Kliknutím prejdeš na
www.marinbikes.com
Reklama
Ano... Všetko ako na videu... No nič zajtra pôjdem do bike servisu nech mi skúsi aspoň to jedno nastreliť.. Ešte jedna otázka bike môžem nechať deň dole hlavou vidla je v pohode tak?

Ale aspoň som zistil ze co2 pumpa je zla a musím kúpiť novu
02.06.2019 - 11:02:00
jedným z najlepších vynálezov, ktorý založil pokrok civilizácie v staroveku, ako aj úspech stredovekých univerzít, bol bič

Lapierre Zesty 514 (http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/nase-biky/detail-6367.html)
Pell's Razzer Pro + RockShox Reba Race + some modifications

Všichni jsou zákeřná hladová klíšťata
jsou na svých prdelích vzájemně přisátá
a když se poslední na první zavěsí
pak z jeho prdele vlastní krev saje si

02.06.2019 - 11:43:18
A niekto vie nahodiť patky aj s ručnou pumpou ?

https://youtu.be/Pxi-aILNG4g
02.06.2019 - 13:20:19
Zalezi asi aj na rafiku, ja mam UST rafky a prechod na bezduse trval u mna 15 min, nafukane na prvu supu klasickou pumpou. Potom som odchlipol kusok, nalial mlieko a zas nafukal.
02.06.2019 - 13:46:20
Nechaj tam na noc dušu a nafúkaj ju na horný limit plášťa/ráfika. Jedna strana ti sadne do pätky a druhá bude vyformovaná na ráfik a potom to už pôjde samo.
Hlavne fúkaj bez jadra ventilu.
02.06.2019 - 13:53:05
Bud je ráfik naprd alebo plast, však tam vôbec neostane vzduch.. Zajtra skočím do obchodu a skúsim nafúkať kompresorom ked to nepôjde zanesiem to do druhého servisu a ked to ani potom nepôjde tak sa vrátim k dušiam

Nemyslel som si, že budú také problémy s tubeless ready rafikom..miesto bicyklovania sedím doma
02.06.2019 - 14:13:10
Ty si motak. Naša plast. Na stred rafika polož koleso na lezato. Obe päťky napatlaj tmelom alebo jarou a rýchlo fukaj do minúty to máš nahodené. Ja rovno dávam 120ml mlieka hneď pri fukani.
Ps pätka musí byť okolo ventil ka nie na ňom pozor!

bikujem pre radost...

02.06.2019 - 15:16:51
Až taky magor nie som... Koleso bolo vodorovné a po minúte fukania ani kus vzduchu vnútri, pumpoval som bez vložky ventilu s velkou pumpou BBB.. Aj keby som nalepil zle pásku, tak by malo aspoň trošku chytiť a počuť odkiaľ to púšťa, tu nemá čo púšťať.. Dokonca som skúsil aj tak ze som dal donutra dušu časť plášťa som nechal otvorený a pri tlaku 4 ešte nič nepuklo a nezapadli patky...ale čo čakám od Swalbe akurát som už osuchal ráfik od monpaky a nálepky..
02.06.2019 - 15:25:13
PetoPeto21.... ked si nebudes veddiet dat rady s niecim, dojdi buduci vikend k nam na cyklookruh a ja ti to spravim.... budem tam mat mlieko, komresot, pasku.... no problem :-)

bajkujem pre radost a tesim sa, ze mam MK 100m od domu :-) ... vzdy budem mat les za domom

02.06.2019 - 15:32:06
PetoPeto21 napísal:
Pôjdem kilometer pešo s kolesami na pumpu a potom zistím, že to aj tak nejde ?

sak mas dva bajky prehadzujes kosiky by som to skusil
02.06.2019 - 15:35:56
Dnes už na to serem... 4 hodiny stačili.. Zajtra skočím do predajne kde som kúpil bike a nech mi to skúsi nahodiť, keď to pôjde prídem domov odmontujem druhé koleso nalepim pásku nahodím plast a zas tam pôjdem, pekne strávený deň ?

Dúfam, že to tak funguje, tak ze ked to nahodí do patiek a prídem domov tak to už dofukam pumpou bez problémov
02.06.2019 - 15:44:34
tak mne to tiez nikdy neslo na prvy krat. ale z pozorovania :-) nahod plast na rafik, natri (pouzivam stetec co som mal kedysi na vodovky) jarovou vodou, poroztahuj patky ku kraju rafu, poloz koleso na zem, ventil nech je dolu (jadro nevyberam) a fukaj.
mne vzdy jedno koleso chyti hned bez namahy a s druhym takto saskujem aj cez hodinu

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

02.06.2019 - 15:53:13
Ako sa roztahuje patka ked je vnútri to by ma zaujímalo..

Ja som tam dal mydlovu vodu a nic

Môžem pumpovat celý deň naprázdno
Triceps aspoň vymakam ? niekto to ma za 15 minút niekto za pár dní

Tesak dik za ponuku ale na tu akciu som to chcel mať nahodené a odskusane

A môžem Mat ten bicykel dole hlavou
Vidle to nerobí problém???
02.06.2019 - 15:59:18
Kompresor a hotovo. Ja idem na pumpu, kolesá nafúkam cez odmontovaný ventil, pätky perfektne zapadnú. Doma nalejem cez ventil tmel a nafúkam, hotovo, bez nervov, bez stresu, rýchlo a jednoducho...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

02.06.2019 - 16:14:13
moze zavzdusnit brzdy vidlu netusim
02.06.2019 - 16:14:46