Kliknutím prejdeš na
www.wilier.com
Reklama
ja by som to fukol na sag a jazdil ,potom zistis ako a kolko chodi pri akej jazde ,vyuzitie zdvihu a pocitova tvrdost v zavere a odtrhu ....potom zacat pripadne spekulovat s tokenmi ...mas uplne inu vidlicu....no a potom cim skor sa stretnut az poskusam aj ja a kamarat co si ho chce tiez kupit ;)

život škodí zdraviu...:-)
obujem "traktory",vyrazim na hory...

15.03.2019 - 12:18:20
moje dlhoročné skúsenosti a cit pre styk bicykla s terenom mi jasne hovoria,že tam musia íst tokeny:) Už predchádzajúci bicykel som mal nastavený tak, tak prečo by som tento nemal mat . Tlmič aj vidlu mam nastavenu na sag aký píšu v tabulkách a zdalo sa mi že tie krúžky sú príliš dole a to som skúšal jazdit v štýle ako jazdim tunak s Kaprakom:) aby si rozumel nedával som mu nažrať:) Ale tak logicky mám po zime a teda 94kg momentálne,takže už to je faktor prečo ich tam dat.
15.03.2019 - 13:08:50
zihadlo 5 napísal:
Otvoriť je najmenej.. Daj tam 3 a uberaj

to pre teba, nemam nato doma ani klúč:) takže mi s tým kamarat pomôže. Dik za radu dám tam tri a uvidím. Tlmič asi bude na dlhšie experimentovanie.
15.03.2019 - 13:14:39
Sice foxa 170mm,ale mam tak 3 tokeny a 70 psi na 105kg mohej vahy.rozmyslal som ze by som aj token ubral ale zatial sa mi to nezdalo potrebne.
15.03.2019 - 22:49:34