Kliknutím prejdeš na
www.parktool.com
Reklama
Ale nieee. Len ze nebudu len ti co pribudnu ale ze treba ratat ze aj niektori odbudnu. Nic viac za tym nehladajte.
14.04.2019 - 14:22:59
scarinko napísal:
Navyse mam spd pedale vsade cize only tretry.
.

Ale veď ťa nik nenúti jazdiť ani ťa nikto kvôli tomu za gule nezavesí ale nevyhovaraj sa aspoň na somariny :fubar:

https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/pedale/kufre-prislusenstvo/shimano-adapter-pd22-pre-pedale-s-odrazkami-mtb-spd-pre-pdm9000-8000-780-540-520-505.html

Prílohy:

14-26-21-47633-shimano-adapter-pd22-pre-pedale-s-odrazkami-mtb-spd-pre-pdm9000-8000-780-540-520-505-0.jpg
14-26-21-47633-shimano-adapter-pd22-pre-pedale-s-odrazkami-mtb-spd-pre-pdm9000-8000-780-540-520-505-0.jpg 39.15 KiB 716

Sodoma Gomora Velebnosti!

14.04.2019 - 14:30:45
Ano o tomto viem ale to ide dat len na MTB ktore mam stale zasvinene od blata a kadejakej spiny a hrozi zaspinenie oblecenia. Na cestak asi este nevymysleli take nejake zaslepky ci?
Ale to mas jedno, do prace ai teraz nosim casto obed a dalsie veci co sa mi nechce pchat do ruksaku. Kolkokrat idem z prace niekam dalej a nie domov cize auto je flexibilnejsie a s parkovanim prinpraci zatial nie je velky problem. Ak sa to zmeni mozno prehodnotim aj dopravny prostriedok. Mozno sa dovtedy zacne aj u nas prihliadat na potreby zamestnancov ked uz sme ta zelena firma, eco a bla bla.
14.04.2019 - 14:40:00
inak, mne to stale nie a nie do hlavy, jak kopa ludi pouziva drahe horske/cestne biky na dochadzanie par metrov v meste. Hocjakym lacnym starym bikom usetrim na udrzbe, ok, nebude to "taka sranda" mozno, ale ta prakticka stranka je fakt velka. Navyse lacny bike sa s normalnym zamkom clovek ani vonka moc nemusi bat nechavat. Inak, na 3km sa prezliekat do cyklo - to mas 200m prevysenie na ceste? Ale proti gustu....
14.04.2019 - 14:57:58
Aj ja to mam len 3 km do prace a (zial) musim chodit autom, lebo vozim deti do skolky. Ale hned ako sa vycasi (rozumej otepli), tak budeme zasa vsetci jazdit na biku. Uz sme boli min. tyzden v utorok a bolo to na paradu. Ale ani vo sne by ma nenapadlo sa kvoli 3 km prezliekat do cyklistickeho, to mi ozaj hlava neberie.
14.04.2019 - 15:07:33
stanos4 napísal:
inak, mne to stale nie a nie do hlavy, jak kopa ludi pouziva drahe horske/cestne biky na dochadzanie par metrov v meste. Hocjakym lacnym starym bikom usetrim na udrzbe, ok, nebude to "taka sranda" mozno, ale ta prakticka stranka je fakt velka. Navyse lacny bike sa s normalnym zamkom clovek ani vonka moc nemusi bat nechavat. Inak, na 3km sa prezliekat do cyklo - to mas 200m prevysenie na ceste? Ale proti gustu....

Nie ale holt ja som spoteny skoro hned :) A teda v koseli na horaku nepojdem a basta.
14.04.2019 - 15:18:18
scarinko napísal:
A teda v koseli na horaku nepojdem a basta.

Tak je pravda, ze my nemame vo firme ziadny dress code (chodim najcastejsie v sportovom - v zime teplaky/zateplene sustiaky a mikina, v lete kratasy a tricko), na druhej strane cestou do prace predsa nebudem nahanat KOMy :-D
14.04.2019 - 15:23:26
U nas tiez nie je dres code ale mame taky polo open office a ked vidim ako podaktori chodia v roztrhanych rifliach alebo doslova v teplakoch tak mi je blivno. Ak robis v sklade fajn ale v kancelarii v administrative kde sa robi business a chodia tam sem tam aj zakaznici to nema co robit.
14.04.2019 - 15:30:23
Nie, nerobim v sklade, pracujem normalne v kancli. Samozrejme, ze v spinavom/roztrhanom obleceni do prace nechodim, to ale neznamena, ze nemozem v sportovom a musim v koseli. Su aj take dni, ze k nam pridu zakaznici, resp. mame audit zo zahranicia, vtedy su to dlhe nohavice/kosela, ale takych dni je do roka mozno 5.
14.04.2019 - 15:37:58
Tri km do roboty chodit autom a este sa s tym "chvalit" na cyklo fore, to mi hlava fakt neberie...
14.04.2019 - 15:39:59
Tak trenuj aj hlavu, nie len nohy. :)
14.04.2019 - 15:52:01
Každý nech si chodí do roboty ako chce. Ja som našiel spôsob ako do súčasnej roboty chodiť na bajku a mať ho aj "poruke", ešte uvidím ako to bude fungovať ale verím si zatiaľ. Ja sa v robote našoférujem až-až, takže ja oveľa radšej využívam bajk na veškeré presuny. Či sa jedná o nákupy alebo prevoz materiálu. A takto to mám už nejakú dobu. Takže by som určite veľmi uvítal viac účelných cyklotrás v okolí.

Prečo jazdiť autom keď mám bicykel?
Bicykel je hlavne dopravný prostriedok, športová pomôcka je až v druhom rade.
Slobodný človek neexistuje

14.04.2019 - 19:36:27
scarinko ja mám do práce štandardne 6km, z práce buď 6km, alebo 14km, niekedy 50km, podľa toho aké je počasie (mokro radšej na cesťáku ako na MTB), či niečo poobede plánujem alebo idem ešte na MTB von. A nosenie obedu a pracovného oblečenia v ruksaku je štandard. Teraz som si prestal nosiť jedlo, keďže to tam nevtrepem (obliecť sa ráno do -2°C a poobede do 10-15°C je rozdiel :) ) Ja mám tiež dress code - mimoňov :D

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

15.04.2019 - 20:02:39
keby som jazdil do prace na bicykli, tiez ma ani nenapadne sa prezliekat, uplne vsetko by som mal take ako v civile a v kancli. Jedine navyse by boli okuliare, aby som aj nieco videl :) a takto vlastne jazdim aj na kolobezke, nic naviac, ani len rukavice.

nie som lenivec ani tucniak, nepotrebujem ebike | nocny vyjazd - najlepsi vyjazd
2018: 8853 km | 2019: 7256 km (MTB)

17.04.2019 - 10:37:54
ja tiež nie som zástanca jazdenia na bajku do práce...mám to 4,2 km podľa google mapy...autom chodím aj na obed, občas aj žene zaveziem, príp. niečo ešte vybavím...hlavná výhoda pre mňa - rýchlo v práci, rýchlo z práce (max. 10 min.) a môžem ísť na bajk do lesa a nie sa motať niekde po asfalte v meste :) keď sme mali sídlo v centre mesta, tak samozrejme trolejbus :)

mám síce smradľavý dízel 11-ročný, ale tak čo už no :)

♠ ACE OF SPADES - WHEN DIPLOMACY FAILS ♠

17.04.2019 - 10:56:20

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)