Tam v tych miestach som uz aj ja pocul davnejsie strielat...
16.05.2019 - 21:37:23
00
Tam kde sa krizuju zlte je dalsia strelnica. Je to na krizovatke vlavo ked ides od mesta. Maju to prenajate/kupene nejaky dementi ktory sa tam zrejme hraju na vojakov. Chodia tam terenne auta ktore parkuju v NMnV na banskej oproti pumpy. V tom objekte je aj predajna zbrani a nejaka security tak si asi viete predstavit co robia tam hore.
16.05.2019 - 22:00:25
00
Presne ako pise JURSMAX - podla mna ak to slo zo strelnice tak z tamtej byvalej vojenskej co je hned pod Drapliakom. Z nej je to aj na dostrel do tych miest, ktore opisuje Kaprak (aspon tak ako chapem popis - ale som si takmer isty, ze presne viem, ktore miesta mysli). Prikladam aj nacrt strelnice a miest kde sa ako chapem Kaprak vyskytoval.
Tie 2 ine strelnice podla mna nepripadaju do uvahy pretoze su za horizontom pod urovnou terenu v cachtickom lome. Na tejto byvalej vojenskej som zazil ako tam 1/2 dna hucala Mi8 a wannabe obezni vojackovia si tam nacvicovali vysadok a vtedy mali aj samopaly a strielali z nich. Vtedy som sa aj cudoval ako moze mega hlucna Mi8 hucat v CHKO. Ale tak $ asi dokazu vsetko.
Co sa tyka predajne zbrani co tu bola spomenuta ta patri Didymu (RDA Academy) a ma aj bezpecnostnu sluzbu. No a k tomu maju tie 2 strelnice v cachtickom lome a aj tuto hornu (byvala vojenska) pod Drapliakom. Na webe RDA Academy maju aj foto ako na tejto hornej strelnici strielaju z AK47, taktickej brokovnice atp.

Prílohy:

sketch.jpg
sketch.jpg 134.23 KiB thumb_up0thumb_down

17.05.2019 - 08:15:38
02
Kurna .. rozmyslal som, kde tam niekde dalej za zltou je nejake stupanie po sutrakoch :D /stupanie si pamatam len jedno kratke po zvaznici/ .. az ked davas mapku, tak uz viem , hej, malinko sa tam ide do kopca. Inak ale velmi drsne. Toto treba nahlasit - mapku vytlacit, tam zjavne je chyba v matrixe. Orvaq :y:
17.05.2019 - 08:19:05
00
Kaper napísal:
Asi pojdem zajtra na to oddelenie podat oznamenie. Ma to vyznam,alebo len zbytocne zabijem pol dna u fizlov?

Povedal by som, ze rovno treba dat trestne oznamenie na policii alebo prokurature, aby sa nieco pohlo (aj ked kamaratov si tymto zrovna neziskas, skor naopak). https://www.lewik.org/term/1288/vseobecne-ohrozenie-trestny-zakon/
Zmysel to urcite ma, ked tam niekto zahuci, zbytocne bude potom plakat nad rozliatym mliekom (resp. nad hrobom v tomto pripade).
17.05.2019 - 09:00:21
00
double: ten horský mám zatiaľ stále len v pláne ako píšeš...ale na krosovom prejdem hocikde , zatiaľ je prednejší dom a prerábky, také ďaľšie dva roky nič nové nebude...:)
17.05.2019 - 09:04:15
01
Iba este dodam, ze kolega je byvaly vojak a ked na tejto strelnici chodili cvicit strelbu tak boli vzdy vojaci na turistickom chodniku este kus pred tymto miestom co popisuje Kaprak a odstavili kohokolvek kto tadial siel. Co mozem aj potvrdit lebo sme tadial pravidelne chodili s rodicmi na turistiku a x krat sme tam museli cakat.
Ale doba sa zjavne meni a pokial mas $ tak si mozes ist zo sapiku zastrielat kade tade bez znalosti zakladnej bezpecnosti =\
Este taka vec - ak slo o palbu zo samopalu tak je zakazane mat v sukromnom vlastnictve takuto zbran. Mimo statnych zloziek mozes mat napr. Ak47 iba v prerobavke, ze nemoze palit v davkach. Aspon tak tvrdi ten kolega byvaly vojak. Cize mozno aj toto spomenut policajtom - ak teda slo o palbu v davkach z automatickej zbrane.
17.05.2019 - 10:13:39
03
No vida, takze sa vedelo uz davno, ze tam gulky dolietavaju. A uz sa na to serie :(
17.05.2019 - 10:18:52
00
Dakujem za info. Dá sa to aj nejak obíst inou zvažnicou smer Rodrigez.
17.05.2019 - 10:27:08
00
Jasne,ze da.Budem chodit vrchom
17.05.2019 - 10:30:41
00
Ste si museli teda uzit Kaprak, este ze sa vam nic nestalo. dufam ze to u policajtov neskonci stylom, pachatel neznamy-skutok sa nestal.
17.05.2019 - 10:49:13
00
Pachatel je az moc znamy a nikto nic nevyriesi
17.05.2019 - 10:55:23
00
Bohužiaľ taka je ***** doba. Ak más správne známosti si skoro nedotknutelny.
17.05.2019 - 11:19:45
00
nebolo by lepsie to hodit nejakym novinam? naprk Jojke ako namet na reportaz? skus sak viac rozruchu im to narobi toto
17.05.2019 - 11:30:09
00
Kaper napísal:
Jasne,ze da.Budem chodit vrchom
Mozes dat prosim nejaku mapku resp. gpx-ko?
Casto tade chodievam prave z NM a tiez som neraz pocul strelbu ale moc som tomu nevenoval pozornost pretoze som myslel ze ide o tie priestory dole v kamenolome.
17.05.2019 - 11:33:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up