Ahojte, nejake rady ohladne mojho problemu s pozadím by som poprosil. Menil som sedlo kvoli uskemu sedlu kde mam šírku kosti 155 co je ok. Ale po cca 400 km na novom stale neodchádza bolest kosti by som povedal že to je horšie ako na zaciatku. Sedlo som nastavoval naozaj poctivo a pri jazde sa nezošuchujem ani nič podobne. Používam nohavice s vložkou. Ešte sedlo BB 155 echelon. V čom može byt pes zakopaný. Sedlo som menil kvoli trpnutiu kedže sedlo uzke tlačilo na dane partie. Teraz partie ok kosti bolia ako šlak.
02.09.2019 - 10:21:48
00
V tom ti nikto neporadí. Aj to meranie zadku celkom nefunguje. Je to viac menej marketing Specialized, ako niečo vedecky overené. Je to vždy riziko.

... treba trafiť sedlo približne pasujúce k tvojmu zadku, a potom si po možno prvých 300 km ten zadok naozaj zvykne.

Nedávno som si objednal túto karbónovú čínu:
€ 21,02 50%OFF | 2019 saddle road bike Carbon Fiber Leather saddles bicycle sillin bici Rail bow cushion Bike Parts
https://s.click.aliexpress.com/e/CODUMV3S

... a sadlo mi. Je to za 21 €, dá sa to risknúť. Podobné stoja aj 150 €. Mám aj také. Necítim rozdiel medzi tým Číňanom a Talianom.
30.10.2019 - 19:27:42
01
laco Meranie vzdialenosti sedacich kosti je len jednou castou rovnice pri vybere sedla, ale celkom isto pomaha zuzit rozsah sediel z ktorych si ma clovek vybrat.

mekcen su to uz sice 2 mesiace od tvojho prispevku, ale ak problem pretrvava, skus sa pohrat so sklonom sedla. Mal som identicky problem a niekedy staci zmenit uhol sklonu o 1-2 stupne a clovek ma hned iny pocit zo sedla.
30.10.2019 - 21:49:10
02
zdravim pani,
mam urcity problem ktory by mohol suvisiet s povodnou temou tak to napisem sem.
moja otazka bude skor pre starsich panov, ale mozno sa najde aj niekto mladsi s podobnym problemom :)
par rokov dozadu sa u mna vyskytol problem s bolestou semenikov (tupa celodenna bolest) tervalo to nejaky cas kym som sa odhodlal k lekarovi, vysetrenia "povedali" ze je vsetko OK, dostal som nejake rady od lekara ohladom oblecenia (nic tesne, zmena spodneho pradla) a cuduj sa svete vsetko sa vratilo do normalu. Momentalne mam cca 50rokov 180/90, som v relativne slusnej kondicii a uz som pomaly aj zabudol, ze niekedy nejake problemy boli.. Lenze kupil som si bike a problem sa zacina pripominat. Neriesim kosti a ani prostatu ide cisto o semeniky. Ak sa spytam urologa tak jeho odpoved bude "nejazdi!" no problem je v tom ze ja chcem :) preto sa pytam ci sa stym niekto nestretol a ak hej, ako to riesil. Rozmyslal som nad kratsim sedlom mozno triatlonove a mozno existuju nejake "kremy" alebo ine cyklisticke ficurky, budem vdacny za kazdu RELEVANTNU radu.
30.03.2020 - 20:22:55
00
tak nakoniec som kupil ISM pr3 a po cca 200km to vyzera ze problém je vyriešený. ☺️
12.04.2020 - 10:10:32
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty / Sedlá)
keyboard_arrow_up