No nakoniec to otvorenie nebude, z FB: Ahojte, možno ste započuli, že sa chystá oficiálna otváračka na tento víkend. Bohužiaľ to nezvládame či už zo zdravotných alebo časových dôvodov, preto sme sa rozhodli, že oficiálne otvorenie tento rok vynecháme (nebojte sa, pripravujeme pre Vás inú zaujímavú akciu). Traily sú už na sezónu každopádne nachystané a samozrejme môžete na nich jazdiť :)
11.04.2019 - 13:56:22
00
imro1 ty máš už vari FB? :)
11.04.2019 - 14:22:51
00
ten flow trail dokoncili? a myslel som ako to vypada v partizánskom?
11.04.2019 - 14:40:07
00
Flow trail je taký ako aj bol. Podľa mojich info majiteľ kúpeľov chce stavať rôzne atrakcie a tie by mali zasahovať aj do predpokladanej trasy trailu.
11.04.2019 - 14:51:24
00
AdMich no žiaľ podľahol som tomu na staré kolená :D no moc ho neriešim :) double v Partizánskom to vyzerá super, na Buddy je postavený nový úsek, niekedy dobehni :)
11.04.2019 - 14:52:19
00
tarpon napísal:
Flow trail je taký ako aj bol. Podľa mojich info majiteľ kúpeľov chce stavať rôzne atrakcie a tie by mali zasahovať aj do predpokladanej trasy trailu.

ok dik za info asi tá lanovka hlavne. No jo ale tak aj tak ten Giletow trail ma viacej laka... imro1 jasne prídem ale rozjazdit sa patrí u nas doma, tu je tiež toho dosť.
11.04.2019 - 14:57:30
01
double ak by si potom niekedy prišiel, tak by sme mohli dať aj Žarnov ak by si chcel, myslím, že tam si ešte nebol a verím, že by sa ti to tam páčilo, ten zjazd stojí za to. Celé je to na cca 2 hodiny, takže keby mál čas a chuť tak v pohode s Baťovými trailami :)
11.04.2019 - 15:09:33
00
imro1 napísal:
double ak by si potom niekedy prišiel, tak by sme mohli dať aj Žarnov ak by si chcel, myslím, že tam si ešte nebol a verím, že by sa ti to tam páčilo, ten zjazd stojí za to. Celé je to na cca 2 hodiny, takže keby mál čas a chuť tak v pohode s Baťovými trailami :)


Žarnov som bol na jesen. Ved som dával fotky ako som niesol bike na Buchlov. To bola prasačina. Viem že sa to dá už obíst:)Ked prídem rátaj s tým,že to bude Vtáčnik a z neho na Sekaninske traily. Takže uvidíme či sa pridáš lebo sa mi zdá že si nejak povolil trocha z toho enduro jazdenia. Mne veľmi na dropy a skoky ten bunny pomôhol tak ho trenuj
11.04.2019 - 15:24:06
00
double: cestou do PE sa ale treba zastavit na singli Medvedi vrch :) .. eventualne potom aj Hrdovicky singel. Na rozjazdenie :lol: .. a vsak pockaj, pride cas ked budes aj ty lockoutovat :lol:
11.04.2019 - 16:42:07
01
double neviem či som povolil :) jazdím si to svoje, či už to nazvať trail,am, to je jedno a pojem enduro vnímam najmä v súvislosti s pretekmi, teda jazda na čas. A áno, si spomínam už ten Buchlov, no ak si pamätám, tak na Žarnov, teda na skalu ste nešli a pustili ste to dole. Jasné Vtáčnik určite a aj Sekaniny, Veď uvidíme ako sa ukážeš s novým bajkom a som teda zvedavý ako si sa posunul v technike, či sa budem mať od teba čo naučiť :) Na tých čiernych Sekanínskych trailoch a na Jarabej sa to ukáže :) Sekanínske by som rád šiel ak by mal niekto záujem aj tento mesiac. na Vtáčniku ešte bude sneh, takže to má ešte čas :)
11.04.2019 - 18:52:47
00
Sekaniny nebudu este pod listim a olamanymi konarmi po zime?
11.04.2019 - 19:33:43
00
Neviem, je to možné :). Možno tam bude aj pár popadaných stromov, lebo vetry bývali teda riadné, takže je dosť možné, že to v najlepšom stave nebude. No uvidíme, keď nie aj tento mesiac, tak v máji sa tam pôjdem pozrieť ako to tam vyzerá :)
11.04.2019 - 19:47:16
00
Chalani už aj niečo odpratávali, hrabali, čistili...ale ktorý trail konkrétne netuším.
11.04.2019 - 21:46:38
00
Isiel by som rad opat pozriet tento rok, ale ma to este cas, aj tak zas prislo ochladenie. Tie vetriska vedia narobit paseku, to aj na frekventovanych cestickach pri meste vie byt na dlhsie kym sa to podari precistit. V okoli BA je v lese stale vela listia a tym ze bolo a je suchom, tak to ani nepohnilo a ani sa taka ta makka vrstva na povrchu pod tym nevytvorila. A tie sekaninske traily asi vdaka tej odlahlosti nebyvaju masovo navstevovane, tak tam asi tvorcom pri cisteni pomocnu ruku vela bikerov nepoda...
12.04.2019 - 20:21:23
01
To máš pravdu :) viem čo to spravilo vlani naj traily Jarabá. Chalani sa tam museli dosť narobiť, kým to dali do poriadku, tých stromov tam bolo dosť. Ak by bol záujem tak môžme spraviť taký am výjazd. Vlani mi to nejak nevyšlo, takže ak bude niekto chceiť nie je problém. Ja si to predstavujem ideálne začať aj skončiť v Kamenci, keďže by asi viacerí prišli autami. Trasa z Kamenca na Vtáčnik, hrebeň, Jarabá trail, Sekanínske traily, je ich tam viac, tak podľa chuti a zakončiť to v Kamenci s nejakou pizzou a pivom, alebo kofolou :) Ak by mal niekto o niečo takéto záujem, tak môžte nezávezne napísať. Ja si to určite chcem dať a zas samému sa mi to ísť tiež nechce :)
12.04.2019 - 22:55:30
01
keyboard_arrow_up