Jinak odometr jsem ted googlil, by mela byt celkova vzdalenost,, ne denni chjooo
06.05.2019 - 02:39:26
00
pepa112 napísal:
Jinak odometr jsem ted googlil, by mela byt celkova vzdalenost,, ne denni chjooo

Si nemusel googliť, init ti to pár príspevkov vyššie už písal.
06.05.2019 - 03:01:04
00
Rikal, mas pravdu,ale nejak najit ty denni kilometry musim,, bohuzel i kdyz googlis, vysledky jsou ruzny, zkousim i ty popisy z italskeho navodu,neni to taky vzdy uplne jednoznacne,, Takze ted jinak,, Kdo vi, pod jakou zkratkou se skryvaji denni kilometry ??? A pekny den kluci :-)
06.05.2019 - 04:02:24
00
Podľa mňa hľadáš hlúposť. Čo by to bola za funkcia, že denné kilometre? To ako keby si šlapal cez polnoc tak by sa vynulovali?
06.05.2019 - 06:15:44
00
Asi ma na mysli kilometre najazdene pocas aktualneho vyjazdu. Dana hodnota sa zobrazuje na volitelnych strankach a je oznacena ako "Distance". Vynuluje sa po ulozeni a ukonceni vyjazdu.
06.05.2019 - 07:30:28
00
pepa112 napísal:
...ale nejak najit ty denni kilometry musim,, ...

Uz to tiez bolo viac krat skor napisane, "Distance" alebo "DST" (ak je len skratka).
06.05.2019 - 10:06:55
00
Prehledl jsem ze je to hned samostatne na zacatku, myslel jsem ze myslis skupinu, ano je to ono, huraaa... Skoda ze to nemaji vysvetlene jak ti Itali, aspon v En, no jo, no,, dneska vyzkousim, idea je cca 2 jednoduche obrazovky pro jizdu kde bude jen cas,kadence a HR na jedne, na druhe denni cas, ujete kilometry a okamzite klesani, stoupani,,,na 3 obrazovkach sumarizace z cidel, ktera neni podstatna pro jizdu, max hodnoty a prumerne kadence, rychlost a HR,,, Jen me zlobi ty mapy, kdyby tam byla moznost misto te stazene mapy mrsknout nejakou podrobnejsi mapu, byt mensiho uzemi, to by by bylo,,,, dik kluci a pekny den
06.05.2019 - 12:50:00
01
podrobnejšiu mapu tam ťažko dáš, keďže vnútorné uložisko na 618ke má tak 60mb... ale možno by stálo za vyskúšanie nahrať OSM mapu napr. Trenčína a okolia, i keď si nemyslím, že to pôjde napriek rovnakému typu súboru (.map)
06.05.2019 - 13:02:09
01
Tak velikost uloziste by stacila, nemusi tam byt podrobnejsi cela republika, treba jen okres, kraj,, na stazeni u Cinana je CZ v velikost cca 23 Mb, chmmm Vyzkousel bych jinou OSM mapu, Brno okoli, Jihomoravsky kraj, nevis kde stahnout? Tezko rict jestli to pujde,kdyz koncovka je stejna,ale mam ten dojem, ze i tak pouzivaji OSM mapy,,,, Jinak jsem narazil na trochu dalsi problem,ale da se obejit,,, Trosku mrzute,,kdyz je zhasly display a chci rozsvitit, jedine stiskem tlacitka jednoho z 3 co tam jsou,,, Jenze aby klasika tlacitko na rozviceni nereagovala na funkci kdyz je zhasly display, tak jak byva zvykem, hned reaguje, takze sice rozsvitim display, ale soucasne se bud posunu v strance, nebo stopnu, udelam pauzu zaznamu, nebo vycouvam do menu,,,, Jake mate zkusenosti ???
06.05.2019 - 15:01:43
00
Tuhle, vyrezy z tehle mapy tam dostat to by byl ideal,,,,, http://www.mtbmap.cz/
08.05.2019 - 09:42:48
00
skúsil som nahrať výrez OSM mapy pre Inovec a okolie (18mb) a nezobrazí ich, takže jedine igps mapy
12.05.2019 - 18:43:28
01
To je skoda, mozna maji nejaky special format,chtelo by to rozpreparovat jejich mapu, nekdo kdo to umi a podivat se,zkousim i s nema komunikovat,ale je to tezky boj s Cinany,, zkuste prosim preposlat tohle borcum, co mapam rozumi,treba se nejaky navod , konverter nalezne, diky ::::::::::: Dobry den, chtel jsem vas poprosit o pomoc, o jakoukoliv radu, dle vasich clanku, diskuzi, pusobite dojmem, ze rozumite problematice tvorby map, Mam cyklo computer IGP618, jsou na nej k stazeni mapy CZ i jinych statu, ale v mizernem rozliseni, na display pristroje takrka nepouzitelne, viz zde http://www.igpsport.com/home/osmmap . Bohuzel, byli asi limitovani velikosti uloziste telefonu a udelali celou Cz do velikosti 22 Mb, samotny pristroj ma cca velikost uloziste kolem 50 Mb ? Jenze pro cyklovylet by stacilo mit mapu jen blizkeho okoli, maximalne treba kraj. Jenze jak ji udelat ? Zkousel jsem se uz par lidi ptat,ale nikdo netusi, jak zkonvertovat OSM mapy, ktere jsou k stazeni, pripadne v nejakem jinem formatu by se stahly pomoci MOBAC do potrebneho formati s koncovkou .map . Zkousel jsem googlit,ale marne, zatim jsem na nejake reseni nenarazil, bohuzel, je to skoda, bylo by to o hodne pouzitelnejsi, nemluve o tom, kdyby misto beznych osm mapa, tam byla treba mapa podobna tem na http://mtbmap.cz/ ... Dekuji moc za kazdou vasi pomoc a radu
16.05.2019 - 09:37:40
00
nemate niekto volne drziaky (na gumicky) na IGsport 50E..?
Este take zo dva by sa zisli...

dik
03.06.2019 - 14:45:23
00
Mate tu niekto igpsport 618-ku a nosite slnecne okuliare s polarizacnymi sklami ? Chcel by som vediet, ci som jediny, komu ten typ skiel sposobuje necitatelnost displeja :-).
03.06.2019 - 15:26:05
00
ddemo napísal:
nemate niekto volne drziaky (na gumicky) na IGsport 50E..?
Este take zo dva by sa zisli...

dik

jeden voľný nepoužitý mám ...
03.06.2019 - 19:33:29
00
keyboard_arrow_up