Nazdar bikeri potrebujem vasu odbornu radu aku vidlu kupit do cca 4.5 litra na nie tvrde pouziavnia(polne cesty, pohodova cesta lesom,atd) ovsem s Lockout . thx
04.04.2006 - 22:19:09
00
do 4500 asi ziadnu poriadnu vidlu nekupis... a uz vobec nie s lockoutom... ono vacsinou samotny lockout stoji skoro 3000... jedine ak nejaku staru jazdenu, co by ti vlastne mohlo stacit.. takze skor kukaj po bazaroch ako po obchodoch..
04.04.2006 - 22:33:41
00
dovolim si odporovat :) napriklad suntourka axon - drl (rl-remote lockout) stoji akurat tych 4500 ak nie 4400, ako kde....je sice tazka ako fras a tie pekne cierne nohy zachvilu nebudu zpredu az take cierne, ale inak mi uz polroka sluzi totalne bezproblemovo....nehovoriac o tom, ze je to idealny zaklad pre tunning :wink: no mne skratka zatial staci...
04.04.2006 - 23:57:36
00
nj.. taketo veci som v zivote nekukal, a o spolahlivosti dost pochybujem.. ale je mozne ze mu to bude stacit, kazdopadne ten lockout je zbytocne predrazenie, a v nizkych cenach sa neoplati.. nehovorim o funkcnosti a odolnosti voci prierazu..
05.04.2006 - 10:40:22
00
no ved nikto netvrdi ze je to skvela kvalita...a kto sa tu furt chysta prerazat lockout? :) sak to zamknes iba na asfalte v kopci, inak sa s tym moc nehram...len som chcel povedat, ze su vidly do 4,5 s funkcnym lockoutom
05.04.2006 - 11:19:51
00
chlape a nevies mi povedat naco ty vyizijes ten lockout :P sak ked chces lock out a nechces samozrejme zoom rst a sr sountour tak si prichystaj o par tisic viac aj ja som chcel velmi s lockoutom a nakoniec ma prehovoril predavac k inej bez neho ale kvalitnejsej ved lockou sa da vyuzit iba pri stupani aby si trochu viac sili premenil na pohyb biku smerom vpred aby nezostala ta 1/10 vykonu v tlmeni ale ak sineni nejaky strasny xc kar a nejazdis zavody tak ti to je nanic zachvilu si to aj zabudnes uzamikat a o pol roka ani nebudes vediet ze mas viydlu :oops: s lockoutom tolko k lockoutu ja som si kupil bike a je na nom vydla :oops: rock shox pilot c ta sa dava iba k bikom ale kupis aj samostatne pilot sl atd. mali by stat okolo 5000 ,- uplna spokojnost ale to je minulorocna vidla neviem ci by si hu este niekde zohnal tolko od mna :wink:
05.04.2006 - 13:17:10
00
no ak mas horsky bike tak riesenie vidim asi tam kde bobo - suntour. :wink:
v takej cene by sa este dali kupit crossove vidlice, ale to by si mal mat aj crossovy bike...
05.04.2006 - 13:47:48
00
2mliecko pokial viem tak vsetky axony su s RL, a na cene sa to nijak zvlast neprejavuje....pri inych (drahsich) vidliciach to je o inom, tam si priplatis....jasne, ze je dobre radsej ozeliet RL, ak za tie prachy kupis vyssi model, ale zase osekany model bez nejakej moznosti nastavenia alebo LO by som nechcel....aj keby bol o triedu vyssi....ono to mozno nie je vidno (podla mojho biku :) ) ale radsej vzdy zoberiem top model z nizsej triedy ako osekany model z vyssej....to mas ako pri grafickej karte, stara GF4 TI bola ovela lepsia ako GF FX 5200 napriklad...a ja ten LO vyuzivam celkom dost, obcas to zamknem v nizsej polohe pri strmom stupani a mam lowridera a vyslapem aj to co by som nevyslapal :)
05.04.2006 - 14:50:26
00
som mal santurku...a uz nikdy...vazne neodporucam,ked ale bolo 30 stupnov isla celkom ok,ale inac...je to tak tvrda vidla ze ju ani netreba zamykat...a ten lockout sa posral...ale tak isto sa pokazi aj na skarebe... takze na ten lockout by som moc ohlad nebral...to je ale moj nazor...
05.04.2006 - 15:18:04
00
som mal santurku...a uz nikdy...vazne neodporucam,ked ale bolo 30 stupnov isla celkom ok,ale inac...je to tak tvrda vidla ze ju ani netreba zamykat...a ten lockout sa posral...ale tak isto sa pokazi aj na skarebe... takze na ten lockout by som moc ohlad nebral...to je ale moj nazor...


podla toho ze si mal jednu (ktovie aku) "santurku" nemozes odfajcit vsetky modely. ja niesom "santurak", ale za tu cenu a lockout je to asi jedine...
05.04.2006 - 16:01:16
00
Tiez mam suntourku xc60 . ked idem von na obed v poho ale ked sa vraciam vecer tak tvrde. Ku LO dam si poradit a uz ho nevyzdavat. za 4 litre je rockshox judy j2/j3 je to dobre riesenie ?
05.04.2006 - 17:59:23
00
jaaaj deti, nemozete porovnavat elastomerove suntourky a napr. ten axon, ja ho fakt nechcem nejak silou mocou branit, som si plne vedomy jeho kvalit a nekvalit, ale je to olej-pruzina, netuhne nijak vyrazne, jazdil som aj v tuhych mrazoch a fungovala dobre....bavme sa teda o olejovych suntourkach aspon....to mas ako keby som ja pisal o sidke a ty nadaval na judynu :wink: (velmi prehnane samozrejme)
06.04.2006 - 01:03:30
00
no tie grafucke karty by som neporovnaval lebo 1/2 hier nepodporuje geo force rady 4 :) a geo force 4 sa mi zda ze boli iba 64 mb a 5200 bola 128 Mb ja mam 5700 128Mb aj ked je pravda ze zalezi viac na rychlosti ako na tych Mbitoch tolko k tomu milnemu popisu a urcite by som si radsej kupil nejaku najslabsiu vidlu rock shox aku vidlu zoom alebo rst v tej istej cenovej relacii takze neporovnavaj nizsie modeli a vysie podla toho aku maju vybavu lebo nemozes ani porovnat najlepsu skodu s najhorsim ferary ale podla tvojho by bola lepsia ta skoda no co samply claver :oops: 8)
06.04.2006 - 13:44:18
00
mliecko: preco sa snazis pisat po anglicky ked ti o nejde

inak radsej kup nejaku judynu, i ked ani tie axony nebudú na to pohodové jazdenie take spatne. :P
06.04.2006 - 13:51:33
00
OK. takze pobeham vsetky bikeshopy co su u nas budem chciet rock shox judy
06.04.2006 - 15:50:48
00
keyboard_arrow_up