Kto nevie šoférovať, nech nejazdí.
06.01.2019 - 14:11:57
07
Aj menej skuseni soferi musia nejak ziskat skusenosti.
06.01.2019 - 14:14:25
03
Treba vždy rešpektovať toho druhého.
Či sedím za volantom v aute alebo jazdím na bicykli.
PS: V lese je to bezpečnejšie;)
06.01.2019 - 14:27:55
011
Vôbec som sa necítil ohrozený až na 1 kamión, ktorý ma vytlačil až na kraj cesty na našťastie riedku kašu... Ja som mal riedku kašu aj pod kolesami aj pod riťou vtedy. Inak trúbili, kričali z okien či mi je dobre a podobné, ale neohrozili. Bolo to dokopy 67km.
Na Orave je to tak, že keď je nejaká anomália na ceste hne je to aj na FB a samo slávny som skôr ako si to uvedomím. Neviem či to je viac pozitívne alebo negatívne. A ešte tu panuje názor, že aj na druhý koniec dediny alebo do vedľajšej dediny treba ísť autom, lebo cesta je nebezpečná (ale v podstate je to pravda, je to cesta E77)
A v lese je teraz po kolená snehu 😂
07.01.2019 - 07:52:00
012
Mas plne pravo jazdit po tej ceste bez ohladu na pocasie.
07.01.2019 - 09:22:03
05
To je síce pravda,ale človek musí zvážiť mieru rizika.Ja som tiež niektoré frekventované úseky(ktoré som pár rokov späť,jazdil v pohode) úplne vypustil,pretože som to vyhodnotil,ako neúnosnú mieru,ktorú nie som ochotný riskovať.Ale každý máme svoj vlastný rozum...
07.01.2019 - 15:44:08
023
Ja rovnako som svoju cestu do práce presunul z ciest na chodníky. Keďže sa nedá jazdiť po krajnici, tak nechcem zbytočne "zapchávať" cestu.
Osobne však začínam byť ľahostajnejší voči druhým. Je absolútne jedno ako, kedy a kde na bicykli jazdím, aj tak sa furt niekto nájde, čo má s tým problém.
07.01.2019 - 16:43:41
02
iron.hide napísal:
Mas plne pravo jazdit po tej ceste bez ohladu na pocasie.


plné právo samozrejme máš...ale len raz ti to ušmykne na komplet zasneženej ceste a skončíš pod autom....potom možno trochu prehodnotíš ;)
07.01.2019 - 20:50:38
07
vodic by mal predvidat nie? (aha ide cyklista po zasnezenej ceste, moze sa mi zdrbat pred auto, dam si vacsi odstup) navyse v poslednych tyzdnoch ospevovanych 1.5m by tiez zabranilo comukolvek. keby tam lezal balvan (alebo akakolvek ina prekazka) na kraji cesty tiez by po nom kazdy vytruboval a tukal si na celo? ani som sa nechcel zapojit do tejto debaty ale ... v poslednych dnoch (nie este neboli tie biele hovna na ceste) ma az moc vodicov lizlo okolo lakta, tak mi to dviha tlak.
07.01.2019 - 22:55:08
05
prečo niektorí trpia predstavou, že by snáď cyklista mal, prípadne až bol povinný jazdiť po krajnici?
08.01.2019 - 00:33:56
08
Lebo je ohladuplny k plynulosti premavky?
08.01.2019 - 06:56:58
06
Nie, lebo sa nechce zraziť nejakým ch*jom v aute?
08.01.2019 - 10:42:51
00
Gusto0 napísal:
vodic by mal predvidat nie? (aha ide cyklista po zasnezenej ceste, moze sa mi zdrbat pred auto, dam si vacsi odstup) navyse v poslednych tyzdnoch ospevovanych 1.5m by tiez zabranilo comukolvek. keby tam lezal balvan (alebo akakolvek ina prekazka) na kraji cesty tiez by po nom kazdy vytruboval a tukal si na celo? ani som sa nechcel zapojit do tejto debaty ale ... v poslednych dnoch (nie este neboli tie biele hovna na ceste) ma az moc vodicov lizlo okolo lakta, tak mi to dviha tlak.



Lenže to že má vodič predvídať bude iron.hide-ovi rovnako prd platné keď ho to auto prejde, ako tá jeho veta že má právo jazdiť za každých podmienok...

jedna vec je na čo má človek právo a čo by mali druhí robiť...a drohá vec je rozumný úsudok... ;)
08.01.2019 - 14:47:00
010
Bratislavskí busaci sú síce hovada ale strieľať ich je už trochu cez čiaru.
https://www.facebook.com/1488631054500445/posts/2330708780292664/

MIMORIADNE: STREĽBA V BRATISLAVE?

Správa bola aktualizovaná.

Môžeme potvrdiť, že sme zaznamenali udalosť, pri ktorej mal vodič osobného vozidla strieľať na vodiča autobusu na križovatke ulíc Prievozská - Košická. Nikto sa vážne nezranil. Viac informácií poskytneme neskôr.

Viac info:

Dnes krátko po 13.00 hod sme prostredníctvom linky 158 prijali oznámenie o streľbe z krátkej guľovej zbrane na križovatke Prievozskej ulice a Mlynských Nív. Podľa doterajších informácií mal streľbe predchádzať incident medzi vodičom osobného motorového vozidla zn. Fiat Punto a vodičom autobusu MHD smerujúceho do centra mesta. Okrem vodiča autobusu, ktorý bol zdravotníkmi ošetrený na mieste, k zraneniu ďalších osôb nedošlo. Policajti v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné úkony za účelom vypátrania páchateľa a objasnenia všetkých okolností celého incidentu. Ako náhle to procesná situácia umožní budeme verejnosť o prípade informovať.
08.01.2019 - 17:46:02
00
http://www.tvnoviny.sk/domace/1949790_strelba-na-autobus-mhd-v-bratislave-prehovoril-zraneny-vodic

Streľba na vodiča MHD v Bratislave? Podľa prvotných informácií mal neznámy páchateľ vystreliť na autobus, čo mala najprv potvrdiť aj polícia. Neskôr ale prišlo k úprave policajného stanoviska.

„Po nedorozumení mal vodič osobného vozidla doposiaľ neznámym predmetom poškodiť bočné okno situované na strane vodiča autobusu. V čase poškodenia stál autobus smerujúci do centra mesta pred hranicou križovatky. Následkom poškodenia neznámym predmetom došlo k rozbitiu skla, ktoré ľahko zranilo vodiča autobusu," napísala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Prehovoril vodič MHD
Spojili sme sa aj s vodičom MHD, ktorý trvá na tom, že videl, ako sa z okna spolujazdca vystrčil predmet podobný hlavni. Podľa jeho slov nasledovala rana a na autobuse sa rozbilo bočné sklo.
08.01.2019 - 17:59:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up