musim to dat sem. neviem ci existuje lepsia tema. k veci
hladam byt uz nejaku dobu pravidelne prehladavam realitne portali vzdy zadavam rovnake parametre do vyhladavania, ale osoby ktore nahadzaju inzeraty na tieto portali su prinajmesom neviem ako slusne to napisat nic ma nenapada. retardovany by mozno bolo celkom ok.
zadavam od 50m2 a do 150k
vyhodi vam tento inzerat a uz z nazvu a ceny mozete citit nejaku kulehu, ale nie ja ho musim az otvorit a precitat az do polovice aby som zistil ze ten 63m2 byt je vlasne 45m2.
chapem preco to ti ludia robia pretoze viac je stale viac a rozloha predava. ale preco to robia ako ... nerozumiem

odpoved pana realitaka:
Dakujeme za Vas email. V nasich inzeratoch zapocitavame do uzitkovej plochy vsetko co sa s bytom predava, nakolko aj loggie, balkony, terasy a pivnice ovplyvnuju predajnu cenu bytu.
Nie je urcite umyslom niekoho zavadzat, preto to mame v texte vzdy rozpisane aby si kazdy zaujemca vedel pozriet cistu plochu bytu ako aj plochu prislusenstva bytu a nasledne vedel zvazit ci mu byt vyhovuje a ma zaujem o obhliadku alebo nie.

Dufam, ze moja odpoved bude pre Vas postacujuca.

S pozdravom

Prílohy:

cyp.JPG
cyp.JPG 143.5 KiB thumb_up0thumb_down

04.06.2019 - 11:40:33
01
Hmm, je to obycajny clickbait, alebo finticka ako ta nalakat na kliknutie na odkaz inzeratu. Pri hladani bytu treba byt ostrazity od inzeratu az po samotnu kupu (a vlastne aj po).

Príloha:
podlahova_plocha.JPG
podlahova_plocha.JPG 78.87 KiB thumb_up0thumb_down



Sem-tam vidim inzerat na byt v Cunove za podozrivo dobru cenu a po kliknuti zistim, ze ide o byt v Rajke...
04.06.2019 - 12:56:06
01
no nic idem si sem zase zafedererovat pretoze toto co a ako robia realitaci tomu naozaj nerozumiem. premna je tento druh ludi totalne nespolahlivy az by som ich pocastoval ze su to naozaj retardi. sorry normalneho naozaj nepoznam. o policajtoch som si to myslel tiez ale nejakych som spoznal aj skrz forum cize vynimky medzi nimi existuju ktory su uplne v poho ludia o tom som sa presvedcil,
ale normalne realitaka som naozaj zatial nestretol sorry ludia. akoze to co vidat na internete od inzeratov kde ma byt 90m2 pritom uzitkovej plochy len 60m2 az po nejaky divny druh drazenia bytu cez sms. nestacim sa cudovat coho su tito odbornici s 10 rocnymi skusenostami schopny. "chce se mi zvracet"
06.09.2019 - 13:13:11
00
keyboard_arrow_up