Tie forerunner 935 tiež vyzerajú zaujímavo, ale je to ďalších 100-150e navyše...
patrac00 používaš ich na bike na riadidlách? Nie je ten display už moc malý? Koľko položiek na obrazovku vmestíš?
24.04.2019 - 14:34:43
00
Nosím ich na ruke kvôli tepovke. Ako computer mám Garmin Edge Explorer. Display je tak akurat. Tým že je bw je veľmi dobre čitateľný aj na slnku
24.04.2019 - 15:54:22
00
na nemeckom amazon bola cez vikend akcia na forerunner 935 za 349e...vraj by sa mala akcia zopakovat, kedze do predaja ide model 945...
30.04.2019 - 00:24:52
01
Tak ja som napokon zobral tie Garmin Instinct a musím povedať, že na živo sú oveľa krajšie... Na nejaké hodnotenie je zatiaľ ešte skoro, ale prevládajú pozitíva. Vlastne jediné negatívum vidím v tom, že snímač na zápästie podľa mňa nie je moc presný.... Stačí, že dám ináč ruku a tep mi vyletí v pokoji aj o 10-15 úderov. Tak isto stanem zo stoličky a tep mám 100 :D, ale keď sa trošku zadýcham tak tep mi ukazuje 70-80.... Musím skúsiť deň nosiť hrudný pás, či sú ozaj tie hodnoty zo zápästia správne...
30.04.2019 - 08:25:59
00
Mne tá presnosť tepu dostačuje ako informatívna, resp.na sledovanie trendu s +- nejakou chybou. Uvažoval som aj nad HRM ale v zásade to nepotrebujem, keďže netrénujem systémovo.
30.04.2019 - 08:32:49
00
Ahojte, chcel by som poprosiť o radu - mám suunto spartan ultra a nedokážem ich spárovať s mojím telefónom (motorola G5s plus s bluetooth 4.1), či už cez movescount, alebo cez suunto app. So starším huawei sa spárovať dajú, ale s motorolou nie. Hodinky sú pre telefón viditeľné (typ aj číselný kód hodiniek), avšak k párovaniu už nedôjde. Za pomoc ďakujem.
03.05.2019 - 10:40:31
00
Pozri navod. Na Vivoactive 3 treba ist cez specialne menu na hodinkach, lebo inak ich nesparujem, aj ked ich vidim v mobile.
03.05.2019 - 11:34:24
00
mir999 pozri https://www.suunto.com/Support/faq-articles/movescount/how-can-i-fix-connection-problems-with-my-spartan-and-suunto-movescount-app-android/
03.05.2019 - 12:03:48
00
Robil som to presne podla navodu, resp rovnako ako je uvedene na linku od strapakm. Teraz opatovne skusam reconnecting aspon na ten stary huawei a pozeram ze uz nefunguje ani to.
03.05.2019 - 12:26:39
00
ak mas v mobile appku Movescount aj Suunto bude to isto robit problem, Suunto odporuca mat len jednu a kedze Muvescount konci, dal by som tu prec a nechal Suunto appku. Najnovsi update vie synchronizovat vsetky aktivity aj starsie z Movescount. Tiez mat zapnute aj GPS aj ked si v budove.
03.05.2019 - 12:34:48
00
skusal som najskor iba movescount, neslo. Odinstaloval som ho, teraz mam len suunto app. Rezim v lietadle vypnuty, discovery zapnuty, vymazane predosle parovanie. Vzdy mi len vypise ,,pairing failed for some reason".
03.05.2019 - 12:41:10
00
nasiel som este jeden postup, skus: https://www.suunto.com/Support/faq-articles/suunto-app/why-cant-i-sync-or-pair-my-suunto-watch-and-suunto-app-for-android/
03.05.2019 - 13:34:42
00
Test novych Garminov https://www.dcrainmaker.com/2019/04/garmin-forerunner-945-multisport-watch-in-depth-review.html/amp
03.05.2019 - 18:55:08
00
@mir999 , skus to takto
vypni si obe aplikacie v mobile, alebo tú ktorú máš nainštalovanú, skontroluj cez správcu či nebežia.
Potom choď v mobile do nastaveni bluetooth tam zruš spárovanie s hodinkami, proste ich vymaž so zoznamu.
Potom chod v hodinkách do nastevení a pripojitelnost tam sparovane zariadenia, vyber položku mobil.aplikacie a daj zabudnuť (vymazať)
Restartuj telefon - to je doležité.
Otvor si v mobile aplikáciu, ktorú chceš používať a teraz to spáruj.
Ja používam úspešne obe aplikácie.
Primárne aplikáciu movescount. Ak chcem mrknuť do novej aplikácie suunto tak si predtým vypnem bluetooth a až tak otvorím aplikáciu suunto. Moves sa mi zosynchronizujú a tak sú viditeľné v suunto aplikácií.
Raz za čas si zosynchronizujem aj cez bluetooth hodinky s suunto aplikaciou. Vtedy je potrebný postup ako som popísal hore.
Aplikáciu suunto nepoužívam primárne z dôvodov :
-ked som zosynchronizoval výjazd cez túto apku so stravou tak mi do stravy neprenieslo graf kadencie a graf teploty - bolo to dávnejšie neviem ako je to teraz.
- raz som skúsil nastavenie hodiniek cez túto apku a tým pádom som sa už nemohol pripojit na web movescount (apk ma nato upozornila, ale ja som to ignoroval) a webu sa nevyrovná žiadna aplikácia v mobile.
- v aplikácii nemám graf kadencie, graf teploty a množstvo iných .
- po poslednej aktualizácii mi v aplikácii pomenilo množstvo údajov v starších moves na úplné nezmysly :-)

Hodinky sú výborné, web movescount je pre mňa tiež výborný
aplikácie sú bordel , ja by som bol radšej keby aplikáciu suunto nikdy neboli vymysleli.
V hodinkách mi chýba jediná vec a to je percento aktuálneho stúpania či klesania. Také niečo suunto asi nepozná.....

Ešte som zabudol, cez apk movescount mi oznámovanie info z mobilu funguje výborne
cez apk suunto je vždy niejaký problém
Mám huawei tak možno je to tým, lebo huawei ma sám o sebe problém s fungovaním aplikácií na pozadí. Ma agresívnu správu šetrenia batérie. Aj strava mi po hodine prestala zaznamenávať údaje.
06.05.2019 - 09:18:17
00
sss5xxx , dakujem za radu, ale toto vsetko som uz vyskusal. Vzdy pred pokusom o sparovanie resetnem bluetooth - dam zabudnut na predosle sparovania. Tak isto dam vynutene zastavenie ci uz suunto app, alebo tiez bluetooth. Rovnako som robil reset sietovych nastaveni telefonu, nasledne samotny reset telefonu. Nic nepomohlo. Ani obnovenie povodnych nastaveni telefonu.
Nasiel som par vlakien, kde sa riesi konkretne problem suunto (pripadne inych zariadeni parovanych cez BT) s telefonom motorola/lenovo G5s. Zaver je asi taky, ze vykon Bluetooth je nedostatocny pre niektore BT zariadenia (ak som to teda dobre pochopil) a nedojde k spravnemu sparovaniu. Viacej uzivatelov tam ziadalo novy firmware, ale z motorola podpory nikto rezareagoval.

https://forums.lenovo.com/t5/Moto-G5S-Moto-G5S-Plus/Moto-G5s-Plus-Bluetooth-Pairing-fails-PW-incorrect/td-p/3880716

Doma som skusal hodinky sparovat s 3 inymi telefonmi a tam to funguje, cize problem bude fakt len v mojom tel. Viem s tym zit, udaje si stiahnem cez sluzobny, uploadnem na stravu, akurat nemam notifikaciu sms a hovorov. Na jesen budem menit telefon, dovtedy vydrzim. Sorry za diakritiku.
06.05.2019 - 09:34:15
00
keyboard_arrow_up