Čo je zlé na Orechovej Potôni? Je to perimeter Bratislavy, v čase dokončenia cyklocentra by sa mala dokončovať D4R7, ktorá bude končiť pár kilometrov od Potône, už tam funguje medzinárodne významný motodrom, čo bude mať s cyklocentrom sinergický efekt na ubytovanie a celkovo služby a v neposlednom rade cena pozemkov (v prípade takéhoto veľkého projektu sa bavíme o hektároch).
Ak sa miest toho postaví jeden krytý ovál niekde v okresnom meste na strednom Slovensku tak o 5 rokov budeme plakať nad nevyužitou šancou, tak ako hokejisti.
08.03.2019 - 08:45:02
05
uplne suhlasim s andreee, na taku polohu x-bionic v Samorine tiez moc ludia nepindaju, aspon podla mojich informacii
08.03.2019 - 08:55:37
00
Praveze toto mohlo pritiahnut ludi aj do niektorej z hladovych dolin Slovenska. Ked sa chodi bezkovat na skalku, kajakovat do cunova a mikulasa, mohlo sa chodit bikovat niekam na stredne SK a nie na oligarchovu zahradu za 30mega.
08.03.2019 - 09:10:29
09
Ako povedal PaloTT, Orechova Poton patri zavadnym ludom. Vybudovanie krytej haly na akykolvek druh cyklistiky tam nema zmysel - ekonomicky ani environmentalny (na trening aj preteky musia vsetci jazdit).
Preco by napriklad nemohla byt postavena napr. v Lutile ? To je dedina pri Ziari nad Hronom. Pozemky tam budu lacne, Ziarsky cykloklub dobry, a zlepsi to tam zamestnanost urcite. Vyuziju sa aj okolite cesty a lesy pre cestnu cyklistiku a MTB.

Jednoducho je to klasicky tunel ako preprat zo statneho 30 mega (pre menej chapavych: 5 piv pre kazdeho obcana SR).
09.03.2019 - 20:33:28
07
Pred 50-timi rokmi som sa previezol cez 3 ulice a bol som na bratislavskej dráhe, kde som mohol jazdiť do mŕtva... Keď si predstavím, že bratislavské deti by mali chodiť jazdiť plus-mínus 40 km za jazdením na dráhe, aj keď drevenej a zakrytej... Takže, čo sa týka trénovania mládeže, je to pre deti z Orechovej Potône, možno aj z Dunajskej Stredy.

Na druhej strane, majú istotu, že tam nevyrastie žiadny budúci olympijský víťaz a majster sveta, ktorý by im potom tú dráhu z vďačnosti predal.

Keď novú dráhu, tak niekde, kde sa intenzívne venujú mládeži a cestnej cyklistike - Žilina, Dubnica, Žiar nad Hronom... Lebo ako povedal bývalý slovenský priemer - na východe nič nie je - ale dráhu v Prešove majú!
09.03.2019 - 22:44:01
06
https://sport.aktuality.sk/c/386882/spor-t-y-roberta-kotiana-centrum/
10.03.2019 - 20:39:07
013
Príčina, prečo Tonýs T. ešte stále žije, spočíva basically v tom, že cyklistov nie je tak veľa, aby každý deň stretol jedného, čo by mu zavesil takú, ako si zaslúži.
12.03.2019 - 03:12:57
00
Hosť napísal:
doporučujem si prečítať niečo o tom ako funguje náš cyklistický zväz v podstate rovnaký tunel ako všade inde na slovensku.. https://www.facebook.com/search/top/?q=nez%C3%A1visl%C3%BD%2Fsvetov%C3%BD%20zv%C3%A4z%20cyklistiky&epa=SEARCH_BOX

Nezávislý/SVETOVÝ Zväz cyklistiky na facebooku je jedno veľké klamstvo zopár zakomplexovaných jedincov.
25.03.2019 - 20:28:49
01
to by som skôr povedal o SZC
25.03.2019 - 20:36:48
00
Mňa by skôr zaujímalo, prečo sa nik z "múdrych" novinárov nejde opýtať na SZC. Určite by tam dostali presné odpovede na všetky otázky.
Ja som bol na konferencii, kde sme schválili založenie sročky na výstavbu a prevádzkovanie cyklistického centra.
V centre by malo byť pamätané na všetky cyklistické disciplíny (okrem zjazdu).
Kde sa bude stavať (ak budú prisľúbené peniaze od vlády) rozhodnú aj ponúknuté podmienky. Tých možností, ktoré prichádzali do úvahy bolo viac.
Stavať sa nebude z peňazí ktoré dostáva zväz na cyklistov.
Stavali sa futbalové štadióny, hokejové štadióny. Teraz by mohlo prísť aj na cyklistiku.
25.03.2019 - 20:40:31
00
Hosť napísal:
to by som skôr povedal o SZC

Čo vieš o SZC? Ja som tiež napríklad člen SZC.
25.03.2019 - 20:41:30
00
nič, ani o bicyklovaní nič neviem. sa pozri kam sa dostala úroveň našej cestnej cyklistiky za posledné roky... a to sa nepozerám na sagana, ten nejazdí na licenciu od SZC.. koľko máme pretekárov vo WT, koľko máme kontinentálnych tímov a aké majú úspechy, prečo väčšina talentovanej mládeže končí po juniorských rokoch.. o úrovni slovenského pohára netreba snáď ani písať... hlavne že majú z roka na rok viac z rozpočtu a nie je to absolútne nikde vidieť...
25.03.2019 - 20:47:51
00
Keď píšeš o pretekároch vo WT a o kontinentálnych tímoch, tak píšeš o profesionálnych športovcoch a profesionálnych tímoch.
Toto nemá snáď zastrešovať SZC.
25.03.2019 - 20:52:22
01
jáj tak SZC má podľa teba zastrešovať nejaké zoskupenie hobíkov z hornej dolnej? a tým treba spraviť NCC či ako? prečo potom ten pán čo nosí sako k rifliam používa v každom druhom slove sagan, keď s ním vlastne nič nemá...
25.03.2019 - 21:31:18
03
milsu napísal:
Mňa by skôr zaujímalo, prečo sa nik z "múdrych" novinárov nejde opýtať na SZC. Určite by tam dostali presné odpovede na všetky otázky.
Ja som bol na konferencii, kde sme schválili založenie sročky na výstavbu a prevádzkovanie cyklistického centra.
V centre by malo byť pamätané na všetky cyklistické disciplíny (okrem zjazdu).
Kde sa bude stavať (ak budú prisľúbené peniaze od vlády) rozhodnú aj ponúknuté podmienky. Tých možností, ktoré prichádzali do úvahy bolo viac.
Stavať sa nebude z peňazí ktoré dostáva zväz na cyklistov.
Stavali sa futbalové štadióny, hokejové štadióny. Teraz by mohlo prísť aj na cyklistiku.



Cize stavali sa uplne nezmyselne stadiony, ktore boli len o tuneloch oligarchov, tak podme v tom pokracovat? :facepalm:
25.03.2019 - 22:33:31
01
keyboard_arrow_up