v poriadku všetci to vieme, nemúsiš tu dookola písať elaboráty o tvojom ponímaní cyklistiky hlavne preto že väčšina sa nad tým len zakrúti hlavou.
27.08.2019 - 11:37:19
010
Vuk ale ja som nikde nepísal, že jazdím pomaly, ani keď sa dostanem k zjazdu nejdem krokom pokiaľ to nie je naozaj nutné :)
27.08.2019 - 11:40:08
00
Moja sa musela zmieriť s tým že jazdím na horskom od rána do noci. Mala furt sprosté reči ale nakoniec prišla na to že má nezastaví. Teraz keď som živiteľ tak to beriem trochu inak. Menej riskujem.
27.08.2019 - 11:46:12
01
milos21. Pomaly dalej zajdes som nemyslel pomalu jazdu, ale ked neskaces jazdis dlhe roky. Kto skace, statisticky si sice uzije slast po ktorej prahne, ale skor je potom na cas odpisany. I ked aj doma sa moze clovek zranit. Ako sa hovori, Kto nic nerobi nic nepokazi. A tolko sa chodi s krcahom po vodu, az sa rozbije
27.08.2019 - 11:50:22
00
milos21 napísal:
Síce nestojím pri každom rybníku a strome ako Vuk, ...

Ani ja som ešte na výjazde nemal hnačku.
27.08.2019 - 13:02:16
00
ja uz hej - nastastie som vtedy este nenosil nohavice s trakmi :-D
27.08.2019 - 13:12:47
08
sracak si mal?
27.08.2019 - 16:03:16
00
Hosť napísal:
milos21. Pomaly dalej zajdes som nemyslel pomalu jazdu, ale ked neskaces jazdis dlhe roky. Kto skace, statisticky si sice uzije slast po ktorej prahne, ale skor je potom na cas odpisany. I ked aj doma sa moze clovek zranit. Ako sa hovori, Kto nic nerobi nic nepokazi. A tolko sa chodi s krcahom po vodu, az sa rozbije


Neviem ci si robis srandu alebo nie, nechce sa mi nad tym rozmyslat. Ale ak zijes tak ako pises tak musis mat velmy smutny zivot. Zivot je o tom aby clovek robil to co ho naplna, nie aby zil v bublinkovej folii lebo ved moze spadnut zo schodov, ochrnut a kto potom bude zivit rodinu? Niekto ma rad adrenalin, niekto rad relaxuje pri mori, stat sa moze hocico hocikomu hocikde, a mrhat casom ktory mas na to aby si si uzil len kvoli tomu aby si zil pre druhych ludi, je vlastne ako keby si ani poriadne nezil...
27.08.2019 - 16:31:23
02
A1ex
Preco si vsetci myslia, ze zijem v bubline. Zijem to co ma naplna. Nie ze by som tuzil si dropnut a bal sa toho. Netuzim po tom. Skor, aha konvalinka, harmancek, pupava, cvrcek, kapor... jeeej tu by sa relaxovalo lahnut si do travy (len keby klieste na mna neliezli) bicykel mam na dopravu do prirody, na zlepsienie koncicky (chodza mi robi problemy na klby a zily), vylet s niekym... alw nie hnanie sa co najrychlejsie cez co najvacsiu prekazku aby som prekonal svoj osobny rekord alebo ako niektori drtia pc hry nahanacky. Ja som mal na pc skor logicke hry ako prekabatit protihraca, alebo najst riesenie hlavolamu a ked na to pridem, mam dobry pocit ako vy po zvladnutom salte na bicykli. Mna kde mama posadila, tam som sedel ale zato som vzal otcovi skrutkovac a rozobral auticko a zistoval princip zotrvacniku.
Telocvik nebola moja dobra stranka. Iba splh a vybijana. Som lahky a ohybny. Do kopca vyslapem, ale dole strkom nemam grip ani ked sedim na sedle. Tam ma 100kg jazdci predbehnu, aj ked oni na mtb a ja na cestaku pri zjazde na asfaltke. A k tomu padnutiu. To je ako so sporakom. Tiez sa ho nechytim ak sa nechcem popalit. A skoky mi nechybaju.
A k tomu prekladaniu cez kaluze. Radsej budem o hodinu dlhsie jazdit ako cistit. Nemam casu nazvys. Doma mam kopec povinnosti.

Treba mat radost s malickosti a davat lasku ako sa stresovat.
27.08.2019 - 17:47:29
00
petrik balik vreckoviek mam v drese vzdy - prave pre take pripady :-)
27.08.2019 - 17:57:50
03
Vreckovky a dezinfekcia je u mna nutnost aj ked gramarim. Nikdy nevieme co sa stane. Potom budete v nedelu rano 30km od domu kde cistit odreninu. A vyuzijem ich aj ked idem na zmrzku ci gulas. Rukami spinavymi od retaze vsetko chytat.
27.08.2019 - 18:29:56
00
nosim latexove rukavice na nitovanie nie? teda ja nosim neviem ako vy
media1.tenor.com
27.08.2019 - 18:45:29
00
pre Vuk-a treba zalozit temu "v bavlnke"
27.08.2019 - 20:59:00
00
on uz ma vlastnu temu, podobne ako fedo

Gusto0 napísal:
balik vreckoviek mam v drese vzdy - prave pre take pripady :-)


na tento ucel stacia rukavicky :D
27.08.2019 - 21:56:53
01
smrt zvazniciam! po dlhsej dobe zas aj ja a zas na zvaznici...idem si pohodicka a v momente letim cez rajdy, insta OTB, ked som sa pozbieral, tak som to isiel pozriet, mozno 50cmx50cm kusok hliny s konzistenciou kopy piesku, vyzerala uplne rovnako, ako hlina vsade okolo...zapichlo mi tam predne koleso a uz som letel - nastastie so nesiel ani zdaleka tak rychlo, ako by sa dalo - ja im uz neverim a po dnesku ani nikdy verit nebudem :) predvidat sa to nedalo, nic sa ani nedalo urobit inak...este ze som si nehopsol kopku kamenov pred tym kuskom hliny, to by som uz zrejme bez nejakych vaznejsich nasledkov nerozhodil, takzto len doudierany, oskrety a nejake trzne na kolene...
31.08.2019 - 23:12:21
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up