Ito: Samozrejme, ze v tomto pripade je problem predbiehanie. A dokonca to priecestie je takej dost blbej doline so zakrutou, tam staci ist rychlo a skoncis mimo cesty. Ja som len chcel poukazat na to, ze aj v tomto pripade bol cyklista neosvetleny a zrejme aj bez reflexneho oblecenia.
14.08.2018 - 09:52:53
00
VW Passat s evidenčným číslom Veľkej Británie :)

110mat110 .. myslim, ze osvetlenie (aj keby bolo) by v tomto pripade nepomohlo :(
14.08.2018 - 09:55:28
00
Len na margo ... Angličan jazdiaci v Eu a zvlášť na Slovensku je poberač dávok a chronicky zneužívateľ sociálnych systémov ... na M0 pri Budapešti takýto údi len za ten čas , čo som ňou v zápche prešiel , spôsobili 4 dopravne nehody . A jednej som bol skoro účastníkom aj ja , len som periférne zazrel , že ten “ angličan “ sa tlači pred mna z pravej strany 4-prúdovej diaľnici a strhlol som reflexne riadenie . Ja by som to zakázal a bol by pokoj :D
14.08.2018 - 10:13:52
06
Ten popis nehody je sice taky policajne-strucny, ale ak presiel do prostismeru tym, ze predbiehal ako ud (terminus technicus by Ramon1 ;-) ) a tam zmietol pani, asi by mohla byt cela svietiaca a stalo by sa to tiez...

A na tej fotke sice hovno vidno, ale nad zadnou brzdou nieco trci (mozno odrazka) a na riaditkach na pravo od predstavca je tiez nieco namontovane. Takze davat jej od stola spoluvinu, ze bola neosvetlena, je mierne povedane "nic nehovoriaca fabulacia".
14.08.2018 - 10:38:46
04
Tak ako píše IanPP. Autoškoly dnes pustia do premávky hocikoho. Moji synovia už majú obaja vodičáky. Starší už jazdí sám, mladšieho samého do premávky nepustím. Keď som s nimi sadol do auta s čerstvými vodičákmi chytal som sa za hlavu ako môže autoškola takto nepripravených vodičov pustiť na cesty. Suplujem ich výučbu teraz kým decká pustím za volant samé.
14.08.2018 - 11:11:14
04
v antena rock je nejaka sutaz, ktora zacina slovami, ze kazdy rok na SVK dostane vodicak 60 000 mladych ludi. A ze velke percento dopravnych nehod sposobia prave zacinajuci vodici do 22-25 rokov, neviem presne. Tak robia vedomostnu sutaz s nejakymi otazkami, kde mozes vyhrat €, normalne som ostal zarazeny, ked som pocul tu uvedomelost v radiu
14.08.2018 - 11:19:32
00
Izzy68 napísal:
v antena rock je nejaka sutaz, ktora zacina slovami, ze kazdy rok na SVK dostane vodicak 60 000 mladych ludi. A ze velke percento dopravnych nehod sposobia prave zacinajuci vodici do 22-25 rokov, neviem presne. Tak robia vedomostnu sutaz s nejakymi otazkami, kde mozes vyhrat €, normalne som ostal zarazeny, ked som pocul tu uvedomelost v radiu

Preto platia mladí vodiči drahšiu poistku. A neviem, či aj nie sú v nejakej lehote, že keď spôsobia nehodu, že musia absolvovať kurz odznovu.
14.08.2018 - 11:48:23
00
Aku poistku platia mladí vodiči?
14.08.2018 - 12:12:04
02
ked vlastnik auta uzatvara PZP/kasko, poistovne sa pytaj aj na vek, o.i.

edit: teda vacsiu poistku platia mladi vlastnici, nie mladi vodici ;-)
14.08.2018 - 13:52:01
00
Hosť napísal:
Preto platia mladí vodiči drahšiu poistku. A neviem, či aj nie sú v nejakej lehote, že keď spôsobia nehodu, že musia absolvovať kurz odznovu.


Nie, kurz odznova platit nemusis. A zasa ani PZP nie je nejako strasne vyssie. cca 20% rozdiel tam je (najlacnejsia pre mna vs najlacnejsia pre oca). Oproti rozdielom napr vo GB je to nic.
14.08.2018 - 14:07:06
01
Ked som v zahranici uzatvarat "PZP" na auto, tak na cenu malo vplyv ci som slobodny/zenaty, bezdetny/s detmi, kolko mam rokov a ci som zamestnany...........
No a este ci som uz mal niekedy v minulosti nehodu ktoru som sam sposobil.

najvyzsia cena bola v kombinacii:
do 25 rokov, slobodny, bezdetny a s nejakym zaznamom :-)
14.08.2018 - 14:14:57
00
Videl som reportáž s tej havárky cyklistky v TV myslím, že JOJ kto chce si to dohľadá v archíve.
Hovorila tam nejaká svedkyňa, že sa rútili tri autá to posledné ich chcelo obehnúť a zachytilo tu cyklistku.
Samozrejme to bol "spoluobčan", ktorý sa na kameru vyjadril že on za to nemôže že to bolo na horizonte a on ju nevidel.
14.08.2018 - 15:13:56
00
Hej, tito nikdy za nic nemozu, to nie je vzdy, pripadov uz bolo viac nez dost :( /jedno ci auto, alebo ine/
14.08.2018 - 15:16:55
00
fokel napísal:

A na tej fotke sice hovno vidno, ale nad zadnou brzdou nieco trci (mozno odrazka) a na riaditkach na pravo od predstavca je tiez nieco namontovane. Takze davat jej od stola spoluvinu, ze bola neosvetlena, je mierne povedane "nic nehovoriaca fabulacia".

Je jedno co je vidiet na fotke, akekolvek svetlo by pri sile toho narazu odletelo niekam doprdele prec, ze by ho uz nikto nikdy nenasiel.
A vikino1 pisal ze to bola nejaka kofola. Takych som uz mal tu cest stretnut, nepoisteny vrak z UK, plyn na podlahe a velky pretekar hlava nehlava.
14.08.2018 - 18:03:11
00
Či bola noc je jedno, dnes na sakra dlhej rovinke a za bieleho dňa museli 3 auta obiehať (traktor či čo, ani neviem čo to bolo), práve vtedy keď som im šiel oproti. Samozrejme nijaká krajnica, tak som skončil v garáde, pričom ma len tak tak lízli 3 auta za sebou...
14.08.2018 - 18:27:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up