Kliknutím prejdeš na
www.alpina-sports.com
Reklama
petocervik
je to zakazane.
(5) Vodič nesmie predchádzať ... j) na priechode pre chodcov, priechode pre cyklistov a bezprostredne pred nimi.
Ale toto nebolo predchadzanie. Ako som napisal: V obci sa nepovažuje za predchádzanie, keď vozidlá v jednom jazdnom pruhu idú rýchlejšie ako v inom jazdnom pruhu.

ஏதாவது ஆரஞ்சு | Hlavná výhoda GPS je to, že pomocou neho je možné blúdiť omnoho presnejšie.

13.06.2019 - 11:12:42
Hej, uz som si to nasiel, len som nestihol zeditovat prispevok.
13.06.2019 - 11:22:17
vodic nepredchadzal, hned za prechodom je znacka C22b a teda sa zaradoval do spravneho jazdneho pruhu

Deep Down & Dirty

13.06.2019 - 16:20:37
Kde tam vidíte súbežnú jazdu v jazdných pruhoch ? V čase, keď cyklista začal odbočovací manéver, bol motorista asi 16 m za ním celou šírkou auta v pripájacom pruhu. Keby motorista zostal v pripájacom pruhu, ani nemusel brzdiť.

Ak vodič pri preraďovaní z pripájacieho do pribežného pruhu míňa pomalšie vozidlo v pripájacom pruhu, je to predchádzanie.

Okrem iného, zo záznamu je evidentné, že vodič mohol spomaliť skôr, ale brzdil na poslednú chvíľu, aby cyklistu vychovával (bežná prax motoristov aj v iných prípadoch).
13.06.2019 - 18:45:09
:lol:

.: Vedieť mlčať je ťažšie, ako hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať. :.

13.06.2019 - 18:51:51
Ked si to zvacsite tak uvidite ze cyklista sa pozrel skor na lavy pruh ci tam nieco ide a neskor sa chcel zaradit ale auto za nim sa zaradilo tiez do lava. Zasa taka katastrofa to nebola.
13.06.2019 - 19:25:00
Zoja, cyklista porusil dopravne predpisy a aj zakon zdraveho rozumu, prosim ta prestan uz argumentovat

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

13.06.2019 - 19:46:44
Junáčik bol jasný od začiatku - čierne oblečenie, plandavé gate, ruksak na chrbáte...

Cyklistika je len jedna. Sú len rôzne bicykle a rôzne formy jazdenia na nich.
Keď ide Bratislavčan domov, tak ide do Bratislavy. Keď ide domov Blavák, tak odchádza z Bratislavy.
Wilier = W Italia Libera e Redenta

13.06.2019 - 21:47:21
darebak napísal:
:lol:

V galérii:
- Prečo sa smejete? Ja len vysvetľujem, čo chcel tým obrazom autor povedať...
- Lebo ja som ten autor.

ஏதாவது ஆரஞ்சு | Hlavná výhoda GPS je to, že pomocou neho je možné blúdiť omnoho presnejšie.

13.06.2019 - 22:32:03
Ja si myslim, ze sofer skor mal v umysle obist cyklistu, nez sa zaradit dolava hned na zaciatku pruhu...no ale do hlavy mu nie je vidiet zial.

"...and on the 8th day had God a beer."

17.06.2019 - 22:46:16
včerajšia skúsnosť.... idiot na cesťáku s obomi sluchátkami v ušiach kľučkujúci na celú šírku cesty z prava do ľava.... zatrúbil som raz slabšie nech si ma všimne... nič...zvrtol mi to rovno pred auto... až po výraznom zatrúbení ma cez tie sluchátka započul a zaregistroval...

ešte bol chudáčik urazený....

keďže som šiel na snúbenicinom golfe so značkou GA vyslúžil som si prívlastok pojebaný maďar.... ja len tak,že ak sa tu nájdeš ty obmedzený pako nauč sa jazdiť len s jedným sluchátkom alebo s hudbou zapnutou len tak hlasno aby si počul aj čo sa deje okolo teba....

Keď to nejde, nech to aspoň vyzerá.... ;)

19.06.2019 - 06:20:10
Alebo je tu este jedna moznost, nosit:

19.06.2019 - 06:49:01
ak som chluchý nejazdím zo strany na stranu celej cesty (nielen vlastného pruhu) bez toho aby som dával pozor čo je za mnou....

Keď to nejde, nech to aspoň vyzerá.... ;)

19.06.2019 - 07:08:58
misopetrovic: mal si znacku GA ? Si madar , to je jasne :D, z toho sa nevykecas :lol:

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

19.06.2019 - 08:24:52
inak Mišo má pravdu, táto sluchátková doba je chorá, mám zlý pocit keď sa blížim k cyklistovi, korčuliarovi a vidím že má na ušiach slúchadlá, robím riadnu obchádzku okolo neho..a ešte najviac ma zarážajú vodiči so slúchadlami, potom sa niekto čuduje že nepočuje sanitku,alebo policajtov..

Stano

19.06.2019 - 08:43:54