Hosť napísal:
Dakujem chalani...v realite by to skoncilo slovami,chlape,nebolo ta vidiet sibe ti?...ale tak rozculi to kazdeho vodica. Len mam dojem ze vela chodcov aj cyklistov dufaju ze su nieco viac a fyzika na nich neplati.

Takze ty jazdis ako kral ignorujuc pravidla a si v emocne zlozitej situacii ked niekto iny tiez ignoruje pravidla?
11.01.2019 - 19:21:04
00
lapaloma napísal:
vždy som bol v tom, že toto si myslia (dúfajú) skôr vodiči áut, človek sa neustále učí

Vidis,aspon si sa priucil. V aute sa ti nic nestane ak zrazis cyklistu ci chodca. Ale cyklistu ci chodca to moze stat viac nez zdravie. Preto by mali pozerat ak prechadzaju vozovku a nie ignorovat prichadzajuce vozidla ,byt oznaceny reflexnymi drobnostami,ci na biku svetlom. Vozidlo svetla ma .
11.01.2019 - 19:25:32
00
Hosť napísal:
Takze ty jazdis ako kral ignorujuc pravidla a si v emocne zlozitej situacii ked niekto iny tiez ignoruje pravidla?

Jazdim vo vozidle,ktore splna podmienky na prevadzku na verejnej komunikacii,mam bez.pas ,vozidlo riadne osvetlene ,soferoval som na svojej strane vozovky . Pravidla ignoroval dany cyklista jazdou v protismere a bez osvetlenia a reflexnych prvkov. A emocne zlozita situacia sa asi odohrava v tvojej hlave ,ked musis hladat ako zdiskreditovat nahnevaneho vodica na cyklistu (vcera som sa hneval,dnes sa uz len cudujem,ze je tu takych viach ako on).
11.01.2019 - 19:33:54
01
Maximalna povolena rychlost nie je pravidlo? Ked uz si pisal o fyzike...

A keby si nebol v emocne zlozitej situacii tak by si nemal takto zavzdusneny prejav...
11.01.2019 - 19:36:38
02
Chalani, onee, uz su to 3 strany , diskusia nikam nevedie a len sa tu rozduchavaju vasne. Viete co to znamena? ;-)
11.01.2019 - 19:58:46
07
stax, ja uprimne nechapem jednu vec. Riesi sa neosvetleny cyklista v protismere. Preco riesis nejaku povolenu rychlost, ked:
1. Nevies kde to bolo
2. Nevies ako rychlo siel
Keby teda siel tou povolenou rychlostou, ktoru si si mimochodom vykonstruoval z vlastneho tvrdenia, tak by cyklista nesiel bez svetla v protismere?
Uvedomujes si ze argumentujes chybne?
11.01.2019 - 21:18:48
09
1: sam napisal ze aj keby tam bola 20 a siel 40 tak je to ok.
2. napisal ze siel 40.
3. keby nenapisal ze siel 40 v uzkej petrzalskej ulicke tak sa neozvem lebo viem ze 40 je v petrzalke na vela miestach vela (kedze tam soferujem poslednych 17 rokov)

schvalne ma cituj kde obhajujem cyklistu.

moja argumentacia je o tom ze soda

Hosť napísal:
jazdi ako kral ignorujuc pravidla a je v emocne zlozitej situacii ked niekto iny tiez ignoruje pravidla


skus znovu.
11.01.2019 - 21:22:56
01
Ale ja nic neskusam, len sa ti snazim vysvetlit, ze si sam vymyslas nesuvisiace odbocky od toho co sa tu zacalo riesit.
Konkretne: pises “schvalne ma cituj kde obhajujem cyklistu“ - preco ta mam JA citovat? Pisal som snad ze ty obhajujes cyklistu? Kde konkretne, cituj TY mna.
Este raz, aj ked som si skoro isty ze zbytocne. Riesil sa neosvetleny cyklista v protismere. Je jedno, ci ho zbadal vodic ktory siel rychlejsie ako mohol, alebo chlapik co prave vykradal auta alebo fetak. To sa riesi v teme rychla jazda aut, vykradanie aut alebo problem s drogami.
Btw, v Petrzalke jazdim denne okrem niektorych vikendov dlhsie ako ty. Ale na zaklade informacie ´40km/h v uzkej Petrzalskej ulicke’ zacat tvrdit ze to je prekrocenie rychlosti, to myslis vazne?


Naposledy upravil perez dňa 11.01.2019 - 22:18:12, celkovo upravené 2 krát.

11.01.2019 - 21:40:09
00
tak si si pred vacsinou uzkych uliciek v petrzalke urcite vsimol tuto znacku.

mimochodom moj prvy prispevok po tom co napisal ze siel 40. ja som cyklistu neriesil..

Hosť napísal:
V celkom slusnej casti uzkych petrzalskych uliciek je 30. Schvalne kde to bolo?
Tiez rozmyslam ktora z ulic petrzalky nieje osvetlena...

Prílohy:

uzke_ulicky.JPG
uzke_ulicky.JPG 423.52 KiB thumb_up0thumb_down

11.01.2019 - 21:44:05
01
A odkial vies ze soda siel prave po tej “vacsine” uliciek? A co je to za pojem “uzka ulicka”? Pre niekoho, a nie je ich malo, je uzka aj D1tka. Teraz ti mam uploadnut ja 20 uzkych uliciek kde je 50tka alebo 40tka?
11.01.2019 - 21:48:47
00
Hosť napísal:
Dnes idem autom po sidlisku v petrzke 40kmh v uzkej ulicke


panonska / rusovka/jantarova cesta nie su "uzke ulicky po sidlisku" ze ano. tie zony 30 su v sidliskach na vjazde do nich...
11.01.2019 - 21:56:37
00
Dobre, posledny pokus. Povedzme teda ze siel nepovolenou rychlostou. Aky to ma suvis s priestupkom cyklistu?
Nijaky.
Priklad toho, ake je to absurdne: vykradnu ti byt. Vysetrovatel si pri obhliadke vsimne ze si cyklista a vyhlasi: ja som policajt uz 17 rokov a viem ze vela cyklistov si objednava tovar z Azie. A viem aj to, ze velka cast tohto tovaru su napodobneniny a kopie a pri dovoze sa deklaruju inac za ucelom neodvedenia cla a inych dani. Takze vy porusujete zakon a ste v emocne zlozitej situacii z toho, ze niekto tiez porusil zakon?
11.01.2019 - 22:14:45
07
:D pobavilo kedze splietas hluposti. Tvoj priklad by platil keby ten ktoremu vykradli byt bol zlodej co vykrada byty a stazoval si u policajtov ze pocas toho ako vykradal byt mu vykradli byt.

Ako soda co porusoval pravidla cestnej premavky si stazuje na to ze cyklista porusuje pravidla cestnej premavky.

Ano absurdne ;)
11.01.2019 - 22:36:03
00
rovnake blbosti splietas aj ty ,aspon vidis ake je to absurdne
11.01.2019 - 22:38:46
00
Vytaste šublery, pomerajte, dajte foto a potom to uzavrieme :D
11.01.2019 - 22:40:08
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up