dnes som zisiel po Peknej ceste od lesa na krizovatku s Racianskou...na krizovatke cervena, tesne pred nou ma predbehla a vytrubila babenka...kedze bola cervena pytam sa ci na mna trubila...spolujazdec otvoril okno a vravi, ano, lebo idem po strede cesty a ze mam ist po kraji, a ze on tiez jazdi na bicykli a vie ake je to nebezpecne jazdit v strede cesty....jednak som v strede cesty nesiel ale cca v jednej tretine...tak mu vravim, snazim sa chodit po kraji cesty ale nie vzdy sa to da, a na druhej strane ked idem po okraji tak ma lizu auta jedna radost, a ked idem viac do cesty tak ma pekne predbiehaju....a teda ze aky bol problem ma predbehnut sa pytam...tak sa chytil za hlavu, ze som asi pekny kkt ked sa na nieco take pytam, evidentne si to predstavoval tak, ze pojdem pri obrubniku a cajocka ma lizne na tesnotku....da sa toto liecit?
06.06.2018 - 11:58:42
00
dá, elektrošokmi
2400 V, 2-5 A
dvomi-tromi, nech je istota
06.06.2018 - 12:38:52
02
Lieci sa to opakovanym predvolanim na policiu. Vytrubila ta = jeden priestupok, ak padli urazky druhy priestupok. Par krat ich niekto nahlasi a pochopia.

Este sa vratim k tym kameram, ktore podla niektorych nepomozu. Vsetko so vsetkym suvisi. Dnes sa aj bezni ludia casto spravaju na cestach ako blbci, lebo policia je daleko... Ale ked bude bezna prax, ze ta ktokolvek natoci a nahlasi, tak si to vacsina ludi dva krat rozmysli. Tak ako vacsina ludi na hulvata nekradne a nemlati inych. Ostane iba zopar nepoucitelnych a tych je potom lahko poriesit.

Lenze u nas je stale vacsina len tupe mlciace stado, ktoreho maximom aktivity je ponadavat si v krcme ci na nete. Sto krat im niekto ukaze prostrednik a oni si to spokojne nechaju lubit.
06.06.2018 - 13:07:53
04
tulenik napísal:
dá, elektrošokmi
2400 V, 2-5 A
dvomi-tromi, nech je istota

smrtelny prud je do 100mA, co ich chces vyprazat na makko :D .. sak taky prud do cloveka ani nenarves :tmi:
06.06.2018 - 13:20:53
00
Klud, blizi sa Castovska 100ka :)
06.06.2018 - 13:25:46
00
Sa mi stalo, že som šiel po jednej našej ulici autom, po ulici, kade sám chodím na biku, je tam pohodová krajnica, sám tam chodím úplne po krajnici. A nie len preto, lebo v strede pruhu sú kanály. Zrovna, keď tam idem autom, tak natrafím na cyklistu, prdká si to tam v tretine vozovky. Samozrejme, idem ho predbiehať, just sa narvem úplne celým autom do protismeru a zrovna keď som pri ňom, tak ten idiot strhne rajdy mne rovno pod kolesá... Lebo debil išiel skoro po strede pruhu a práve v tom strede/tretine pruhu sú kanály a predsa nemôžem obiehať kanál sprava, aj keď tam mám miesto... No je toto normálne?
06.06.2018 - 13:40:25
01
lto to sú parametre emerického posedenia pre kriminoidne disponovaných ;)
06.06.2018 - 14:02:35
00
matkobass: to je presne o tom, ze oni maju svoju "pravdu", lebo v danej chvili si im blokoval jazdny pruh. Keby tam bol traktor, nepindali by, spomalili a obehli. Zial, cyklista je vzdy nezelany netvor, ktory sa im pletie po ceste. To, ze existuje nejaky predpis ziadna babenka, ani debil nepochopia! Nevyliecis ich, su to arogantni idioti, ktoi si mysli, ze len oni su doleziti!
06.06.2018 - 15:19:29
00
Robio napísal:
Verte tomu ze vysoke pokuty by naucili ludi velmi rychlo, lenze ked zastavia 1 z 1000 co porusuje zakon tak sa moze stat ze niekoho nechytia nikdy.

No šak to, kkta na Bavoráku, čo si to šinie 150 okolo školy, na toho serú, ale budú stáť hneď za značkou koniec obce a chytať chudákov, ktorí pred značkou pridajú a rútia sa krkolomnou rýchlosťou 55km/h na úrovni značky koniec obce. A brať za to vodičáky deduškom na favoritoch. Jako u nás máme za prvé totálne j.bnuté zákony, kedy človek za to, že sa mu za jazdy vypáli žiarovka môže dostať zákaz jazdenia na pol roka, nulovú toleranciu na alkohol, pričom je dokázané, že človek môže nafúkať do 0.2 promile aj keď nikdy v živote nepil, parkovanie na chodníkoch a trávnikoch, ktoré je ešte zákonom zastrešené a tolerované aj pokiaľ je nezákonné, klauzulku v zákone, ktorá dovoľuje, aby sa nikto o cesty u nás nestaral, boli v dezolátnom stave a ešte bola vina vodiča, pokiaľ si na nich rozbije auto, bike alebo držku a ešte aj sú policajti takí šulíni, že tam, kde to je treba nekontrolujú, radšej nacapia sedemdesiatku alebo päťdesiatku niekde v poli a budú tam číhať, či náhodou niekto neprekračuje extrémne zmysluplné obmedzenie a neohrozuje tých potkanov a králikov, čo sa tam cez cestu premávajú...
06.06.2018 - 16:19:01
02
Ach jaj...

Za ziarovku prist o vodicak mozes akurat tak vo svojich vlhkych snoch. Pokial nevies ze ju mas vypalenu, nemozes dostat ani pokutu. Realnu toleranciu na alkohol mame do 0,15 miligramu, co su 0,3 promile. Ak nafukas do tejto hodnoty, policajt ti povie iba nonono.

Policajti mozu zastavovat a merat v prvom rade tam, kde je to bezpecne, pripadne tam, kde ich nadriadeni postavia. Preto su useky, kde policajta nikdy neuvidis, pretoze by ich za to vyhodili z roboty a naopak niekde stoja jak ... stale, lebo im to sef dal rozkazom.

Odporucam precitat si zakon, vyhlasku a sadzobnik pokut. Jednak budes mat realne argumenty v netovych diskusiach a najma budes vediet kedy si a nie si v prave, ked na ceste stretnes organ.
06.06.2018 - 17:15:34
010
tulenik napísal:
lto to sú parametre emerického posedenia pre kriminoidne disponovaných ;)

Aha :D .. pozrel som si wiki, no pekny hnus, fakt ich este aj solia a vlhcia :tmi:
06.06.2018 - 18:22:56
00
ak máš trochu šťastia, tak lepšie ako plynová komora, ale furt nic moc
po použití nechávajú pacienta vraj 5 min vychladnúť :D
06.06.2018 - 18:31:20
00
Mňa dnes ráno v smere na PK od Jura pred PK obiehal autobus a ešte aj vytrúbil (zatrúbenie som pochopil akože som "k-kt"). Že musel chudáčisko kvôli mne pohnúť smerovkou a volantom na prázdnej ceste aby ma mohol predbehnúť? Ani som na to nereagoval. :-)
06.06.2018 - 18:35:03
00
Tulenik a lto: o com.je rec? 😄
06.06.2018 - 18:57:59
00
tulenik chcel vychovavat vodicov elektrinou na US sposob :lol:
06.06.2018 - 19:11:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up