TomasTom napísal:
Orbán vyhral, vyhralo nie len Maďarsko, ale hlavne slobodná, demokratická a suverénna Európa. Vďaka Maďarsku a Poľsku (v našom priestore) žijeme ešte stále v bezpečných a kultúrnych a hlavne našich krajinách. Nemám záujem o západnú politickú korektnosť, nemám záujem o západnú imigračnú samovraždu, nemám záujem o západnú relativizáciu hodnôt. Slovensko nepatrí do západnej Európy, nezdieľame spoločné hodnoty, jednoznačne však nepatríme ani na východ, sme unikátny vo svojom priestore a takými by sme mali aj ostať. Som presvedčený, že výška miezd je v súčasnosti úplne irelevantná. Radšej budem pracovať za 1000€, ale v krajine, kde sa ženy nemusia báť večer ísť po ulici, alebo kde deti nie sú indoktrinované rôznymi zvrátenými teóriami. Samozrejme téma je široká...


Cize radsej budes robit za malo, ale zato s nefunkcnym zdravotnictvom, policiou, skolstvom, sudnictvom, bez dialnic s rozbitymi cestami, bez starostlivosti o starych atd... Dobra volba ;-)
09.04.2018 - 10:45:51
00
A inak to, ze tu Kalinak s Gasparom zavadzaju Shariu to je tiez v pohode pre skalnych fanusikov Smeru a stability:
https://www.aktuality.sk/clanok/380273/muz-ju-bil-a-mal-na-to-pravo-podla-islamskeho-prava-a-nasej-policie/
09.04.2018 - 10:48:58
00
TomasTom To je naozaj tazke pochopit, ze nezijeme vo vzduchoprazdne? Nie sme unikatni (pise sa ti s makkym i). Len zopar bluznivcov si mysli, ze sme cosi vynimocneho. To skor alebo neskor, dobrovolne alebo nedobrovolne padneme na zapad alebo na vychod. Doteraz to v historii bolo vzdy tak a nic uzasneho sme nedosiahli aby sa to mohlo zmenit. Nemas asi tusenie ake to je patrit na vychod. Nez by si pokracoval v tom bluzneni chod sa tam pozriet. Nie do Moskvy (i ked aj tam by ta mnohe prekvapilo) ale najdi si cosi ako nase Stranavy a daj potom vediet o svojom zdravotnom stave.
09.04.2018 - 11:15:57
02
Zemo napísal:
Cize radsej budes robit za malo, ale zato s nefunkcnym zdravotnictvom, policiou, skolstvom, sudnictvom, bez dialnic s rozbitymi cestami, bez starostlivosti o starych atd... Dobra volba ;-)


Ak by bolo všetko to, čo spomínaš úplne nefunkčné, mali by sme tu zrejme anarchiu... Tieto tvrdenia sú ale značne zjednodušené. Napriek tomu, že korupcia dosiahla obludných rozmerov (a navonok sa dostane len jej malá časť), tak napriek tomu štát funguje a je bezpečný. Samozrejme, veľa vecí nefunguje ideálne či správne, ale to je otázka riešení a nápravy. To je však možné aj internou cestou, bez toho, aby sme sa vzdali suverenity v akejkoľvek zásadnej oblasti.

Ale na tvoju otázku, áno, radšej budem znášať chyby systému ako toto:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/innsbruck-utoky/r~86f3cbb4d3e911e683bb002590604f2e/?redirected=1523266163

http://www.topky.sk/cl/11/1677981/FOTO-Pamatnik-a-spomienka-na-obete-brutalneho-utoku-v-Berline--Prisla-aj-Merkelova (len na okraj, vrahyňa si prišla pozrieť výsledok svojej kvalitne odvedenej práce...)

Treba si uvedomiť, že na tom vysnívanom západe to bude už len horšie. Západná civilizácia, ak sa teda nestane zázrak, končí.
09.04.2018 - 11:36:59
00
TomasTom napísal:
Ak by bolo všetko to, čo spomínaš úplne nefunkčné, mali by sme tu zrejme anarchiu... Tieto tvrdenia sú ale značne zjednodušené. Napriek tomu, že korupcia dosiahla obludných rozmerov (a navonok sa dostane len jej malá časť), tak napriek tomu štát funguje a je bezpečný. Samozrejme, veľa vecí nefunguje ideálne či správne, ale to je otázka riešení a nápravy. To je však možné aj internou cestou, bez toho, aby sme sa vzdali suverenity v akejkoľvek zásadnej oblasti.

Ale na tvoju otázku, áno, radšej budem znášať chyby systému ako toto:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/innsbruck-utoky/r~86f3cbb4d3e911e683bb002590604f2e/?redirected=1523266163

http://www.topky.sk/cl/11/1677981/FOTO-Pamatnik-a-spomienka-na-obete-brutalneho-utoku-v-Berline--Prisla-aj-Merkelova (len na okraj, vrahyňa si prišla pozrieť výsledok svojej kvalitne odvedenej práce...)

Treba si uvedomiť, že na tom vysnívanom západe to bude už len horšie. Západná civilizácia, ak sa teda nestane zázrak, končí.

Ten prvy link nejde a ten druhy na to je skoda komentara.

Asi nesledujes velmi dianie na Slovensku, ale ta anarchia tu uz je, precitaj si reportaze o tom ako smeracka mafia funguje na vychode a terorizuje farmarov. A to je len to co sa uz dostalo na povrch. Takisto napriklad svojvolne zavadzanie islamskeho prava nasimi policajtami co som dal v minulom prispevku. To nerobil ziadny Soros, ale Kalinak s Gasparom. Merkelovu nevahas oznacit za vraha, ale to ze u nas zomieraju tisice ludi predcasne kvoli rozkradnutemu zdravotnictvu to uz ti nevadi. Dalsi zomieraju kvoli nezmyselnej tazbe uhlia len preto aby si smeraci mohli balit peniaze do alobalu.

A odkial beries tu istotu, ze na zapade to bude uz len horsie? Zapad EU je dlhodobo tym najlepsim miestom na zivot vo vsetkom. To je proste fakt. Vratane bezpecnosti. Si pozri napr. statistiky teroristickych utokov v Rusku.
09.04.2018 - 11:51:16
01
pista napísal:
TomasTom To je naozaj tazke pochopit, ze nezijeme vo vzduchoprazdne? Nie sme unikatni (pise sa ti s makkym i). Len zopar bluznivcov si mysli, ze sme cosi vynimocneho. To skor alebo neskor, dobrovolne alebo nedobrovolne padneme na zapad alebo na vychod. Doteraz to v historii bolo vzdy tak a nic uzasneho sme nedosiahli aby sa to mohlo zmenit. Nemas asi tusenie ake to je patrit na vychod. Nez by si pokracoval v tom bluzneni chod sa tam pozriet. Nie do Moskvy (i ked aj tam by ta mnohe prekvapilo) ale najdi si cosi ako nase Stranavy a daj potom vediet o svojom zdravotnom stave.



Samozrejme, z geopolitického hľadiska sme len nástroj mocností a mocných. Malé políčko na mape. To ale neznamená, že máme byť odovzdaní... To robí len zbabelec, alebo prospechár.
Ale polož si sám otázku, aký chceš svet? Chceš svet plný rôznych výnimočných kultúr, alebo beztvarú masu, ktorej jediným obzorom je konzum? Pretože tak západná Európa skončí. Vieš prečo sa západ vnútorne rozpadá? Pretože stráca identitu, pretože už nebude nič, čo by ho vnútorne držalo pokope. Blahobyt otupuje vôľu žiť svoju budúcnosť. Západná Európa je ukážkovým prípadom, kedy všetko stráca zmysel. Rodina, hrdosť na národ, hrdosť na svoje korene, na svojich predkov, kresťanské či pohanské tradície, láska k pôde, milovanie svojich blížnych... to nie je blúznenie, to je tá najprirodzenejšia túžba človeka. Prečo sú všetky etniká sveta hrdé na svoj pôvod, na to kto sú a prečo má západná Európa neustále potrebu potierať svoju identitu, relativizovať ju a ničiť to čím je? Otázka, koho miluješ najviac? Svoju rodinu? Myslíš, že tvoja rodina je niečo výnimočného? Neblúzniš náhodou? Dúfam, že si ma pochopil...
09.04.2018 - 11:56:31
01
TomasTom a o konci zapadnaj civilizacie si sa docital v Zem a vek alebo v nejakom Kotlebovom Newsletteri?

Faktom je ze ziadna z relevantnych politickych stran nepodporuje kvoty a prerozdelovanie migrantov, a navyse ani samotni migranti o tuto nasu dieru nestoja a pri prvej prilezitosti zdrhaju dalej na zapad. Tvoj vodca "riesi" problem ktory neexistuje. A je to len hlupy populizmus pre hlupych ludi - vyvolanim strachu dosiahne viac percent ako keby sa mal pokusit riesit skutocne problemy Slovenska - nefunkcnu policiu, justiciu, kolabujuce zdravotnictvo a skolstvo. To su temy ktore su pre krcmovych povalacov z dedin na severnom Slovensku prilis komplikovane. Jednoduchsie je strasit nejakymi arabmi.
09.04.2018 - 11:56:52
00
Hosť napísal:
TomasTom a o konci zapadnaj civilizacie si sa docital v Zem a vek alebo v nejakom Kotlebovom Newsletteri?

Faktom je ze ziadna z relevantnych politickych stran nepodporuje kvoty a prerozdelovanie migrantov, a navyse ani samotni migranti o tuto nasu dieru nestoja a pri prvej prilezitosti zdrhaju dalej na zapad. Tvoj vodca "riesi" problem ktory neexistuje. A je to len hlupy populizmus pre hlupych ludi - vyvolanim strachu dosiahne viac percent ako keby sa mal pokusit riesit skutocne problemy Slovenska - nefunkcnu policiu, justiciu, kolabujuce zdravotnictvo a skolstvo. To su temy ktore su pre krcmovych povalacov z dedin na severnom Slovensku prilis komplikovane. Jednoduchsie je strasit nejakymi arabmi.


Nečítam média, ktoré si spomenul, napriek tomu, keby som sa to dočítal tam tak by to nič nemenilo na veci. Alebo tým chceš len naznačiť, že patríš do funklubu propagandistických plátkov typu Denník N, SME, HN, Týždeň...? Ale nie, vážne ma to nezaujíma.

Je zbytočné reagovať na tvoje urážky, mňa sa nedotýkajú, ale o čas ma oberajú, to je pravda. Ty si úplný klasik, "tvoj vodca :D :D", ďakujem.
09.04.2018 - 12:06:22
00
Zemo napísal:
Ten prvy link nejde a ten druhy na to je skoda komentara.

Asi nesledujes velmi dianie na Slovensku, ale ta anarchia tu uz je, precitaj si reportaze o tom ako smeracka mafia funguje na vychode a terorizuje farmarov. A to je len to co sa uz dostalo na povrch. Takisto napriklad svojvolne zavadzanie islamskeho prava nasimi policajtami co som dal v minulom prispevku. To nerobil ziadny Soros, ale Kalinak s Gasparom. Merkelovu nevahas oznacit za vraha, ale to ze u nas zomieraju tisice ludi predcasne kvoli rozkradnutemu zdravotnictvu to uz ti nevadi. Dalsi zomieraju kvoli nezmyselnej tazbe uhlia len preto aby si smeraci mohli balit peniaze do alobalu.

A odkial beries tu istotu, ze na zapade to bude uz len horsie? Zapad EU je dlhodobo tym najlepsim miestom na zivot vo vsetkom. To je proste fakt. Vratane bezpecnosti. Si pozri napr. statistiky teroristickych utokov v Rusku.


Dobre, tak keď sa niečo takéto stane tvoje dcére, alebo tvojej žene, môžeš mi to ešte raz vysvetliť:
https://zpravy.idnes.cz/napadeni-znasilneni-rimini-italie-polaci-turiste-f7r-/zahranicni.aspx?c=A170828_094429_zahranicni_ert
09.04.2018 - 12:10:59
00
Ja si myslím, že keď polícia, súdnictvo, zdravotníctvo, školstvo a iné oblasti budu fungovať tak ako si želáme, tak aj ľudia budu hrdí na svoj štát, svoju identitu, nebodaj aj na politikov. Nebudú sa musieť pozerať na západ či východ , nebudú popierať vlastnú identitu, budú sa mať dobre tam, kde práve sú - doma. Hrdosť na "niečo" sa nevybuduje len tak sama od seba, lebo si poviem" ja budem hrdý, tak som hrdý." Povedať si to môžem, ale momentálne by to bol sebaklam. Vždy je to nejaký proces. Aj kolega mi vravel, že v Nemecku sú ľudia hrdí na políciu. A vzápätí sa ma opýtal, že prečo Slováci nie sú hrdí na tú svoju. No pre k...t. Nech vyšetrujú a trestajú spravodlivo a budeme hrdí aj na nich. Každá akcia vyvolá vždy nejakú reakciu. Keď človek vyhrá súd a aj tak sa nevie domôcť toho, čo mu patrí, ako potom funguje štát ?? A mnoho ľudí ani len ten súd nevyhrá....Nie som právnik, ale niektoré zákony sú nahouno. A hlavne štátom povolené "reštrukturalizácie", že jo...


Naposledy upravil johnnySVK dňa 09.04.2018 - 12:27:22, celkovo upravené 3 krát.

09.04.2018 - 12:22:15
00
TomTom, kedy nam vysvetlis, kto je ten normalny Slovak a kto nenormalny?
09.04.2018 - 12:22:16
02
TomasTom napísal:
Dobre, tak keď sa niečo takéto stane tvoje dcére, alebo tvojej žene, môžeš mi to ešte raz vysvetliť:
https://zpravy.idnes.cz/napadeni-znasilneni-rimini-italie-polaci-turiste-f7r-/zahranicni.aspx?c=A170828_094429_zahranicni_ert


A co ked sa nieco taketo stane tvojej 11 rocnej dcere? http://www.zivot.sk/clanok/19281/knaz-vyviazol-zo-sexualneho-zneuzivania-s-podmienkou-jeho-obet-celi-utokom
09.04.2018 - 12:24:23
00
TomTom: Nedá mi na Teba reagovať. Čiže budeme sa biť do pŕs akí sme hrdí Slováci a nepustíme nikoho iného, k nám, lebo ostatní nie sú ľudia. Čo keby sme ich dávali rovno do plynu? To by sa ti páčilo? Je mi Ťa úprimne ľúto - ani Tvoja rodina určite neobišla druhá svetová vojna a jej zverstvá a tak sa Ti čudujem, že propaguješ podobné názory ako nacisti - veď oni tiež boli nacionálne orientovaní a chceli iba to najlepšie. U teba žiadne triezve uvažovanie neexistuje a takýto človek ako ty je ešte väčšia hrozba ako voliči SMERu. Gratuluješ Orbánovi, vieš vôbec kto je Orbán a o čo mu ide? Gratuloval by si aj Hitlerovi v 1933-tom?
09.04.2018 - 12:27:14
00
Arcey napísal:
TomTom: Nedá mi na Teba reagovať. Čiže budeme sa biť do pŕs akí sme hrdí Slováci a nepustíme nikoho iného, k nám, lebo ostatní nie sú ľudia. Čo keby sme ich dávali rovno do plynu? To by sa ti páčilo? Je mi Ťa úprimne ľúto - ani Tvoja rodina určite neobišla druhá svetová vojna a jej zverstvá a tak sa Ti čudujem, že propaguješ podobné názory ako nacisti - veď oni tiež boli nacionálne orientovaní a chceli iba to najlepšie. U teba žiadne triezve uvažovanie neexistuje a takýto človek ako ty je ešte väčšia hrozba ako voliči SMERu. Gratuluješ Orbánovi, vieš vôbec kto je Orbán a o čo mu ide? Gratuloval by si aj Hitlerovi v 1933-tom?


Podsúvaš mi svoje predstavy, ktoré sa s mojimi absolútne nezhodujú. Na základe toho usudzujem, že si nepochopil o čom hovorím.
09.04.2018 - 12:32:09
00
MageZ napísal:
TomTom, kedy nam vysvetlis, kto je ten normalny Slovak a kto nenormalny?


o TomTomovom "normalnom Slovakovi" bol natoceny zaciatkom 90tych rokov jeden dokumentarny film
09.04.2018 - 12:33:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up