lubtion napísal:
Odstúpim štartovné na HORAL Senzi


Zdravím,

Je to ešte aktuálne?
Peter
09.08.2019 - 18:52:49
00
Ahojte,
Neviete niekto ci sa da este prihlasit aj zajtra na mieste na dejzi trat?

dik.
09.08.2019 - 18:54:24
00
Podľa mňa by nemal byť problém...
09.08.2019 - 18:59:56
00
Registrácia: V kancelárii pretekov. SVIT, ul Štefánikova (malá ŠPORTOVÁ HALA) v piatok 09.8.2019 od 15:00 do 19:00, alebo v sobotu 10.8.2019 od 6:30 do 10:00 (KREJZI len do 6:45).


http://www.horal.sk/?p=2671
09.08.2019 - 19:06:33
01
K dnesku napisem iba - dakujem a vidime sa o rok 😍
10.08.2019 - 17:46:47
04
fajne som sa rozbil :) nohy brnia ešte teraz..
@kristina prepač že som ta nepozdravil, ked si išla okolo uvedomil som si že si to ty ,až ked ta nebolo :)
ale postretal som zopar foristov aj sme poklabosili :)
dakujem organizátorom , značenie bolo výborne,trasa tiež ,vapky jedlo všetko na jednotku...
len ta občerstvovačka posledná bola až na 66km :) po Tepliče to bolo trochu daleko, aspon bandska z vodou niekde na odbočke z cesty za Tepličkou by bodla :)
a ta XC vložka na zaver, to by ste mohli zrušiť , len si tam zavadziame s ludmi z iných tras...
a palec hore všetkým čo pridali ruku k dielu. :muscle: :y: :y: :y: :y: :y: :handshake:
naš partak Janko škaredo padol na kratkej , je ok na pozorovaní chrní v špitáli ,so 4 stehmi na čele a dotlčený, prilba poslužila dobre.
10.08.2019 - 20:13:07
09
Po rokoch som sa opat zjavil na pretekoch, moc potesi stretnut "starych" foristov: pisosip, zihadlo, iceman, milsu, imroman & lenka...
Pretek je dlhodobo uzasny, aj tratou aj organizaciou, mnohe zmeny k lepsiemu, xc-zaver na hovno kedze korenak lesnici zrovnali. Nechapem tu malu ucast na Lejzi, myslel som v poslednych rokoch, ze problem je pocasie... ale dnes??? 😣
10.08.2019 - 20:41:32
01
Tak ale Lejzi tiež nie je pre každého. Takmer 80 km zaberacka... Na iných pretekoch, kde by bola takáto trať ako dlhá tiež nejde 200 ľudí, aj keď je pravda, že na Horal sa ideme zničiť v dobrom zmysle slova. Inak v tých zjazdoch boli niekde riadne diery...
Ešte by som dal obcerstvovacku aj pri navrate do Liptovskej Tepličky, lebo dnes bolo teda teplo, a pár km pre poslednou obcerstvovackou som už nemal vodu...
10.08.2019 - 21:43:54
03
S pridaním občerstvovačky v takomto teple súhlasím. Problém je hlavne keď ideš bez ďalšej podpory.
Veľa bajkerov malo po pri trati ešte vlastnú podporu a tak mali viac občerstvovačiek. Taktiež je problém keď ja musím zastavovať na občerstvovačkách a bajkerka, s ktorou idem nemusí a neskôr vidím ako jej tím podáva a nosí vodu aj jedlo, udáva tempo...
10.08.2019 - 21:49:09
01
Ja som bol Senzi, vyborne znacenie, dobre vybavene obcerstvovacky s ochotnym personalom. Urcite posun vpred oproti tomu ked som bol pred 4 rokmi. Akurat zaver som nechapal kde mam ten gulas zjest, nevidel som ziadne stoly, tak som sa tam rovno pred bufetom poskladal na zem a zjedol to tam :)

PS: natocil som az 50.5km (podla pocitaca aj GPS, takze info z netu o 43km ci z profilu 47km uplne nesedeli
10.08.2019 - 22:01:20
01
Zdravím, chcem sa spýtať víťazov Škoda Série čo ste mali v taške. Na oficiálnej stránke Škoda Bike Open Tour boli udané 3 ceny, ja som mala len dres a čistiacu sadu, hodinky neboli.

Prílohy:

skoda.jpg
skoda.jpg 55.75 KiB thumb_up0thumb_down

10.08.2019 - 22:33:03
00
Ináč k maratónu nemám čo dodať,všetko super.
10.08.2019 - 22:35:09
00
Skoda tej roztopenej cokolady na obcerstvovackach. Mna az v cieli napadlo namocit si do toho melon :-) No nic, nabuduce.
10.08.2019 - 22:35:55
00
Všetko super ale ja som tiež čakal že sa vrátime po zjazde z Pánskej holi na tú obcerstvovacku, kedysi tam bola a preto som zobral len vodu do jednej fľaše. No a potom ďalší kopec som dal nasucho aj s krcami 😂 Na záverečné XC pravidelne nadávam ale keby som vládal tak určite si ho pochvalujem 😂😂😂
10.08.2019 - 23:16:22
01
Dám postreh účastníka Krejzi. Pomerne vysoká účasť na Krejzi ( 135km / 4200up namerané cez Garmin) od začiatku sa o tempo starali harcovníci Jano - Kaja - Martin čiže sa išlo od začiatku na pohodičku predsa len idem ultramaratón. Celá trať napíšem to od Smrečín cez Pusté Pole - Telgárt - Šumiac - KH - Smrečiny bola v špičkovej forme všetko značené na 100% a bufety ako nemám čo vytknúť iba poďakovať a skloniť hlavu. Iba som podal fľaše povedal čo chcem a o pár sekúnd mi boli doručené servisom rovno na bike :y: :) Neviem prečo sa sťažujete na nedostatok bufetov my sme mali bufet na KH a potom až v Tepličke a nemal som pocit nedostaku ničoho takže za mňa nebol žiaden problém :y:
Jedno menšia nepríjemnosť keď som schádzal z KH tak sa motali dedkovia na e-bikoch v ceste a určite boli upovedomený o tom že sa tu niečo deje aj trať od chaty pod KH bola rozdelená pre výjazd a zjazd čiže asi staroba choroba kus som po nich skričal.
Jedla dostatok a to aj v cieli bol stánok s jedlom bez platenia ! To by si mali brať iné maratóny príklad ako sa stará o účastníkov zájazdu :D Vapky super tiež topka v počte v tomto celom je Horal na vysokej úrovni. Prišiel som až na tombolu a kamarátov kamarát vyhral ten bicykel na konci dúfam že Vás pobavil :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Zmrzlina pri stanici jedna báseň hlavne škoricová padlo päť kopčekov :clap: Zatiaľ mám 3 účasti 3x Krejzi a myslím že o rok sa môžme tešiť na ďalší super zážitok. Dávam 10 z 10
10.08.2019 - 23:30:46
013
keyboard_arrow_up