Jasne, ved ja len srandujem. :) No ale 90 kg musi zvladnut, to je bez debaty. Ma to vydzrzat naklad v terene aj pod 110 kg jazdcom (nemyslim tym skakanie kedze ide o XC HT). Inak mohol si sem dat uz pred mesiacom aj foto do Demolacii, ze kde to prasklo, nech si aj ostatni daju pozor a skontroluju si to. Nikdy nevies, ci tym niekoho nezachranis pred urazom...
23.07.2018 - 13:03:14
01
No support maju pre SK/CZ zalostny. Sam som viackrat potreboval nejake informacie a Vojta Kocour im nerobi zrovna dobre meno. S nim som komunikoval len parkrat a dostal som odpovede typu "neviem...neda sa" a pod. Odvtedy komunikujem s nemeckym supportom v anglictine a nikdy nebol s nicim problem.
23.07.2018 - 13:03:50
01
Ja s CZ/SK som viac menej spokojny. Najviac co im asi chyba je priamy vstup do systemu, alebo ako to povedat. Velakrat nevedia detaily a clovek musi volat do Nemecka aby vedel, ako sa veci maju. Kedze viem plynulo po anglicky, ja nepotrebujem prostrednika, ktory mi bude prekladat spravy na pol ceste ... tentokrat zlyhali v Nemecku. Maju uplne ciernu dieru v procese, je nezmysel, aby tovar co nemaju nedali vediet operativne sami a zakaznik ked strati trpezlivost aby si siel zistovat, preco im to tak dlho trva
este dodatok: nie je to 1. Exceed CF SLX co sa zlomill, kamosom aj viac krat (vsetko uznane reklamacie. Ale je moznost vymena za CF SL / Lux - teda tu neviem ako dlho este stary Lux, asi len vyprazdnia stare skladove zasoby) ... a zasa pre zmenu vsetci co maju tazsiu/lacnejsiu a aj odolnejsiu CF SL verziu, tak bez problemov jazdia!
23.07.2018 - 13:14:40
00
Takze Exceed CF SLX je zle navrhnuty od vyroby, Exceed CF SL je v pohode. Inak Ty mas teda stastie na tieto ceresnicky - RF kluky, SLX ram.. Co Ti este zlyhalo / comu sa este vyhnut? :D
23.07.2018 - 13:21:06
00
Jezus napísal:
Takze Exceed CF SLX je zle navrhnuty od vyroby, Exceed CF SL je v pohode. Inak Ty mas teda stastie na tieto ceresnicky - RF kluky, SLX ram.. Co Ti este zlyhalo / comu sa este vyhnut? :D

Ja velmi vela jazdim, som vysoky a tazky, takze material dostava zabrat. Ale ostatne komponenty su Shimano, takze tieto veci funguju ok :) ! + kolesa na rafikoch Nextie premium sa mi velmi osvedcili, este som ich od "vyroby" nemusel riesit a centrovat aj pocit pri jazde a kontrola bajku je uplne inde
RaceFace kluky mi prosim nespominaj ...

update: uz druhy krat objednany ram ma predbezne dodanie 06. - 10. Aug 2018 a to vobec nemusi byt konecny datum. 2 mesiace bez bajku v strede sezony, way to go Canyon!
23.07.2018 - 13:24:36
00
Tak snáď sa pokúsia si ťa udobriť nejakým vhodným darčekom. 😊 😊
24.07.2018 - 16:10:29
00
To fakt po týchto postoch ešte niekto kúpi Canyon? Naozaj tých pár sto euro stojí za tie cárachy a problémy? Nehejtujem, len sa pragmaticky pýtam. Je na zamyslenie ako by vyšla poruchovosť v percentách.
25.07.2018 - 20:41:40
01
A Tebe fakt stoji za tych par eur predavat fejky nakupene z Ciny?
25.07.2018 - 20:50:43
014
Prečo odbočuješ od témy? Vieš niečo relevantné uviesť k mojej otázke? Som ochotný sa poučiť.
25.07.2018 - 20:53:47
00
Lebo Ty tento server zneuzivas na obohacovanie sa na menej skusenych ludoch a zaroven ides moralizovat nad tym, ze chce niekto usetrit. Mne to pride vtipne, Tebe nie? ;)
25.07.2018 - 20:58:06
00
Ja že moralizujem? A ty máš tiež Canyon či čo? Stúpil som ti na otlak? Očividne si nepochopil môj post a jeho význam. Mne je fuk či chce niekto ušetriť alebo nie, kto by nechcel? To by som hejtoval aj Kellysákov, Rockmachinákov, CTMákov a iné firmy čo majú direct sale. Mňa iba zaujíma, čo je na Canyone také, že napriek evidentnému množstvu problémov, ľudia do neho stále pôjdu. A prekvapuje ma, že potom, keď je problém, vypisujú tu na fóre, že im to nefunguje, to sa pokazilo, prasklo a pod. Každá značka má nejaké problémy, ale o Canyone sa tu píše rozhodne viac.
Apropo server nezneužívam, neklamem a konám podľa tvojich odporúčaní!!!
25.07.2018 - 21:10:56
00
Strata casu toto...
25.07.2018 - 21:12:26
03
Ja mám Canyon a nemôžem náň nič zlé povedať. Reklamoval som jedine koleso, s tým naozaj nič Canyon nemá. Alebo áno? :) Akurát to reklamujem cez nich, keďže boli súčasťou bajku a kupoval som u nich ako každý prvý majiteľ. Zato majú mať akože mínus, že sú nafigu niektoré Mavic kolesá? Jednoducho je to nákup cez net, tak sa aj "kydá" na nich na nete. Koľko ľudí denne rieši problémové veci ohľadom iných bajkov v kamenných predajniach... Len sa o tom nepíše.


Naposledy upravil roman_ dňa 26.07.2018 - 00:20:49, celkovo upravené 1 krát.

25.07.2018 - 23:12:39
01
cipo11 napísal:
Každá značka má nejaké problémy, ale o Canyone sa tu píše rozhodne viac.


...asi preto, lebo ludia s Canyonmi neutekaju pri prvom probleme hned do kamennej predajne ako bezni majitelia bicyklov inych znaciek. Namiesto toho sa najskor poradia a zvazia ci je to len nejaka blbost ktoru si radsej spravia vo vlastnej rezii, aby neboli niekolko tyzdnov bez bicykla. Kvalitativne nie su tie bicykle o nic horsie ako tvoje Treky. Len ten spectral stal o tisicku menej ako remedy :lol:
25.07.2018 - 23:34:22
04
Inak spominany Trek tiez zefektivnuje distribuciu. Na b-f spominali, ze v CR a aj inde tento rok rusia lokalne zastupenie a maloobchody budu zasobovat priamo z jedneho skladu v NL.
Niekde to uz dokoncili https://www.bike-eu.com/home/nieuws/2018/02/trek-consolidates-eu-operation-indicates-companys-gm-in-spain-10132878

Zrejme k tomu aj MS prispel.
https://customers.microsoft.com/en-US/story/bicycle-firm-moves-retail-system-to-cloud-expects-to-s
https://customers.microsoft.com/en-US/story/integrated-crm-solution-helps-trek-support-local-sales

cervo Rozsirit portfolio v Hradku nepotrebujes? Mozno je spravny cas na ten Trek.
25.07.2018 - 23:54:47
00
keyboard_arrow_up