zanzo ;-] kupil som tam lyze a pocas druhej sezony sa zlomili ;-] normalne pocas jazdy bez padu bez zaseknutia do zaveju ;-] ale zase mam stade nejake oblecenie s ktorym som spokojny a bola aj dobra cena
29.05.2008 - 10:23:16
00
aky dres ak sa mozem spytat? Tiez som si kupoval jeden - Northwave Heart. No kupil som ho nakoniec z ebay. Za 3 dni bol u mna. Ale aj z wiggle.co.uk je to bezproblemove
29.05.2008 - 10:26:03
00
Ja som tam volal pred mesiacom a to mi do telefonu niekto povedal, ze este nemaju potvrdenu objednavku na rok 2008 :shock: Tak to kedy objednavali ? A tym padom som s Northwave skoncil :roll: a tymto pozdravujem majitela fi. zanzo :( len tak dalej.
29.05.2008 - 10:26:47
00
aky dres ak sa mozem spytat? Tiez som si kupoval jeden - Northwave Heart. No kupil som ho nakoniec z ebay. Za 3 dni bol u mna. Ale aj z wiggle.co.uk je to bezproblemove


Hej Heart. Ako som uz spomenul v prvom prispevku, otravil som kamarata v cechach, takze uz ho mam kupeny. Pozeral som na wiggle. Vysiel by tam lacnejsie -> teda neviem kolko je postovne. Ja som nakoniec zaplatil 1650 skk.
29.05.2008 - 10:55:33
00

Hej Heart. Ako som uz spomenul v prvom prispevku, otravil som kamarata v cechach, takze uz ho mam kupeny. Pozeral som na wiggle. Vysiel by tam lacnejsie -> teda neviem kolko je postovne. Ja som nakoniec zaplatil 1650 skk.

Je to pekny dres mam ten isty :wink: kupoval soom ho minuleho roku zhruba v tej istej cene zo zanza, to este nerobili problemy.
29.05.2008 - 11:09:55
00
i mne sa daju tam vypatlani..tiez som chcel jeden dres ale nemali velkost chodil som tam pravidelne a nedostali a ci dostanu som sa pytal, no nevedeli mi vobec povedat..akurat mali moje cisto NW tretier a boli asi o 2litre lacnejsie takze v tomto som pochodil..je to cele o nahode a netreba si tam ist chodit nic kupovat na istotu...
29.05.2008 - 11:53:17
00
zanzo...??? bueheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
29.05.2008 - 16:04:19
00
:D haha zanzo sitcom sam o sebe.. ale radsej si pozrem srdcovky na markize.. Neochotny, neprijemny... v skratke SPECIALNY OBCHOD PRE SPECIALNYCH LUDI :)
29.05.2008 - 18:10:39
00
Zatial je tato tema len o tom, ake je to tam zle, ale ked mam povedat pravdu, tak ja som tam negativnu skusenost s obsluhou zatial za tie roky nemal. Nechodim tam sice 2 krat do tyzdna, ale staci to na to, aby som bol v obraze. A dokonca ked som tam bol teraz v zime, tak boli ochotni mi pomoct s rozobratim zadneho naboja (nesiel uvolnit) a nic za to nechceli. A bol som tam teraz v pondelok a su tam novi mladi ochotni chalani ako obsluha, takze mozno zlepsia vas dojem ak sa tam niekedy zastavite. K objednavaniu sa vyjadrit neviem, vzdy som bral len veci beznej spotreby co mali skladom.
29.05.2008 - 18:45:30
00
mozno sa len dobre vyspali, neni to tak davno co som tam bol, a ty mlady ochotni chalani boli prilis zamestnany nejakymi recami o hovne na to aby si vsimli ze je tam zakaznik uz cca 8 minut.. Tato tema asi ani o nicom inom nebude. Si predstav ze som si ich dovolil obtazovat otazkou a mozes hadat aka bola odpoved.. Je to tam dokonca horsie ako v katuse (OT)..
29.05.2008 - 20:12:37
00
Ja som tam zatial chodil na predajnu - mozno 5 x dohromady a valny dojem na mna nespravili. Teraz som od nich objednaval nahradne SBS pracky na tretry a hned ma prekvapili, ze ich mali skladom. Ano, nemalo by to byt nic prekvapujuce kedze su dovozca Northwave ale zohnat Specialized pracku bol docela problem. Expedovali mi ich behom dna a odpoved na maily bola vzdy behom 1/2 dna. IMO velmi fair. Zial pracky mi praskli a aspon som im na info napisal a ci je sanca reklamovat kedze som montoval momentakom = nemala by to byt moja chyba ale, ze je to take nedokazatelne z oboch stran kde je chyba. Dosla rychla a fair odpoved - tiez im to je tazke priznat ale sami navrhli poslat nove za 1/2 cenu. Sam by som to riesil rovnako na ich mieste - s tymto pristupom ma dost potesili. Cize za toto big up.
15.08.2015 - 06:43:17
00
Funguje ešte tento obchod, alebo web už vlastní niekto iný a len využíva ich meno? Majú zaujímavé ceny na tretry.
21.11.2018 - 07:50:35
00
funguje ale iba na nete. kamennu predajnu zavreli a maju iba e-shop. majitel je pokial viem ten isty.
21.11.2018 - 13:04:53
00
trošku to tu oprášim čerstvou skúsenosťou. Objednal som si cez web tretry NW, s osobným odberom na predajni ( na sklade vo Vlčom Hrdle / BA). Bez problémov vyskúšanie, a keďže nesedeli, tak som si vybral iné z ponuky. Pán čo tam bol (asi majiteľ) bol veľmi ochotný, poradil, pokecal. Je to moja druhá skúsenosť za posledný mesiac so Zanzo.sk, a nemôžem povedať krivého slova. Plus super ceny na niektoré veci, hlavne NW.
19.01.2021 - 16:34:18
00
keyboard_arrow_up