xgasko napísal:
Je mozne upravit odkazy tak, aby prehliadac zobrazoval target url, a nie nejaky redirect?


Pri externych linkoch sa teraz zobrazuje tooltip s domenou, na ktoru smeruje.
19.09.2019 - 15:48:09
08
Neviem, ci tu uz padol taky navrh, ale prisli mi na um dve zlepsenia.

- vlajocka vpravo hore by sa rozsvietila nielen pri notifikaciach o novom prispevku, ale aj pri zmene stavu objednavky v eshope. Teraz sa treba preklikavat cez nickname->tvoje objednavky, alebo pozerat do emailovej schranky, kam chodia momentalne notifikacie len o 2 stavoch - objednavka prijata/odoslana. Privital by som moznost volby, ktorym sposobom by mal byt uzivatel notifikovany (email/vlajocka). Vychodzie nastavenie by boli oboje moznosti. Taktiez by mohli byt notifikacie o kazdej zmene (objednavka sa pripravuje, a pod.)

- doplnit moznost komunikacie so zamestnancami (e)shopu cez spravy na fore. Ak doteraz komunikovali prostrednictvom emailov, z ich strany by sa nemuselo nic zmenit ak by ste mali system, kde staci poslat email na urcitu emailovu adresu a ten by nasledne podla prijimatela emailovej spravy a jej predmetu zaradil spravu do spravneho vlakna.

"Ved si kontroluj emaily" nie je riesenim. Urcite nie som sam, kto je stale prihlaseny na fore a ako emailovu adresu s ktorou sa registroval na forum ma taku, ktora sluzi aj na rozne ine registracie, ergo chodi tam kopa balastu a info o objednavkach sa proste medzi nimi lahko strati. :-)
24.09.2019 - 10:10:40
02
A co ti brani zmenit si emailovu adresu uctu na taku, kam ti nechodi kopa balastu?
24.09.2019 - 11:20:07
00
Taky mam len jeden a nesluzi na registracie.
24.09.2019 - 11:46:45
03
A co preposielanie mailov prichadzajucich z domeny mtbiker.sk z balastneho registracneho mailu na ten "spravny" a sledovany a prehladny mail? Ja osobne nemam zaujem, aby mi chodila komunikacia s obchodom duplicitne do sprav na fore.
24.09.2019 - 13:57:57
00
user_id napísal:
Taky mam len jeden a nesluzi na registracie.

Ja na registrácie mám jeden súkromný mail a nechodí mi žiaden balast. Prečo? Čo robím zle? :)

Ja mám taký "problém" keď mám notifikácie z bazáru, tak jeden deň mi to na gmail príde do hlavnej schránky a druhý deň do reklám a takto stále na striedačku. Nechápem :?:
24.09.2019 - 22:06:43
01
Bruco Pointa je, aby bola lepsia integracia medzi eshopom a systemom notifikacii/sprav a zaroven moznost vyberu. Duplicitna komunikacia ti nebude chodit ak nebudes chciet. Nemyslis, ze ked si dam takyto filter skoro pre kazdy eshop, tak sa zrazu z prehladneho emailoveho konta stane neprehladne? :D

milos21 Nic nerobis zle, si proste sikovny :-D.
24.09.2019 - 23:58:51
00
Len dufam, ze nebudes ziadat kazdy eshop, aby sa integroval do fora. :-D
25.09.2019 - 07:18:49
01
cervo, musia sa GPS suradnice pod fotkami otvarat v Google maps? Nemohli by ste to prehodit na www.mapy.cz? Google maps su uplne nepouzitelne z pohladu terennych lokacii a tie suradnice napr. pri fotkach z vyjazdov potom uplne stracaju zmysel. Musim si ich rucne kopirovat a pozerat na inych strankach.
25.09.2019 - 09:17:20
010
external-click v niektorych linkoch nefunguje
https://www.mtbiker.sk/forum/post1525265.html#p1525265
zrejme znak ~
30.09.2019 - 07:35:54
00
Palo TT napísal:
external-click v niektorych linkoch nefunguje
https://www.mtbiker.sk/forum/post1525265.html#p1525265
zrejme znak ~

Hello, dik za report. Fixed.
30.09.2019 - 08:43:03
01
Rychla reakcia :y:
cervo Aj ten Jezusov koment (sam som tiez mal davnejsie podobny)
https://www.mtbiker.sk/forum/post1523940.html#p1523940
by si zasluzil rychlejsiu reakciu, alebo aspon odpoved.
Aj z marketigoveho hladiska je fail nelinkovat "vlastnu" mapu https://www.mtbiker.sk/mapa
30.09.2019 - 09:03:26
01
Mozno je na dovolenke, tak cakam. :) Btw. prerabat linkovanie na mtbiker mapu (default vrstva freemap) nema az taky vyznam, lebo pokryva len SK a pohranicie. Vrstva OSM sice pokryva cely svet ale zas neobsahuje TZ, cyklo atd. Mapy.cz pokryvaju cely svet a zobrazuju aj TZ, cyklo atd.
30.09.2019 - 09:27:11
00
kôli tým desiatim ľuďom čo dávajú aj polohy fotiek sa asi neoplatí pohnúť prstom, asi čakajú, že sa na to vykašlú aj títo
30.09.2019 - 09:29:05
02
Poporiadku:

init tuto ti nemozeme vyhoviet. Nechceme spamovat ludi notifikaciami o zmene stavu objednavky, ktore nevyzaduju ziadnu odozvu od zakaznika a nemaju vplyv na dorucenie. Komunikujeme ked je s niecim problem, alebo nieco meska, lebo to ma na objednavku vplyv a vyzaduje spatnu vazbu. Ked je vsetko ako bolo avizovane pri objednavke tak nevidim zmysel sa pripominat az pokial zasielka nie je odoslana (vacsinu ludi by to vyrusovalo). Nevylucujem do buducna detailnejsie informacie o stave objednavky, ale nie teraz.

Vidim ze aj jedna aj druha poziadavka prameni z toho, ze mas nastavene konto, kam ti chodi vela spamu, ktory necitas (a k tomu nechceme prispievat). Riesenie je jednoduche - pri objednavke si zadaj iny email ako mas v konte. Ked si tam odskrtnes aby sa nezmenili udaje v tvojom profile tak v profile zostanu povodne, ale ohladom objednavky budeme komunikovat na emailovu adresu uvedenu pri objednavke.

Integracia so sukromnymi spravami by bola zlozita kvoli tomu, ze fungujeme na Zendesku, ktory ma zvladnutu integraciu s emailami, ale dorabanie integracie s phpBB by bolo velmi komplikovane (nie nemozne, ale prilis komplikovane na to aky efekt by to malo).

milos21 gmailove filtre beru do uvahy velmi vela faktorov a tie sa mozu kludne aj zo dna na den menit. Ak nejakeho odosielatela / typ emailu chces v konkretnom foldri, treba si to manualne nastavit vo filtroch. Alebo vypnut to rozdelovanie mailov do foldrov.

Jezus dal som to zatial na mapy.cz, plan je v buducnosti linkovat na nasu sekciu mapy, len tam mame este rozrobene veci. Na freemap by sme linkovali uz davno, keby sa to dalo (neprisiel som na sposob ako vytvorit link, ktory otvori freemap, zazoomuje mapu na dane suradnice a zobrazi na presnej polohe nejaky pin/marker). Mapy.cz to umoznuju nastastie.

PS: na navrhy neodpovedam okamzite, lebo chcem vediet aka je odozva ostatnych a ci dana vec trapi vela ludi / ma podporu vela ludi. V IT svete je mozne spravit takmer vsetko, ked sa dostatocne chce, ale my mame rozplanovanych tolko veci na najblizsich 6 mesiacov, ze ak sa tam ma dostat hocico a predbehnut ine dolezite veci, musi to mat vybornu hodnotu za peniaze (citaj podporu ludi na stranke vs. komplikovanost implementacie).
30.09.2019 - 10:53:19
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up