ci si s nim pokeca alebo ci ho necha striedat.

No ale priznajme si, kazdy sa rad pokusi kolegu znicit. Nie zeby nedoprial novemu kamosovi jazdu v haku, ale len tak pre potesenie, ze zas dnes niekoho pekne rozbil... :lol: :?


to je uplne jasne... plne suhlasim
21.03.2006 - 23:15:05
00
ja som XC zalezitost... hakovanie je skor charakteristicke pre cestu... ale ked na to dojde rad sa zahaknem.. mame v parte kamosa rozrazaca na to urceneho volame ho krava... ale iba v tejto polohe ked sa nachadza inak ma inu prezivku... :D
normalne robim taku vec ze ked idem poobede (vysoka koncentracia ziletiek) na pezinsku babu po ceste alebo tym smerom a v polke to stacam do lessa tak si na konci mesta pockam na nejaku tu kravu a zveziem sa... hore kopcom sa da ziletkarske tempo udrzat na rovinke mi to robi problem... mam vysoku pretacavost :D
22.03.2006 - 02:08:04
00
2bobo Keby ze ta dorazim na ceste a postrcis ma za kamion (ale aby siel aspon 60 kou), budem ti nesmierne vdacny :wink:
22.03.2006 - 19:46:15
00
Giro on myslel postrcit pod kamion, nie za kamion. :shock:
22.03.2006 - 21:14:01
00
no to urcite...v ramci triedneho boja mi regule cykloturistov zakazuju napomahat plemenu ziletkarov akymkolvek sposobom :D hadam by si nechcel, aby som bol vyluceny pre napomahanie druhej strane? :D :D :D
22.03.2006 - 21:23:23
00
Ty si riaden kamarat. Druhych nabadas na postrcenie a sam by si to neurobil 8) . Trochu mi vadi jedna vec, tyka sa to aj temy holenie noh. V zivote som nepovedal nic proti bikerom. Co sa vsak neda povedat o druhej strane. Dost casto sa stretavam s hlupymi narazkami na adresu ziletkarov akokeby nam vsetkym neslo o to iste, len v inom prostredi.
22.03.2006 - 21:58:06
00
tie smajle tam neboli pre paradu :wink: ....mozno to niekedy tak nevyznie, ale ja proti nikomu nic nemam, je mi sympaticky kazdy kto ma rad pohyb na biku (akomkolvek) ...tie srandicky skratka patria k tomu, je to taka mala rivalita :) dva timy na rovnakom ihrisku...ale inak kamosi....ide tu len o jednotlivcov z obidvoch tymov, ktori to nechapu a vyhrocuju situaciu :)
22.03.2006 - 22:12:17
00
chapem :) ked ma niekedy dorazis a spozname sa (a budem vladat), tak ta potiahnem
22.03.2006 - 22:16:16
00
keyboard_arrow_up