a preto to Tothovi v Livignu rozhadzalo bio pas. lebo pod 2000 je malo. hlavne ze tomu rozumies ty :)
mimochodom nebol si este pred chvilou zasadnym odporcom cestovania? kreuziger je na lagu doma :)
27.07.2019 - 20:43:21
01
Vzájomný rešpekt šampiónov
https://www.facebook.com/letour/videos/463070051150269/
27.07.2019 - 21:03:52
01
Hosť napísal:
a preto to Tothovi v Livignu rozhadzalo bio pas. lebo pod 2000 je malo. hlavne ze tomu rozumies ty :)
mimochodom nebol si este pred chvilou zasadnym odporcom cestovania? kreuziger je na lagu doma :)


Za Coloradom máš ... V Európe je Sierra Nevada, Andorra. Jeden trojtýždňový tréningový pobyt do roka pred najväčšou grand tour v takomto stredisku nie je lietanie po kontinentoch, ... Robí to väčšina profíkov, niektorí v takej výške aj bývajú - Andorra. Žiadna novinka. Profíci tam chodia aj ked majú Toth, ... problém s dopingovými komisármi. Riziko ,,podnikania,,. Nerobia nič proti pravidlám. Kreuziger už ale má nejaké vysokohorské tréningové kempy v trubke. Bez nich 16. miesto v GC na tour. S kempom 12. miesto. Sa neoplatí. K svojmu maximu - 5. miestu v najlepších rokoch sa už nepriblíži. Povozí sa v kľude po kopcoch okolo domu na Lagu. Zasurfuje si v Riva del Garda. Blízko má Arco kde si ide poliezť na skalky. Dobrú váhu ma. Na to. Ked sme tam boli liezť naposledy som mal 69. Na ľahšie cesty stačilo.


Naposledy upravil Hosť dňa 27.07.2019 - 22:18:02, celkovo upravené 1 krát.

27.07.2019 - 21:16:47
00
si mal otvorene google maps? :D

(fakt ti zacnem davat 10 letters post za kazdym tvojim prispevkom kvoli editom :D )
27.07.2019 - 22:13:07
06
Stax neser tigra z vychodu co jazdi na ovale 35min. On rozumie on vie.
27.07.2019 - 22:18:46
01
Hosť napísal:
Za Coloradom máš ... V Európe je Sierra Nevada, Andorra. Jeden trojtýždňový tréningový pobyt do roka pred najväčšou grand tour v takomto stredisku nie je lietanie po kontinentoch, ... Robí to väčšina profíkov, niektorí v takej výške aj bývajú - Andorra. Žiadna novinka. Profíci tam chodia aj ked majú Toth, ... problém s dopingovými komisármi. Riziko ,,podnikania,,. Nerobia nič proti pravidlám. Kreuziger už ale má nejaké vysokohorské tréningové kempy v trubke. Bez nich 16. miesto v GC na tour. S kempom 12. miesto. Sa neoplatí. K svojmu maximu - 5. miestu v najlepších rokoch sa už nepriblíži. Povozí sa v kľude po kopcoch okolo domu na Lagu. Zasurfuje si v Riva del Garda. Blízko má Arco kde si ide poliezť na skalky. Dobrú váhu ma. Na to. Ked sme tam boli liezť naposledy som mal 69. Na ľahšie cesty stačilo.


Ivanko v ARCU si nic nepolezie . Tam sa sa ist okolo Garda .Bol som v arcu . Pekne mesto Sama rovinka pri nom. Kopceky jedin na mtb okolo lago si ledro. ?
27.07.2019 - 22:24:31
01
Hosť napísal:
si mal otvorene google maps? :D

(fakt ti zacnem davat 10 letters post za kazdym tvojim prispevkom kvoli editom :D )


Nedokončil som a už reaguješ. Počkaj trocha. Tak 15 minút. Boli sme tam liezť. V Arcu sme bývali. Do Riva del Garda sme sa chodili kúpat. V Arcu je pekný bazén - piscina. Si nebol tam liezť ?
27.07.2019 - 22:26:30
00
slavomirk napísal:
Ivanko v ARCU si nic nepolezie . Tam sa sa ist okolo Garda .Bol som v arcu . Pekne mesto Sama rovinka pri nom. Kopceky jedin na mtb okolo lago si ledro. ?


Netrep že nepolezie. Kamoši horolezci čo boli liezt na Kaukaze - Jakešovi Karolovi čo osemtísícovky zliezol tam skoro ruku odtrhlo čo ju mal prevesenú cez okno z Gruzovika za jazdy, ale už nežije lavína ho zasypala v Tatrách. Podarilo sa mi v Arcu prejsť cestu, čo z nej v kuse jeden z nich vypadával. Ani ju neprešiel. Ale väčšinou som mal problémy ja.


Naposledy upravil Hosť dňa 27.07.2019 - 22:48:44, celkovo upravené 1 krát.

27.07.2019 - 22:30:54
00
Dochádzajú argumenty tak trepeš prvú blbosť co ta napadne? Bol si tam byciklovat? V Arcu kde sa tam da ist do kopca na cestaku?inde áno ako sa ide na Ledro ano a kúsok ďalej na ďalšie jazero ale to je jedno ;potrebuješ čas vysplietat ďalšie bludy . Mimochodom ako si vyrátal ze by bol12 -ty s prípravou a ze bol zranený si azda uz stihol vyguglit a zapracovať do ďalšieho tvojho výpočtu ? Pretoze by som reálne chcel vidieť výsledky geniálneho mozgu v praxi. Ze na kôň to funguje .
27.07.2019 - 22:43:57
00
Ledavi. Už sa zorientuj. Bavíme sa o Arcu ako raji pre skalolezenie. Ešte k Jakešovi. Tú ruku mal z gruzovika prevesenú ked boli liezt na Pamíre nie na Kaukaze.
27.07.2019 - 22:52:00
00
Ivanko, ty sa zorientuj. Tu si na fóre cyklistov a nie Jamesu. Jediný kto sem pletie lezenie si ty.
28.07.2019 - 07:48:59
02
Veď toto. To sú tie jeho komunikačné kolapsy. Najprv píše o Kreuzigerovi a jeho forme ako hlavnú tému príspevku a vsunie tam lezenie lebo tam bol pred x rokmi aby aspoň niečím uvidel a keď mu to nevyjde začne machinácie so slovickami. A teda aspoň z časti k téme a jeho vyjadrenie k forme. Ako vieš že Roman by bol 12-ty?
Kalkulacka? Veď uz choď niekoho trénovať a daj konečne nejaký REALNY výsledok tvojich výpočtov a tréningových metód. Tu ťa je škoda
28.07.2019 - 08:25:38
01
ja sa uz tesim ze TDF konci, lebo tu si clovek chce precitat postrehy inych cyklistov a nie tieto bezduche mudrovanie jedneho clena. nikoho sa tu nesnazim urazata ale ivan ty nemozes mat zdravy rozum, sorry
28.07.2019 - 08:49:36
022
Hack3r pekne si to napisal.
28.07.2019 - 08:59:14
00
par krat som tie jeho nezmysly ktorymi tuto temu celu zasral aj nahlasil a moderator ani nikto kompetentny s tym nic neurobil, to som bral akoze s nim suhlasia, alebo sa boja s nim nieco urobit. su jedinci ktory tuto komunitu nicia a vela ludi ktory davali tomuto foru realnu a kvalitnu informacnu hodnotu kvoli nim odislo. ale admin s tym nikdy nic neurobi len sa prizera a nakoniec z tohto ostane len eshop a forum s par debilmi...smutne
28.07.2019 - 09:05:21
016

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up